הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. c_web Member

אם תיקח את החוויה שאני עברתי בחצי הגמר של AZ מול קאמבור, אז זה אכן פגע בי מאוד.
    יחד עם זאת התקבלה ההחלטה הנכונה באותו מקרה, למרות שכבר חגגתי העפלה לגמר וכעבור חצי דקה בערך השופט החליט לבטל.
    אם אתה רוצה להבין על מה אני מדבר:

2. DRORIKO Member

הוי זה נוראי! זה יהרוס את הכדורגל. איזה אידיוטים
    אני גם לא מבין את הטיעון הזה "זה עובד בשאר הענפים", אם שאר הענפים היו מעניינים אותי הייתי רואה אותם ולא כדורגל

3. ~Omri~ Member

לדעתי צריך לתת לכל קבוצה אפשרות לערער על החלטה של שופט, פעם אחת בלבד במחצית, באמצעות שימוש בטלוויזיה.
    ככה המשחק יזרום והקבוצות ינצלו את הטלוויזיה רק למקרי מחלוקת קריטיים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

יצא לי לראות את המשחק של אייאקס היום, אז יפה שאייאקס עברה והכל אבל כמות ההחמצות המרתיחה של הילדודס העלתה אצלי מחשבה. לאייאקס הרי יש את הארינה ואוהדים בכל העולם, שלא לדבר על הכסף שהיא עשתה ממכירות שחקנים. למה היא לא משתמשת בזה כדי למנף את עצמה כלכלית? למה היא כל כך הרבה שנים תקועה במקום? למה מועדון פאר כזה צריך להיות מקום שילדים בני 18 מתגלחים על חשבונו?

5. alexshw Member

מאז 2002/03 איאקס לא הייתה ברבע גמר מפעל אירופי נכון?

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    אחזור על זה בקרוב. זה עניין של כסף ובעיקר קטע ששחקנים (צעירים) מעדיפים לשחק בקבוצה מרכז טבלה/תחתית באנגליה מאשר לשחק בהולנד.

למשחק עצמו. זה היה צריך להגמר 5-0. אכן זה הפעם הראשונה שהגענו לרבע הגמר מאז אותה שנה עם זלאטן...
    לילה טוב */aaa021

DRORIKO ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

אנחנו עדיין עם כלום כסף לעומת קבוצת תחתית באנגליה, וגם הליגה לא מושכת כמו פעם, אבל כן זה בהחלט אפשרי להגיע לרמה של הפורטוגליות

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

יהיה קשה מאוד. יש להם קשרי סקאוטינג טובים יותר וחוץ מזה האקדמיות שם לא נופלות מאלה ההולנדיות או אולי אפילו עולות. לפחות הדור הפורטוגלי הנוכחי מוכשר ואיכותי יותר מההולנדי. גם מאמנים לדעתי ברמה גבוהה יותר.
    פורטוגל ואיטליה בהחלט היו מובילות בתחום ייצור המאמנים באירופה. ואם להסתכל על העולם אז כנראה גם אפשר לציין את ארגנטינה.

9. ארז כהן Piet van Reenen

רק לא לקבל היום בהגרלה את יונייטד או ליון. עדיף שהאנגלים והצרפתים יפגשו ביניהם ברבע. ככה תיפול יריבה חזקה.

Ajacied אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים.
    אני לא מומחה למה שקורה בפורטוגל, אבל חשוב לציין שהמדינה מאד מושכת בגלל השפה והאקלים. ברזילאיים מרגישים שם בבית.

בעבר קראתי שבפורטוגל עובדים הרבה עם קבוצות השקעה כמו Doyen. אני גם יודע שבהולנד משלמים הרבה יותר מס מאשר בשכנה של ספרד.

