הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הכבוד אייאקס. אחרי החטאת הפנדל של שונה כבר חשבתי שזה הרגע בו המירוץ מבחינתנו נגמר - אבל אז הוא דפק שער פשוט נהדר ואפילו שמרנו יפה בהעדר סנאצ'ז. בראבו דה ליכט.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/17
    de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

התסכול ברשת של שונאינו הוא תענוג. אייאקס סוף סוף מצליחה לצאת מהמקום הארור הזה עם ניצחון. הפער עדיין 5 נק', אבל אחרי החטאת הפנדל כבר הייתי מוכן לתת את האליפות לחובבי ציון. נו, ואז בא, לאסה עם אחד משערי העונה. תיקן בצורה פנטסטית את הטעות שלו.

לא משחק גדול, אבל הרבה לחימה והפעם גם הנקודות הלכו אלינו. בשבוע הבא דן האח בבית, עוד קבוצה מעצבנת שכזאת. אני רק יכול לקוות שבקרוב נראה גם חיזוק לחלק הקדמי. משום מה הייתי גם שוקל לראות אם יש עוד חלוץ בשוק. דולברג צריך לקבל גם מנוחה. קסיירה לא התאקלם ואני חושש מהקטע הזה.

נו טוב, לפחות אני שמח כי באמת לא ציפיתי לנצח היום.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. Ajax Amsterdam Member

מבחינתי לאסה שונה שחקן העונה שלנו עד עכשיו וקפטן אמיתי רק בלי סרט , ניצחון חשוב בעיקר מוראלית אולי יכול להזניק אותנו קדימה

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/17
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי פיינורד לבטח מתוסכלים הערב כי גם פ.ס.וו מנצחת. המדורגת שלישית גברה עם הרבה מזל על היירנביין 4-3. בדקה ה-88 האורחת מהצפון עוד הובילה, אבל בליץ ביתי של האלופה מנעה חיוכים בדרום רוטרדם.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי אלחמיין דאחבלאד הדיל סגור. אל גאזי עובר לשחק בשביל ליל. שמונה מיליון אירו יכנסו לקופה של אייאקס שעשתה בינואר קופה נחמדה של 28 מיליון אירו. באזור (11), גודלייה (6), אנטונוצי (שחקן נוער, 3) ועכשיו אל גאזי בשביל סכום של שמונה מיליון.

אני מעריך שמהר מאד נחתים קיצוני אחר. ההערכה שלי היא שזה יהיה סם לארסון מהיירנביין. נבס יקר מדי, דואלופו במילאן ובוזגלו? כן, איפה בוזגלו...

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רבע גמר גביע:
    אתמול ספרטה מנצחת את וולנדהם בפנדלים. (זמן חוקי, 1-1). היום היו עוד שני משחקים. קמבור מנצחת באוטרכט אחרי פנדלים (2-2). AZ מנצחת 1-0 את היירנביין. מחר מארחת ויטסה את פיינורד.

7. c_web Member

אחרי המשחק הרע בשבת מול ספרטה בבית, ניצחנו אתמול בעוד משחק לא טוב שלנו.
    לוקאסן כבש שוב וכמעט עקר את השער ממקומו (פגש בקורה אחרי הנגיחה) והפעם לא ספגנו בדקות הסיום.

יש לנו הזדמנות פז להגיע עד הסוף בגביע... בעונה שעברה הודחנו בחצי הגמר לפיינורד. אני מקווה ששרן ייני (במשחקו האחרון במדי ויטסה?) יצליח להדיח אותם הערב.

זו ההופעה השמינית של הקבוצה בחצי גמר הגביע מתחילת המאה ה-21, רק לאייאקס (9) יש יותר הופעות במעמד הזה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יאללה עידו, קחו את זה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

AZ בחצי מול קמבור בבית. ספרטה מארחת את ויטסה. הגמר הקלאסי כבר ברור, אבל לא הייתי פוסל הפתעה. אני חושב שספרטה בביתה מסוגלת לקחת משחק מול ויטסה. בכל מקרה חלום הדאבל של פיינורד נעלם היום. בוא לקוות שבסוף גם האליפות לא תלך אליהם למרות שאני מעדיף אותם מאשר פ.ס.וו

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מנצחת בקושי רב את הראקלס בחוץ. שוב שער מאוחר בפוקס (דקה 87) והפעם גם מזל שהראקלס החטיאה בתחילת המשחק פנדל. בצורה האת אני באמת מעדיף את פיינורד אלופים. דבר שאני מתקשה להאמין שאני אומר את זה.

11. Ajax Amsterdam Member

אני מעדיף אותנו אלופים :), מה עם העברת אל גאזי לליל? .
    מחר המתחרה עם אוטרכט ופיינורד במי אוהב יותר את היהודים מגיעים לארנה מתחתית הטבלה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון קל על דן האח. רק בזכות האלומיניום ובאס נייהאוס המטומטם התוצאה הסופית היתה רק 3-0. אדו יצאה היום בזול ויכלה לקבל באמת סטירה. שלוש כדורים נעצרו במשקוף/קורה. השופט נייהאוס עם שריקות מוזרות גם נתן הופעה מחרידה.

נורא חבל שהמספרת של דולברג ננעצה במשקוף. זהו שער ראשון של הדני הצעיר מאז העשרים בנובמבר. גם זייח ושיונה שיחקו היום מצוין. כך גם קלאסן וקלייברט ג'וניור.

עכשיו לקוות שנק תקח נקודות מפיינורד... ניחוש שלי? לא יקרה. פיינורד מנצחת בקלות גם איזה 3-0.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל עונה מחדש מדברים על המעמד הרעוע של לאסה שונה, שמתחיל בספסל, שמועמד אולי לעזוב - וכל שנה הוא מוכיח מחדש שהוא השחקן הכי יעיל שיש לנו. מלך.

14. ארז כהן Piet van Reenen

אני חושב שלגבי לאסה שיונה מגיע לי גם קרדיט לא קטן. אם תדפדפו הרבה אחורה בהודעות בזמנים שהמאמנים של אייאקס התעקשו שהאמצע שלנו זה באזור, גודלייה, קלאסן, כתבתי שחייב לפרק את השלישיה הזאת ולשים את הדני. מסתבר שצדקתי. תמיד אמרתי שהדני הוא מנוע מאחורה שתמיד מנסה לדחוף קדימה. גם הבחור מאוד מדויק במסירה קדימה. אין מה להגיד שיונה הוא הפירלו שלנו.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין שום סיכוי שפיינורד לא לוקחת את זה. מכונה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 76)

1. Andrei Kanchelskis