הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

@Franco קוראים לי דרור :)

לבנתיים בשנים האחרונות אני אוהב את הרכש שאייאקס הביאה מדרום אמריקה,ובכלל חשוב להכנס למקסיקו ולהרוס לאיכרים :)

Franco אוהב/ת את זה.
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רגיל להגיב לשי פה...

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    דרור, לדעתי אחוזי ההצלחה ה"דרום אמריקאיים" של השנים האחרונות לא מושלמים. דאבינסון סאנצס, דיוויד נרס וניקו טאלייפיקו בהחלט הצלחה, אבל לא צריכים לשכוח את קאסיירה ואורוחואלה שנעלם מהרדאר.

בסה"כ אייאקס מנסה עכשיו להתחרות עם פ.ס.וו על השוק המקסיקני ונראה אם זה יצליח. ממה שהבנתי עדיין אין דיל וקלאב אמריקה לא פרטנרית קלה במו"מ (זכותה).

@Franco
    מעתה אקרא לו לאינס :D

Franco ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

המחליף של דה ליכט הוחתם. [emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הידיעה עכשיו רשמית. ליסנדרו מגז'אן חתם לתקופה של 4.5 שנים כשלפי ההערכה בוקה מקבלת סכום של כשמונה מיליון אירו. הבלם יצטרף למחנה הקצר בארה"ב ויכול מיד להצטרף לקבוצה גם בגלל דרכון איטלקי שיש לבחור.

האם Licha (מבטאים ליצ'ה או ליקה @Franco ) יהיה המחליף של דה ליכט? בוא נגיד ככה, יש לנו חצי עונה בשביל שליסנדרו יכול להוכיח את זה. מבחינתי זה צעד מאד נבון של אייאקס. אם בתקופה הזאת דברים לא יסתדרו אז בקיץ נראה הלאה. אני מעריך שניקו יעזור לו להתאקלם ובקרוב נוכל לראותו בחולצה שלנו.

Ajacied ו-AFCA אוהבים את זה.
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ליצ'ה, כינוי גנרי של רוב הליסנדרו. בוודאות סכום גבוה יותר ממה שציינת, אבל אחוז יפה ממנו הולך לחימנסיה לה פלאטה דווקא ולא לבוקה (לא שזה אכפת לך). להערכתי אין מצב הוא יתקרב לרמה של דה ליכט, יש סיכוי כלשהו שהוא ישתלב טוב ויהיה בלם לא רע לרמה של אייאקס אבל אני לא מאמין שיותר מזה. למרות שלדעתי זה סכום לא קטן על בלם שאני לא מדרג אותו בטופ של ארגנטינה (הליגה) מבחינת יכולת נטו ו/או פוטנציאל, הוא כן במגמת שיפור כבר תקופה ושחקן לא רע בסה"כ.

gilad16, de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב של אייאקס זה כרגע בלתי אפשרי להביא שחקן שמביא כאלה דברים כמו דה ליכט. בקטע הזה מכירתו של הבחור ישאיר חור א-לה דאבינסון סאנשז מאחור. יכול להיות שמגז'אן יביא דברים אחרים. בסה"כ הרושם שלי הוא שאייאקס לא מביאה כוכב על שהגעתו יביא הצלחה מובטחת. אני באמת חושב שזה צעד מצוין להביא אותו עכשיו ולא בקיץ. כמו שכבר כתבתי, אם השידוך לא יצליח אז תמיד אפשר בקיץ להביא מישהו אחר. אוברמרס גילה לאחרונה שהוא נמצא בקשר עם אלדרוויירלד ויאן וורטונגהן. לך תדעו אולי אחד מהם יצטרף בעונה הבאה.

