הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. ארז כהן Piet van Reenen

ראיתי סרטונים ביוטיוב של הברזילאי החדש של אייאקס, ומה אני אגיד לכם לא נפלתי מהכיסא מהביצועים שלו.
    טראורה ואמין יונס לדעתי הרבה יותר טובים ממנו. הוא שווה 6 מיליון יורו לא יותר.
    הלוואי ואני טועה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוטיוב לרב מטעה בצורה קיצונית. בעיניי אתה ממש לא צריך להתרשם מהקליפים. לא רואים את התמונה הכוללת של השחקן. אתה צריך סבלנות. נבס יגיע בעוד שבועיים לאמסטרדם ואנחנו נראה מה אוברמרס קנה. אל תצפה שהוא מיד יוביל את אייאקס. כרגע חשוב ששיונה, זייך ודולברג יעשו את ההבדל בהתקפה. לך תדע אולי גם יונס יתעורר. האליפות ממש לא תלויה בשחקן אחד בן 19 שלראשונה עוזב את ברזיל.

AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  3. Ajacied Member

עפ"י הסירטונים ביוטיוב, מרטין אודגארד הוא מינימום מארדונה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. AFCA Member

צריך לזכור גם שהעונה נרס הוא האופציה הרביעית בכנפיים (או אולי השלישית). יהיה לו זמן להכנס לעניינים, הוא לא הולך להיות שחקן vrfc כבר העונה ובטח לא שחקן מוביל

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/17
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים אומר הסקאוט פיט דה ויסר (מקורב מאד לאברהמוביץ') שאייאקס עשו דיל נהדר. הוא משבח את המהירות ויכולת הטכני של הבחור הצעיר, אבל צריך להשתפר בפעולות האחרונות שלו ברחבת היריב. דה ויסר מאמין שהליגה ההולנדית טובה לקריירה של הברזילאי.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור מעניין יהיה לנו בימים הבאים. מחר בערב תשחק פ.ס.וו באלקמאר במשחק מאד מעניין. ביום א' תתחיל אייאקס את היום בשעה המוקדמת בקרקרדה מול רודה. טוונטה תארח אחרי זה את פיינורד. חלום רטוב שלי, רק אנחנו ננצח :D

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מנצחת באלקמאר 4-2. התוצאה לא אמורה להפתיע כשרואים מי שיחק במארחת. חצי הרכב של AZ לא שיחקה. במצב שנוצר כבר עדיף לי שפיינורד מחר תנצח.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת 2-0 בקרקרדה, אבל אני מקבל מהקבוצה הזאת התמוטטות עצבים. חצי ראשון חלש, אחר כך שער מהיר של קלאסן, שתי קורות ובסוף יונס גומר את המשחק בסטייל. ניצחנו, אבל זה לא היה טוב. רודה עם הנאצי אנלקה ביציע (עובד עכשיו ברודה...) בהחלט שיחקה טוב, אבל היא לא במקרה קבוצת תחתית. מתי שהיה צריך הם לא סיימו את ההתקפות שלהם בשער. בצד השני הם כאמור כן נהנו ממזל כשיונס ונורי פגעו באלומיניום. האדרנלין אצלי גבוה...אני הולך לעשות טיול קצר. קצת אוויר יעשה לי טוב :sm_cool:

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם פיינורד מנצחת 2-0 כך שאין חדש תחת השמש. אני חושש בעיקר מה יקרה בעוד שבועיים. אייאקס תשחק בארנהם מול ויטסה וזה אחרי משחק בפולין מול לגיה. נו טוב, זה עוד לפנינו. השלישייה הגדולה ברחה למעשה לליגה. חזרנו לימים הישנים והטובים...

Ajacied ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  10. ארז כהן Piet van Reenen

שמתי לב שפטר בוס ממש פסל את רידוולד. המאמן בצדק לפי דעתי לא תופס ממנו, שאפילו כמחליף לא מעלה אותו. מגיע לו חחחחחחח... שיפסיק להיות אפס ואז אולי המאמן יתחיל לחשוב לתת לו לשחק קצת.

11. Ajax Amsterdam Member

זה לא שוירחייבר בלם על, אני לא זוכר שרידווילד היה גרוע.
    בכל מקרה כל הצמרת מנצחת וכנראה נצטרך לנצח את פיינורד בבית כדי למנוע מהם אליפות כי כרגע הם נראים בלתי פגיעים

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז הגענו לפברואר - והנה יש לנו מאמן מפוטר ראשון לעונה. זליקו פטרוביץ' מדן האג.

13. alexshw Member

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיט קייזר, אחד מהסמלים של דור הזהב משנות השבעים הלך לעולמו. הקיצוני השמאלי הכי טוב בהיסטוריה הכדורגל ההולנדי היה רק בן 73 במותו.

@alex
    דרהנטה היה שחקן אוברייטד. הוא עשה הרבה כסף בגלל טורניר אחד מוצלח עם הנבחרת הצעירה. ריאל קנו אותו ומאז 'נעלמו עקבותיו'. עם מנטליות יותר טובה אולי היה נותן לנו הרבה יותר סיבות לזכור אותו.

15. Ajax Amsterdam Member

הנבחרת הצעירה הזאת של 2007 לא עזרה כל כך לכדורגל ההולנדי.
    לא ראיתי את קייזר אבל אני יודע שהוא היה הקפטן שלנו ואחד השחקנים הטובים בתור הזהב של הקבוצה.
    הכדורגל ההולנדי איבד יותר מידי אגדות בשנה האחרונה

de Middenweg אוהב/ת את זה.