הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. ארז כהן Piet van Reenen

שי, אייאקס הערב לפי התחושה שלך תוכל לשרוד את הלחץ שהגרמנים יפעילו עליהם מהפתיחה? אני קצת מודאג, אתה יכול להרגיע אותי שאייאקס מסוגלת לעמוד בלחץ? יש לי תחושה לא טובה לגבי היום בערב.

2. Andrei Kanchelskis Member

בראבו לאייאקס ובראבו לפיטר בוס מדהים פשוט מדהים!!!

3. DRORIKO Member

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הערב הכי גדול שלי כאוהד אייאקס, יחד עם הכוכב השלישי במשחק האליפות נגד טוונטה. מדהימים. פשוט בלתי נתפס.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/17
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער ארז, אבל אני הולך על אותו ערב במאי של 1995 בוינה... לשמחתי אני המבוגר פה ואת הערב הזה יהיה מאד קשה להשוות. :sm_cool:

אני כמובן מבין אותך. מה שקרה אתמול היה בגדר נס קטן. לדעתי אייאקס התקשתה מנטלית עם המצב אתמול. בעיניי שאלקה לא היו כאלה טובים, אבל אחרי האדום של פלטמן המשחק היה אמור להיות בכיס של הגרמנים.

מה שקרה בחצי השני של ההארכה לא יקרה כל יום. זה גם לא יקרה מול אחת מהקבוצות שנותרו במערכה. למרות שאני חושב שמבחינה מקצועית אנחנו נופלים מהיונייטד, ליון ואפילו סלטה הכל אפשרי. החבר'ה מאמינים במשהו וזה בהחלט יכול לעזור עוד בהמשך.

יהיה מאד מאכזב אם לא ניקח פרס העונה, אבל אייאקס הוכיחה העונה שהליגה האירופאית עדיין לא מתה בשבילנו. למעשה לא מתה בשביל כולם בהולנד. הגרלה טובה, טיפת מזל ואמונה והכל עוד אפשרי.

נראה מה יהיה ביום א', אבל קשה לי להאמין שנוכל לנצח באיינדהובן. ברור לי שהמארחת החל מהדקות הראשונות תרדוף אותנו כמו טרף. האם השחקנים האלה יכולים פיזית לא ליפול מהרגליים? איבוד נקודות ביום א' יגמור קרוב לוודאי את סיפור האליפות, אבל למרות ההקנטות שנקבל יש עוד סיכוי באירופה. ברור לי שהשחקנים גם יודעים את זה.

אולי נפסיד בקרב, אבל לא במלחמה! אייאקס מראה שאנחנו עדיין חיים וקיימים!!!

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברור שאין מה להשוות לאותו ערב בווינה, השאלה אם ארז זוכר משהו מאותו ערב :)

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

אני מבחינתי הרגע הכי גדול שראיתי מהקבוצה זה ברבע גמר בשנת 2003 למרות ההפסד, השחקנים הראו אופי מה שלפי דעתי היה קצת חסר בתקופה של דה בור, ואם השיטה ההתקפית של בוס אנחנו שווים שער בכל מגרש.

הזבל השבדי מסלטה ויגו לא יכול להפסיק להתעסק בנו ככה זה שאתה לא משחק בקבוצה גדולה, אם זלאטן לא היה נפצע הייתי שמח לראות אותו מראה לו מאיפה יוצאים השבדים הכי טובים.

אני מאוד מקווה שלבוס יש תוכנית ליום ראשון, כי יהיה סופר קשה בפיליפס סטדיון,ואנחנו אייאקס אנחנו צריכים להלחם על כל התארים,נקווה לפחות שהשנה הארון התארים במוזיאון של אייאקס יקבל עוד גביע של הליגה האירופית הוא היה בודד שם בין כל גביעי אירופה */aaa031

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה לפגוש שוב את סלטה ולהפסיד להם רק שאין לי חשק שהמקק השבדי יעלה אז לגמר. גווידטי כזה ערס מטומטם. כל כך מסכן הבחור הזה. הוא הבקיע שלישייה בקלסיקר ומאז הוא חושב שהוא יותר גדול מאלוהים. עכשיו הוא מתעסק באליפות האפשרית של פיינורד. כזה ילד קטן הוא. אם נפגוש שוב את המטומטם הזה אני מקווה ששחקני אייאקס יתגרו בו, בסופו של דבר הוא יאבד את העשתונות שלו. במשחק מלפני כמה חודשים הוא נראה יותר עסוק בהתגרות האוהדים שלנו מאשר בהחזרת סלטה למשחק. פשוט איש קטן ועצוב. רק שהוא כן משחק בקבוצה שגם משחקת בחצי הגמר...

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חברים הייתי בן 7. יש הבדל.

