הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    לואי יש רק אחד, מה אני אגיד לך. הוא אומר מה שהוא חושב, אבל לפעמים הוא פשוט לא טקטי. אתה לא יכול להגיד על הדה קויפ "oude troep" שזה "זבל ישן". אם היה אומר שבשנת 2022 צריכים איצטדיון שנותן לך את התנאים המתאימים בשביל להצליח, אז המסר גם היה עובר. ההתאחדות בעצם מסכימה עם המאמן, אבל הם לא יכולים להעביר את כל המשחקים ליוהאן קרויף ארינה. זה בעיקר עניין פוליטי ורגשי. בכל מקרה נחמד לראות את התגובות ברשת של אוהדי פיינורד. יש כאלה שבהחלט מסכימים עם ואן חאל והם היו רוצים לראות אפילו איצטדיון חדש בעיר. יש חלק שמעדיף את המצב ככה ואפילו ישמח שהנבחרת כבר לא תבוא...הויכוח הזה חושף למעשה משהו שראו גם באמסטרדם כשה"אמסטרדם ארינה" נחנך. יש קבוצה שפשוט מתקשה להבין שהמציאות מצריכה לעשות שינויים. בזמנו היו אוהדים שגם לא רצו לעזוב את ה"דה מייר" והאיצטדיון האולימפי הישן. היו כאלה שאפילו העדיפו את ריח השתן מאשר לעבור לאיצטדיון חדש...

ואן חאל בא עכשיו עם דיעה מאד נחרצת והוא הצית מעין שריפה. לא יודע אם כל המשחקים ישארו באמסטרדם, אבל אין כמו לואי לעורר את הקהל. בכל מקרה המשחק מול וויילס גם ישוחק בדרום רוטרדם...

itzik.miro ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הודעה רשמית של אייאקס עכשיו על עזיבת אהוב נפשו של @k_700 לבאיירן מינכן.
    18.5 מיליון אירו שיכול לגדול ל-24 מיליון אירו עם בונוסים.

בהצלחה ראיין.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220613/134011029bfe0ec2ce9be08b7b374e10.Xxx

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    נראה מה יהיה עם חראפנברח. לא יודע, יכול להיות שעזב מוקדם מדי, אבל זאת היתה בחירתו. הוא לא רצה להאריך חוזה. לא נעים להגיד את זה, אני מקווה שעם פטירת ראיולה שחקני הבית שלנו לא עוזבים יותר בדלת האחורית. הסוכן שהלך לעולמו גרם לנו נזק כלכלי אדיר.

המו"מ עם ברחוויין לא מתקדם לשום מקום. לי כבר נמאס מכל השטויות. שיתרכזו בשחקן אחר. יש גם ידיעות שהיונייטד רוצה לשלם 45 מיליון אירו בשביל אנתוני. כן, טן האח יכול גם לקבל את טימבר בחינם....אבוי לאייאקס אם תשחרר את אנתוני בסכום שכזה (אם שחקן ממונאקו יכול לעזוב במאה מיליון אירו וכך גם נונייז הגיע הזמן שגם אנחנו נעלה את המחירים של השחקנים שלנו!). יש לברזילאי חוזה עד 2025. ממה שהבנתי אנחנו רוצים מינימום שישים מיליון אירו. מבחינתי גם זה סכום נמוך מדי, אבל שיהיה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

אהוב נפשו של קיי הוא לדעתי הכשרון הכי גדול שיש להולנד בקישור.
    מעבר טוב מאוד עבורו. הקבוצה הכי טובה בגרמניה בפער, ליגה שהיא סוג של קרקס הגנתי.
    פיזית יהיה לו קל ם בהרבה מבאנגליה למשל ובאיירן זה עדיין מקום עם הרבה יותר סבלנות לשחקן צעיר מריאל מדריד או ברצלונה למשל.
    רכש מצוין, חבל מאוד שהוא היה נעול באיירן לכל כך הרבה זמן, הייתי מת שנלך עליו.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המזל הולך עם הטובים וכנראה יש ללואי ואן חאל תחת רציני. בוויילס קיבלנו דרמה, אתמול בערב זה חזר על עצמו. האורחת משווה מפנדל ותוך התקפה אחת אנחנו שוב חוזרים ליתרון. הכל בתוך תוספת הזמן של הגומלין בדרום רוטרדם.

על המשחק עצמו הייתי אומר שראיתי חצי ראשון טוב. למרות שער שנבע מטעות של טזה (לא קשור כרגע לרמה הזאת) והגנה די חלשה של דה ליכט, אוראנייה הציגה כמה דקות יפות. בעיקר נואה לנג בלט עם שער יפה. גם גקפו הבקיע והראה מתי שיש לו שטח הוא יכול להיות שחקן מסוכן ביותר.

ואן חאל החזיר את החלוץ וינסנט יאנסן לנבחרת (משחק במכסיקו, אבל עומד לחזור לאירופה. מועמד לשחק באנטוורפן הקבוצה החדשה של אוברמרס ומרק ואן בומל) והוא הראה הרבה התלהבות ונחישות. בעיניי הוא עדיין שחקן די מוגבל, אבל בצורה הזאת עוד ילך עם הנבחרת לקטאר. אני מקווה שברובי יתן בתחילת העונה הבאה כמה שבועות טובים ואז הוא יכול לנסוע למדבר.

