הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. ארז כהן Piet van Reenen

היום יום ההולדת של אייאקס אמסטרדם
    המועדון נוסד בדיוק היום 18/3/1900
    מזל טוב לאימפריה

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. c_web Member

ניצחון בהחלט הרואי של הבחורים מאלקמאר אתמול.
    נהניתי לצפות, הם נלחמו כמו במשחק גביע והגיע להם לקחת את כל הקופה.
    המאבק על המקום השלישי נפתח מחדש ואם נצליח להשיג אותו זה יהיה הישג נפלא.

צר לי שדווקא לאייאקס הרסנו .. מקווה שהם יצליחו להתעשת מזה בהמשך.

גלצ, de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    ניצחתם בצדק. אני מאמין שאייאקס היו מנטלית ופיזית גמורים. פשוט ניצלתם את זה ועכשיו המקום השלישי יעד ריאלי בשבילכם.

ידיעות אחרות:
    - מרק אוברמרס חתם חוזה עד לקיץ של 2024. ארסנל חיזרו אחרי המנהל הטכני, אבל נשארו כרגע עם תשובה שלילית.
    - אלפרד שרוידר עוזב בתום העונה את משרת עוזר המאמן והולך לאמן את הופנהיים. מחליפו באייאקס יהיה כריסטיאן פולסון ששיחק בעבר אצלנו. הוא היה שחקן חשוב במספר אליפויות תחת פרנק דה בור

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

- אייאקס מאד מעוניינת להחתים את ראג'וואן מארין של סטנדר ליאז'. הרומני הבינלאומי אמור להיות המחליף של פרנקי דה יונג. לפי הדיווחים שפורסמו ב'טלחרף' תשלם סגנית אלופת הולנד כ-12 מיליון אירו לבלגים.
    - בלמה של היירנביין, קיק פירי, בדרך אלינו. אייאקס מעוניינת לצרף את הקיצוני דניס ג'ונסון בדיל. האחרון לא ממש מצליח להתפתח באמסטרדם כמו שחשבו תחילה.

5. Ajax Amsterdam Member

מקווה שביום ראשון פ.ס.וו תתחיל את רצף ההפסדים שלהם

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. Raulito Madridista

בהולנד עוצרים נשימה עם משחק העונה הערב: אייקס נגד פ.ס.וו איינדהובן ב-17:45. הזדמנות אחרונה לאייקס לחזור למירוץ האליפות כשהיא בפיגור 5 נקודות. לא תשמעו ממני איזו הערה טקטית גאונית לקראת המשחק אלא בעיקר מסביב, ועדיין:

בסיבוב הראשון איינדהובן ניצחה 0:3 ללא מאבק. המינימום שאייקס יכולה לעשות, כדי להיות שלמה עם עצמה בעונה גדולה כזו באירופה, גם אם לא תצליח למחוק את הפער ולזכות באליפות - זה לנצח הערב. במעט מאוד משחקים בעונה(בליגה) דה ליכט נדרש לאפס טעויות לדוגמא. גם מטאדיץ' ודה יונג יש ציפיות גבוהות. אגב, שמעתי נתון מהדהד בפרומו לשידור - איינדהובן כבשה המון-המון שערים בדקות האחרונות, הרבה מהנצחונות שלה היו בתצוגות אופי, וכמה כאלה אייקס ניצחה על הקשקש ברגע האחרון? גם דברים כאלה עושים את ההבדל ולא רק כישרון.

7. SaSa Member

אפשר לסמוך על הדיווחים בטלחראף לגבי דה ליכט?

8. Ajax Amsterdam Member

לאחר שאוטרכט שמתה יתרון של 2-0 היא נזכרת בדקה ה90 לדפוק את פיינורד ולתת להם גול בדקה ה-95, שנותן להם את הניצחון 3-2.