Ajacied אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

ורטונחן רק האריך חוזה לא מזמן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

9. AFCA Member

מסכים, התנהלות מעולה. העובדה שאנחנו שומעים את השם שלו כבר כשנה ושומעים שהוא עוד שנייה חותם כבר חצי שנה, ושכל הזמן הזה המשכנו להתעקש על להביא אותו למרות הקשיים של בוקה, גורמים לי להאמין שהצוות המקצועי כן רואה בו משהו מיוחד ואת השחקן שאנחנו צריכים. דה ליכט הוא לא יהיה וגם אחד לא - אבל נסתפק בבלם יציב שישלים את בלינד ומגרעותיו כמו שצריך.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע כמה עשו בעיות וכמה זה היה מו"מ קשה, כמו פשוט שהם והשחקן רצו לממש את הרצון של אייאקס רק לאחר גמר הליברטאדורס. לא עקבתי אחרי הסאגה מקרוב, אבל אני בטוח שזה העניין המרכזי בעיכוב מאז ההתעניינות והפנייה הרשמית הראשונה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

- לפי ה"בילד" אייאקס מתעניינת בקשר הגרמני של ביירן מריטן שאבאני בן ה-19. לבחור יש שלוש הופעות בקבוצה הבוגרת והוא מסיים את חוזהו בעוד שנה וחצי.

- אייאקס תצרף את החלוץ לאסינה טראורה. השחקן בן ה-18 משחק עכשיו באייאקס קייפטאון ונולד בבורקינה פאסו.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הופה, מתחמם - הטלחרף מדווח על הצעה של 30 מיליון אירו של קבוצה סינית על נרז. ולמרות שאייאקס אמרו שלא תמכור בחורף, היא ככל הנראה כן תסכים אם ההצעה תעלה ל40 מיליון אירו.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס כבר סרבה בעבר הצעות כאלו על נרז. זכור לי אחת של דורטמונד בסכומים כאלה. לא רק זה, האם הברזילאי בכלל מעוניין לעבור לשחק בסין? אז כרגע אני לא חושש מעזיבת הקיצוני ואני משוכנע שאם זה כן יקרה לאינס אמור לחתום מהר אצלנו.

מילה לגבי המקסיקני. זו לא הפתעה שהמו"מ קשה. אולי @Franco יכול לתמוך בדיעה שלי, אבל קבוצות דרום/מרכז אמריקאיות לא משחררות שחקנים בקלות. לקח הרבה זמן להחתים את דאבינסון סאנצז ואת מגז'אן. פ.ס.וו גם הזיעה עם צירוף לוזאנו וגוטיירס. כולי תקווה שבסוף לאינס כן יגיע.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, אין דמיון בין המצב של המועדונים במקסיקו למצב בארגנטינה. אולי לא בחינם וזה לא יהיה זול, אבל ממועדונים ארגנטינאים מאוד קל להוציא שחקנים לאירופה באופן כללי. ספציפית נפלתם על בוקה, המועדון העשיר בארגנטינה, בעונה של ליברטאדורס, כשיש גם בעייה יחסית בעמדת הבלמים. את המו"מ על דאבינסון אני לא זוכר, אבל גם הוא הגיע מהקבוצה הכי חזקה בשנים האחרונות בקולומביה, ובדיוק כמו מגז'אן גם הוא היה קריטי לריצה של הקבוצה ההיא בליברטאדורס. נראה לי די מקרי כל הסיפור. יש אחוז גבוה יחסית של שחקנים שמוותרים על כסף בשביל להגשים חלום או תשוקה אחרת, גבוה יחסית לאירופה אולי אבל עדיין שולי, ואולי גם עדיין שרידים של חוזים ובעלות על כרטיסים שלא ברור עם מי עושים את המו"מ, אבל המועדונים לא מקשים יותר מבמקומות אחרים לדעתי והפערים הכלכליים עושים את שלהם.

לא מכיר לגבי מקסיקו, אבל קלוב אמריקה מועדון מאוד חזק שם (גם אם כיום נכנסו ספונסרים למועדונים אחרים שמורידים אותם מפסגת התקציבים) ולא חסר להם כסף כמו בחלק הדרומי של אמריקה.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי מגז'אן, לא קראתי על זה משהו רשמי אז אולי אין קשר, הוא/היה סטודנט למשפטים באוניברסיטה בבואנוס איירס ויכול להיות שרצה לסיים את השנה/תואר לפני שהוא עובר לאירופה... אין לי מושג, אבל אולי זה גם קשור.