כל הכדורגל בהולנד נמצא היום במשבר ומרבים לדבר על זה. הנבחרת לא סתם על הפנים. אני מאמין שעם הזמן שוב נראה שחקנים ברמה העולמית הגבוהה. מבחינת אייאקס, הקבוצה תמיד תשאר 'קבוצת נוער' , זה היה בעבר גם ככה. לצערי ז'אן מרק בוסמן גרם למהפכה והיום הכסף של האוליגרכים השתלטו על הענף. בקטע הזה אני חושב שהנזק נעשה. מה שהיה הוא לא מה שיהיה...

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המשחק אתמול.
    המאמן הנורבגי של קופנהאגן, סולבאקן, אמר לפני המשחק ש"באייאקס חושבים שהמציאו את הכדורגל". אתמול הוא קיבל שיעור...

בשלב הבא כבר נצטרך יכולת יותר טובה, בעיקר בסיומת. לא נוכל להחטיא איזה 5 הזדמנויות שהיו צריכים להגמר בשער. מילא שדולברג מצא את הקורה, אבל זייך, טראורה ויונס היו צריכים למצוא את הרשת.

מילה טובה מגיעה להגנה. פלטמן גמר מוקדם את המשחק (בעיה בישבן). טטה פשוט החליף אותו ללא בעיה. מבחינתי בוס לגמרי טועה פה. פלטמן הוא אוברייטד בעיקר בגלל שהוא גם עושה מדי פעם טעויות גדולות. טטה הרבה יותר שקט וטוב בהגנה.

ניק וירחייפר היה מצוין אתמול והחיה שלט באוויר. מתהייס דה ליכט היה הססני בחצי הראשון, אבל הבחור כשרון ענק. הוא רק בן 17!!!

אני לא חושב שנקבל את בשיקטאש. יש מתיחות קשה בין טורקיה להולנד. יש דיווחים שאופ"א לא תאפשר בשלב הזה קיום משחק בין שתי הקבוצות. חוץ מזה אני גם לא רוצה את סלטה. אין לי חשק שוב לפגוש את גווידטי... ליון בעיניי הקבוצה הכי טובה. אם כבר אני מעדיף את היונייטד. בבלגיה מאד רוצים אותנו...

נראה מי נקבל. ביום א' אנחנו בחוץ מול אקסלסיור. יחי ההבדל הקטן */aaa031

12. DRORIKO Member

לא נכון להפיל את הפערים רק על האוליגרכים. אם תסתכל על כל קבוצות הצמרת באירופה-בארסה,ריאל, באיירן,יובה,אתלטיקו. לאף אחת מהן אין אוליגרך. אגב בארסה זה סיפור מעניין, כי מדובר בקבוצה שעד לפני 25 שנה היתה כלום באירופה, וגם בליגה לא היתה מציאה גדולה. בתקופה שאתם הייתם אימפריה הקטלונים רק חלמו להיות כמוכם(ואפילו הביאו ממכם את מיכלס וקרויף) ותראה איפה הם היום ואיפה אתם היום.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/17
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס צריכה להתמודד מול שאלקה. בהחלט קבוצה טובה, אבל זה לא בלתי אפשרי. קלאס יאן כבר הודיע בטוויטר שהוא שמח לפגוש אותנו.

@DRORIKO
    אני עוד אחזור אליך. בכל מקרה אגיד לך כבר עכשיו שאי אפשר להשוות בין קבוצות לספרד ולהולנד. המדינה שאני חי בה לא מאפשר לקבוצות חובות בגודל שיש בספרד. ברצלונה היתה כבר מזמן פושטת פה את הרגל (גם ריאל).

14. ארז כהן Piet van Reenen

שי אולי אתה תוכל להסביר לי את הסיפור עם הברזילאי החדש דויד נרס. הבחור הגיע תמורת 12 מיליון יורו והוא משחק בעיקר בקבוצת המילואים של אייאקס( גם הערב מול ברדה). מוזר, מצחיק ומפתיע ששולם המון כסף על שחקן כדי שישחק בקבוצה השניה של אייאקס?!

15. Ajax Amsterdam Member

יום הולדת 117 שמח לגדולה מכולן

de Middenweg אוהב/ת את זה.