9. Ajax Amsterdam Member

6 שנים בלי אליפות :(

10. Ajax Amsterdam Member

קודם כל העמה עובדת :)
    אחלה אופי, יאאלה עד הסוף אנחנו חייבים להיות שם במעידה הבאה שלהם. ההפרש שערים שלנו כבר הרבה יותר טוב

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהימים. אופי נהדר.

וחייבים לעשות את זה. לא יאמן שאנחנו מאחוריהם בכלל. כזאת קבוצה בינונית הם.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA, Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. AFCA Member

משחק הזוי. לא ייאמן שהקבוצה עם הכי הרבה תחת בעולם בהפסד מזליקי לגמרי. יום חלש של 2 הקבוצות ובסוף האיכות ניצחה.
    אולי זאת באמת העונה שלנו.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאזראווי קיבל בצדק אדום, אבל הנדריקס ומאלן גם יכלו לקבל אחד. אני מתמקד עכשיו רק בקבוצה שלנו, אבל ברור לי שאוהדי פ.ס.וו יגידו כל דבר כדי לחפות על הכישלון של הקבוצה שלהם.

ואן בומל רצה נקודה. כבר מהר מאד ראינו את האופי של המאמן על הדשא כשסאדילק התחיל לעשות הצגות. קויפרס היה מיד לעשות לזה סוף. אייאקס רצתה לשחק וכבשה במזל שער יתרון. חוץ מהארוע הזה המשחק היה די חלש.

מיד בפתיחת החצי השני ראינו דריכה קלה של הנדריקס על הקרסול של טאדיץ'. לא ברור לי למה לא התייחסו לזה. האדום של מאזראווי כבר היה מוצדק. קויפרס כנראה רצה למנוע פיצוץ, אבל זה היה אדום.

עוד לא עכלנו את העונש והבכיין שנקרא לוק דה יונג כבר משווה. לא ממש ברור לי למה אוננה יצא, אבל חוץ מהטעות הזאת הקמרוני היה מצוין. נרס קם לתחייה ומצליח להוציא משום דבר פנדל. שוואב לא היה צריך ללכת במצב הזה לקרקע, אבל זה כבר לא מעניין אותי.

אייאקס עולה שוב ליתרון, ולמעשה פ.ס.וו כבר לא יותר מסוכנת. פעם אחרי פעם צלילות ברחבה כדי לקבל פנדל. אנחנו שמנו את האוטובוס ברחבה ובסוף דפקנו להם את השלישי.

ועכשיו? פ.ס.וו יהיו אלופים. אייאקס תאבד נקודות בגלל המשחקים עם יובנטוס. תרשמו את זה :D

14. Ajax Amsterdam Member

אייאקס מביסה את אמן 5-2 ומזה שנים נראה לי עולה למקום הראשון לפחות עד הניצחון של פ.ס.וו על זוולה

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת בקלות 5-2 בחוץ את אממן. אין פציעות, אין הרחקות ועכשיו נראה מחר את פ.ס.וו חוזרת לראשות הטבלה.

שוער אממן, קייאל שחרפן קרוב לסיכום באייאקס, אבל הדבר עורר סערה קטנה בגלל שהבחור אמר לפני איזה שמונה שנים דברים בגנות אייאקס. הוא היה אז בן 11...לא ברור לי בכלל למה האף סייד מתעסק בשטויות האלו, אבל הם הביאו היום למגרש שלט עם הכיתוב: Scherpen kakkerlak. אוהדי אממן החזירו בכרזה נגדנו. בקיצור, חבל על הזמן...

מילה מקצועית על שחרפן. מדובר בבחור עם גובה של 2.03 מטרים. כרגע הוא לחלוטין לא מוכן להיות שוער ראשון אצלנו, אבל אני צריך להדגיש שאין לנו בנוער הרבה איכות בשער. השוער השלישי, קוטרסקי, מאד לא מרשים. אישאם אל מאעץ כן נראה כשוער עם עתיד. הוא עומד בשער קבוצת -19.