הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היום הפסדנו את האליפות.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

פראיירים

3. alexshw Member

השוערים היוונים רודפים אחריך לכל מקום :)

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

מרגיז מאוד ממש תיקו של מפגרים. אבל אני מודע לזה שצריכים לנצח את פ.ס.וו בבית גם אם היינו מנצחים. טוב שזה קרה עכשיו אפשר לזרוק אל לאמפורו מאיפה שזורקים ילדים בספרטה.

האם הפסדנו את האליפות אני לא חושב אבל תיקו מרגיז וזה מעצבן ומותח עד הסוף

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    ניצחון היום ופ.ס.וו היתה צריכה לנצח. הפרש השערים גם ככה היה מאד קטן, אבל על הנייר גם תיקו היה יכול להספיק.

בכל מקרה זה לא חשוב עכשיו. אייאקס במפגן חולשה מנטלית איבדה את הראש וגם את ראשות הטבלה. שלא לדבר על ההגנה או השוער המשנה שלנו.

6. Ajax Amsterdam Member

אני מסכים שהייתה בעיה מנטלית ואני עצבני כמוכם. פ.ס.וו סיימו ב2-2 בכל מקרה התכוננתי שנהיה בהפרש 2 נקודות. שחקנים צריכים לקבל בראש גם טן האח. אבל שוב ב31.3 צריך להראות לאיכרים מה זה. סומך על הקבוצה שתצא מזה.

נקווה שיהיה טוב, ושתהיה לנו רק תקווה בלב.

7. alexshw Member

בסך הכל הוא לא מגיע לפרמייר ליג. הליגה האוקראינית פרט ל - 2 קבוצות היא די חלשה.
    המבחן היותר גדול בגביע אירופה. על פניו נראה רכש מבטיח. מה שדינמו צריכה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שבשבוע הבא יש את הקלסיקר...
    ברור לחלוטין עכשיו ששתי המובילות חזרו מהפגרה בהרגשה שהכל יהיה בסדר. שתיהן הפסידו שתי נקודות בגלל שטויות. הדבר שכן מפריע לי שאין לנו שוער שני נורמלי. הבעיה היא שאוברמרס לא יכול עכשיו לקנות בבהלה מישהו בגלל הליצן היווני. זה יהיה אקט של פאניקה.

מילה על טן האח. אם הצבת לאמפרו בשער היא מחדל של אוברמרס אז סינקחראפן והפאניקה הן בעיה של המאמן. אז כבר גרוע שהיירנביין חזרו והשופט עוזר לנו (היה פנדל, לאמפרו הכשיל את התוקף בדקה ה-74), הנה אחרי השער של הנטלאר החבר'ה לא מצליחים לסיים את המשחק עם ניצחון. איפה היו היום טאדיץ', בלינד, זייך, שיונה? אלה השחקנים שצריכים לדאוג לשקט במגרש. וזה לא קרה.

הכל עוד פתוח במרוץ לאליפות, אבל אייאקס סיבכה את עצמה הערב מאד.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

פיינורד גם לא במצב מזהיר, להפסיד 3-1 לפק זוולה, בקיצור הכל פתוח. מקווה שנתן להם רביעייה כמו עונה שעברה