בכל מקרה מבחינתי ההישג הזה שם את דה בור שנהגתי אני מודה לכסח גם אחרי 4 אליפויות באור עוד יותר רע. פשוט ניצל של 0 תחרות מקומיות. מבחינתי חצי גמר זה בונוס, קבוצה כמו שאלקה תמיד תהיה פייבוריטית מולנו אבל אני לא מקבל מצב שעונה אחרי עונה - דנייפרו, סטיוואה בוקרשט, מולדה וזלצבורג מדיחות אותנו. המועדון הזה במסגרת הזו שווה שמינית- רבע גמר לעיתים תכופות הרבה יותר. להגיע לחצי ויותר זה באמת כמו ששי אמר קצת מזל והגרלה ודברים שמתחברים. אבל שמינית, רבע? זה רק מראה כמה דה בור היה נוראי. אשכרה קבוצה כמו אייאקס עפה בשנה שעברה בבתים. ועוד למולדה שדורגה 7 בליגה הנורווגית.

זה מבחינתי עוד משהו שהתחזק אצלי אתמול.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

de Middenweg, AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  10. AFCA Member

אצלי עוד נתון חיזק את הכשלון של דה בור - למרות המאמץ שאנחנו משקיעים ב2 מסגרות לאורך כל העונה (לדוגמא איבוד נקודות באקסלסיור שבחיים לא קורה אם לא אחרי משחק באירופית), אנחנו הולכים לסיים את העונה הזאת עם יותר נקודות מכל אחת מ4 האליפויות של דה בור. העונה המדהימה של פיינורד סינוורה אנשים וגרמה להם לשכוח שהעונה שאנחנו עושים שווה כמעט בכל עונה אחרת אליפות (סביבות ה-80 נקודות), בתוספת לריצה ארוכה במפעל אירופי, אין ספק שזו עונה אדירה.

11. AFCA Member

אגב נוסף בנוגע למשחק אתמול, אחד הרגעים הכי יפים מבחינתי היה לראות איך וירחייבר משחק ב-10 הדקות האחרונות כשהוא כבר צולע לגמרי מאז הגול, באזור הדקה ה-118 הוא כבר לא היה מסוגל לעמוד על הרגליים ונשכב על הדשא, קלאסן ישר ניגש אליו ועודד אותו לקום למשוך עוד 2 דקות כי הוא ידע שהשופט סתם יוסיף עוד תוספת זמן, ווירחייבר המשיך לצלוע עוד 2 דקות עד סיום המשחק.
    2 שחקנים עם לב ענק.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלנו את ההגרלה הכי קשה, אבל אני לא מתלונן. ליון קבוצה אטרקטיבית ואיכותית, אם תנצח היא תעשה את זה בסטייל. אני משוכנע שנוכל לתת להם פייט, אבל אני לא מהמר שנמשיך לגמר. הצרפתים פייבוריטים, באזור שמונים מול עשרים אחוז.

13. ארז כהן Piet van Reenen

אייאקס חייבת להיות קבוצה יותר קשוחה רעה ואגרסיבית.
    אתמול היה לנו הרבה מאוד מזל(אני מאוד שמח על כך).
    האמסטרדמים פשוט לא יודעים איך משחקים על תוצאה שזה מדהים.
    אייאקס שיחקה טוב, ולפרקים אפילו הייתה יותר טובה מהגרמנים, ופשוט מכלום ספגה 2 גולים מהירים.
    אנחנו קבוצה נאיבית זאת בעיה גדולה.
    אם נגיע עם המנטליות הזאת מול ליון אנחנו נחטוף חזק.

14. ארז כהן Piet van Reenen

אייאקס קבוצה לא פחות מוכשרת מליון כל ההבדל הוא במנטליות ובאופי.

15. Andrei Kanchelskis Member

אייאקס יכולה לעבור את ליון לא מדובר כאן באחת מאריות הכדורגל האירופי וגם לא הכדורגל הצרפתי(מאז ימי הזוהר בעשור הקודם), זה הכל יהיה תלוי בגישה ובביטחון של שחקני אייאקס, אם הם יעלו בלי רגשי נחיתות וללא שום חשש הם יכולים לעבור ובגדול.

אגב גביע אופ''א הקודם של אייאקס היה לפני 25 שנה(בעוד משהו כמו שלושה שבועות תהיה לזכייה הזו יום הולדת) מי יודע אולי בחגיגות חצי היובל לזכייה הקודמת היא תביא לעצמה גביע שני ואת מה שכתבתי בפורום של הליגה האירופית אכתוב גם כאן- אם אייאקס תפגוש את קבוצתי האהודה מנצ'סטר יונייטד אני אהיה בעד אייאקס גם כי זכייה שלה תהיה הרבה יותר מרגשת, גם כי אם שופטים ע''פי היכולת אז לאייאקס מגיע הרבה יותר מיונייטד וגם כי במידה ונפסיד יגדלו סיכוייו של מוריניו לעוף מאיתנו בסיום העונה. אז המון הצלחה אייאקס!