הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. ASROMA Member

איך זה שפרוסופקט הולנדי עובר לאנגליה ב50-80 מיליון ושזה לבאיירן זה באיזור ה20?

2. AFCA Member

שנה אחרונה בחוזה

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז גם ברוטרדם יודעים עכשיו להפסיד גמר למוריניו...לא ראיתי שנייה מהמשחק, אבל לפי הרבה תגובות המשחק הזה הזכיר מאד את אייאקס מול היונייטד לפני כמה שנים.

אני חושב שמאד קל לי לנחם עכשיו אוהד פיינורד שבעבר גם ניחם אותי כשהפסדנו בגמר ליונייטד או עפנו מול טוטנהאם. יש מספיק אוהדים שכואבים עכשיו וליבי איתם. לא אהיה צבוע ואגיד שיש בי שמחה לאיד לאנשים שאומרים "020" או מתנהגים כמו אספסוף קנאי ברגע שאייאקס מתקרבת לדה קויפ, אבל בסופו של דבר ההפסד היום של פיינורד לא טוב לכדורגל ההולנדי. בטח לא כשמפסידים למוריניו.

4. k_700 Member

למחוק.

5. Ajacied Member

לא הייתי אומר שהמשחק הזה הזכיר את המשחק שלנו מול היונייטד בגמר לפני מספר שנים.
    אז זה היה משחק הרבה יותר חד צדדי.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויטסה מנצחת 2-1 את AZ בגמר הראשון. ללא דסה שבימים אלה מתחתן הקבוצה מארנהם לא הטיבה לשחק, אבל ניצחה לקראת סיום. אגב, ביציע הדרומי (של הגרעין הקשה) התגלו לאחרונה סדקים קטנים בבטון. היום עוד קפצו אחרי השערים, אבל לאט לאט אני מתחיל לחשוש למצב המגרשים בהולנד. קודם הגג באלקמאר קרס, אחר כך יש התמוטטות באיצטדיון של NEC. לשמחתי עדיין אין פגיעה בנפש, אבל בצורה הזאת זה עוד יגיע.

ידיעה אחרת. לפי דיווחים בברזיל מנסה אייאקס להגיע להסכמה על הרכש של הקיצוני ג'אובני. הבחור בן ה-18 אמור לרשת את מקומו של אנתוני שמבוקש באולד טראפורד. דיווחו שכבר בינואר אייאקס רצתה לשלם 12 מיליון אירו, אבל נשיאה של פאלמיירס לא שיחרר את השחקן. לבחור יש סעיף שיחרור אוטומטי בחוזה שעומד על שישים מיליון אירו (...). בכל מקרה יש הטוענים שאייאקס כבר הגיעו עם בקשה של 17 מיליון אירו.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה ידיעות.
    טיירל מאלאסיה אולי שיחק את משחקו האחרון בפיינורד. יש דיווחים הקושרים אותו לליון והיונייטד. לדעתי לא חכם שטן האח קונה יותר מדי שחקנים מהליגה ההולנדית. יש כשרון, אבל לשחק באולד טראפורד צריך יותר מאשר כמה משחקים טובים בהולנד. מאלאסייה כשרוני, אבל עדיף לו לעבור לצרפת. אם טימבר חכם הוא גם ישאר עוד עונה באייאקס בטח אם טן האח ירים טלפון לאמסטרדם.

ברשת פרסמו שקודי גקפו יישאר עוד עונה בפ.ס.וו, אבל הידיעה נמחקה מהר. כן אישרו שהבלם/מגן ג'ורדן טזה יאריך את חוזהו עד 2025.

לויס אופנדה מסיים שנתיים בארנהם. אחרי המשחק ביום ראשון מול AZ הוא חוזר אוטומטי לקלאב ברוז'. בראיון שהעניק הוא התחיל לחזר את פ.ס.וו. לא בטוח עד כמה הקבוצה מאיינדהובן מעוניינת, אבל אופנדה שחקן לא רע.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יאמן פשוט. אם גאקפו משחק באייאקס הוא כבר ביוני על המטוס לאיזה ברצלונה או יונייטד. הזייה האפשרות שהוא נשאר שם.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam ו-AFCA אוהבים את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רק נגיד שבמקרה של ניצחון של ריאל אייאקס תדורג בדרג 1 בהגרלת הבתים של ליגת האלופות.

הולנד כרגע הליגה השביעית בטיבה. 6 האלופות של ששת הליגות הבכירות (באיירן, ריאל, סיטי, פריס, פורטו, מילאן) מקבלות את הזכות להיות דרג. השביעית היא מחזיקת הליגה האירופית שהיא פרנקפורט.
    השמינית תהיה מחזיקת ליגת האלופות אם זו תהיה ליברפול. אבל אם ריאל תנצח היא גם ככה דרג 1 מתוקף היותה אלופת ספרד, ולכן המקום הזה ילך לאייאקס.

de Middenweg ו-Sturridge אוהבים את זה.
  10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דרג 1 איט איז.

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  11. Ajax Amsterdam Member

מגיע לנו בצדק גמור

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסך הכל אין הרבה הבדל בין דרג 1 או 2, אבל בשביל האגו ברור שזה נחמד. בוא נראה בשבועות הקרובים איך אנחנו נכין את הקבוצה. בכל זאת אם כבר ארצה יריבה אז מהדרג השני אני אבחר בטוטנהאם. דרג ג' באמת דרג לא פשוט.

אפשר לסכם שאין הרבה משמעות לזה שאנחנו בדרג הראשון. אם תהיה לנו קבוצה טובה אני כבר אהיה מרוצה. ההגרלה זו גם ככה עניין של מזל.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד אפשר להאשים את דסה. אלקמאר קורעת את ויטסה 1-6 ולוקחת את הכרטיס לקונפרנס.

נשארנו עם משחק אחרון בהחלט לעונה. מי תהיה הקבוצה האחרונה שתזכה בכרטיס לאירדביזי - דן האח או אקסלסיור (1-1 במשחק הראשון). דן האח תארח את המשחק שיתחיל ממש עוד מספר רגעים.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דן האח מנצחת 0-3 וחוזרת לאירדיביזי.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בשוק. הייתי בטוח זו תוצאת סיום. מסתבר שנשארו 10 דקות ואקסלסיור חוזרת ל3-3!!

כרגע 3-4 דן האג בהארכה

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 64)

1. Christian Dailly
  2. de Middenweg
  3. RubberSoul