10. ארז כהן Piet van Reenen

שלום חברים,
    זוכרים אותי?......
    בכל מקרה אחרי הרבה זמן שלא הגבתי בפורום, ברצוני להביע את דעתי בקשר לקבוצתי האהובה אייאקס אמסטרדם.
    אני חושב שיש מס' שחקנים שזה ממש בושה שהם לובשים את החולצה של אייאקס.
    נתחיל בקוסטאס למפרו - לא מתאים למועדון כמו אייאקס להחזיק שוער שני כזה גרוע . הבחור פשוט ליצן.
    שחקן נוסף הוא רסמוס קיסטנסן- תעודת עניות לסקאוטינג של אייאקס
    זה שחקן כדורגל???? נו באמת?!
    אבל מי שאצלי מככב במקום הראשון ללא מתחרים זה דיילי בלינד.
    הוא מקום ראשון כי שולמו עליו 16 מיליון אירו
    הבחור פשוט רכיכה, כוסית אמיתית, כל קרב עם שחקן יריב הוא מפסיד.
    הכי גרוע שהוא יוצא ללחוץ גבוה ומפסיד ואז עושה חור.
    שימו לב לדיילי בלינד בגול השני של הירנביין.
    הוא אפס מאופס להעיף אותו קיבינימט.
    לא מכיר את הארגנטינאי החדש, אבל עדיף לנסות אותו במקום הכוסית.
    קספר דולברג הולך בדרכו של ויקטור פישר.
    הפציעות גמרו על השחקן , לא נשאר כלום מהשחקן שהוביל אותנו לגמר הליגה האירופית.
    לגבי פרנקי דה יונג, כל המרדף של הגדולות אחריו משפיע על הבחור, כי לאחרונה הוא מזייף בענק.
    אני מתחיל לחשוש שהקרירה שלו בסוף תסתיים בקול ענות חלושה.
    אייאקס צריכה למכור אותו מהר לפני שיגלו את הבלוף ואז בחיים לא יתנו לה 75 מיליון אירו

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה"טלחרף" מפרסם שברצלונה הולכת לרכוש את פרנקי דה יונג בשביל סכום לא נורמלי של תשעים מיליון אירו.

@ארז כהן
    שמע, לגבי לאמפרו וקריסטנסן אין לנו ויכוח. הייתי מוסיף גם את סינקחראפן שנראה אומלל ביותר בשער השלישי של היירנביין. דיילי בלינד זה סיפור אחר. הוא נתן משחקים מאד טובים, אבל הוא לפעמים מאד פגיע. במשחקים כאלה כשכל הקבוצה מתמוטטת הוא לא האיש שיקח את הקבוצה על הכתפיים. בקטע הזה גם טאדיץ', זייך ושיונה נכשלו ביום ראשון. דולברג אכן מתקשה לחזור לימיו הטובים. הוא לא אותו שחקן מלפני הפציעות.

לגבי הסכום ששולם על בלינד. תסתכל כמה ברצלונה הולכת לשלם על פרנקי...דיילי היה זול. אל תשכח שהוא נקנה מהיונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/19
    AFCA אוהב/ת את זה.
  12. AFCA Member

לא פחות ממדיניות הרכש והקמפיין בליגת האלופות, אני חושב שהמכירה הזאת של דה יונג מסמנת את קו המחשבה של אנחנו מועדון גדול ואנחנו כאן בשביל להצליח.
    מצד אחד ברור שאי אפשר להחזיק שחקן כזה, אבל מסתכלים לגדולות של אירופה בלבן של העיניים ומוכרים בתנאים שלנו: בקיץ ובסכום אדיר. אף פעם לא הייתי כל כך מרוצה ממכירה של שחקן שלנו.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מאשרת רשמית. פרנקי דה יונג יעבור בראשון ליולי לברצלונה בשביל סכום מינימלי של 75 מיליון אירו .בתוספת בונוסים אפשריים אנחנו נוכל לקבל 86 מיליון אירו...אני חייב להוסיף שווילם טוויי ור.ק.ס וואלווייק יקבלו גם כסף. אם אני לא טועה אייאקס תשלם שש מיליון לקבוצה מטילבורח וארבע מיליון לקבוצה השנייה.

משחק גביע אתמול:
    א.ז אלקמאר מנצחת בבית 2-0 את ויטסה.

14. Ajax Amsterdam Member

מקווה שאוברמרס ידע מה לעשות עם הכסף. אנחנו חייבים לנצל את זה ולבנות קבוצה אכותית אף יותר

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך שנראה חיזוק, אבל אולי לא בצורה שאתה מצפה. אני חושב שראיין חראפנברח יהיה בקיץ מועמד להצטרף באופן קבוע לסגל הבוגרת. יש לבחור כשרון. הוא לדעתי המועמד להיות קשר ההגנתי העתידי שלנו. יש לו אולי פחות כשרון התקפי מפרנקי, אבל הילד בנתיים רק בן 17.

אני מעריך שאייאקס כן תקנה שחקן התקפי לקישור. לפחות אחד. זייך גם מועמד לעזוב. כרגע אין לו מחליף בנוער. מצפה ששם אוברמרס ישקיע חלק מהכסף.