בסך הכל הנבחרת הראתה משחק יותר טוב מאשר בוויילס, אבל כולם ראו בשלהי החצי השני שפרנקי דה יונג, ממפיס וברחוויין רמה יותר גבוהה משחקני ההרכב שפתחו היום. אני צריך להדגיש שפרנקי שיחק תשעים דקות והיה פשוט נהדר. מול נבחרת כמו וויילס הוא מטייל להנאתו. ממפיס וברחוויין נכנסו באמצע החצי השני. הראשון עם שער ניצחון מצוין ואם אייאקס רוצה לצרף את ברחוויין אז היא תצטרך לשלם מינימום 25 מיליון אירו. את האמת שאם הייתי אוהד טוטנהאם גם הייתי אומר שהוא לא שווה עשרים מיליון אירו. הבחור הראה גם היום כמה דקות טובות מאד. אני חושש שהוא לא יגיע אלינו, לוי רוצה סכום קרוב לשלושים מיליון אירו. אייאקס לא תשלם את זה.

מילה אחרונה על מאלסייה. אני מבין למה אוהדים רוצים אותו בהרכב במקום דיילי בלינד. הוא לא שחקן רע, אבל הבחור מאד לא שקט. היום גרם לפנדל מיותר. אם בלינד היה עושה עבירה כזאת היו יורים בו במרכז העיר...אני בהחלט חושב שלבלינד יש חסרונות, אבל מאלסייה עדיין לא שחקן הרכב.

הכדורגל בהולנד יוצאת עכשיו באמת לפגרה...בשבועות הקרובים נתעסק פה בעיקר בהעברות.

6. k_700 Member

השאלה אם לא שווה לשלם עכשיו ובזמן משחקי האימון הנוספים שכר לימוד על מאלסיה כדי להרוויח אותו לקטאר.
    יש פה פארדוקס מסויים.
    הכדורגל ההולנדי דורש משחק התקפי ומערכים התקפיים אבל להולנד פתאום יש מערך הגנתי מוכשר מאוד עם הבלם הטוב בעולם.
    לא יודע אם לא שווה לעשות פה ריצה של קבוצה שתייאש קבוצות הגנתית ותגנוב שערים סטייל איטליה ביורו.
    בטורניר נבחרות נראה שמשחק הגנתי משובח עם שחקני הגנה טובים מקרב אותך הרבה יותר לגביע מכל קומבנציה אחרת.

מאלסיה לי נראה מסוג המגנים האתלטים שיחרשו את האגף, שישרפו קילומטראז ושיש להם גם לא מעט מה לתת בהתקפה.
    יש איתו אפסייד מעניין. הייתי רוצה לראות אותו באנגליה בעונה הבאה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    האוהד הממוצע בהולנד מאד שמרן, בטח מבחינת השיטה. הרוח של יובאו קרויף ז"ל עדיין נמצא חזק באיזור פה. אם לא אצל אוהדים אז אצל אנשי תקשורת ושחקני לשעבר. כבר מאז 2010 חוויתי פה מספיק דברים. אז זה היה סרט ואן מרווייק ש"העז" לשחק עם שני קשרים הגנתיים. הוא קיבל המון ביקורת על כך ואפילו היו אנשים בתקשורת ושחקני עבר שבגלוי יצאו כנגד המאמן.

הסיפור חזר למעשה גם עם לואי ואן חאל ארבע שנים אחרי זה. את מה שאתה מציע קיבלנו בברזיל. "כל הכדורים לאריאן רובן" הביא אותנו למקום השלישי בטורניר.

עכשיו ואן חאל בקדנציה נוספת שינה שוב את הטקטיקה. 3-5-2 ואני צריך להודות שהקהל הרחב די מקבל את העניין. אני מעריך שבגלל שנעדרנו משני טורנירים גדולים בעשור האחרון אנשים יותר גמישים, אבל לשחק על מתפרצות? עכשיו אתה רוצה יותר מדי :p
    את האמת שהרעיון לא כזה מוזר בטח אם אנחנו רוצים להגיע רחוק. מבחינה התקפית האיכות שלנו די מוגבלת בטח אם משווים אותנו לנבחרות הפייבוריטיות בקטאר. השאלה היא רק אם הנבחרת יכולה מבחינה מנטלית לחשוב קודם כל הגנה? זה מה שאני אומר. אתה לא יכול לצפות ממוריניו שיתן לקבוצה שלו ללכת יותר מדי קדימה...השיטה הנוכחית של ואן לפחות צריך למנוע טיילת בהגנה, אבל רק לאחרונה דיברו על העובדה שדה ליכט מתקשה לתמוך בהתקפה בעמדה החדשה שלו.

לגבי מאלסייה אני מבין את מה שאתה אומר, אבל הוא בעיניי לא יותר ממגן מחליף. יש לו נטייה לבלגן את המשחק ומבחינה הגנתית הוא לא יותר טוב מבלינד, בטח מבחינת טעויות. הבעיה היא בעיקר שבלינד מאד לא יציב כי למשל מול בלגיה הוא היה מצוין. באייאקס גם ראינו את זה בעונה שעברה. בסתיו הוא היה בכושר מצוין, אחרי ינואר זה נראה לפעמים מאד לא טוב. לא יודע, עד נובמבר יש עוד מספיק זמן לשינויים כולל אפשרות שאואן וויינדל נכנס לתמונה.

8. alexshw Member

ארכיפלופ של טוטנהאם וינסנט יאנסן חתם באנטוורפן. הגיע ממונטריי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יא אללה, אשכרה זה קורה. ברחווין בדרך לאייאקס תמורת 22.5 מיליון אירו שיכול לגדול ל-25 מיליון.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה יש לך את הידיעה הזאת? עדיין לא קראתי דבר בתקשורת ההולנדית. אולי הם צריכים עוד להתעורר :p

אגב, באנגליה פרסמו שארסנל כבר הציעה סכום של קרוב לשלושים מיליון אירו בשביל לרכוש את מרטינז. אייאקס סרבה. אתמול שיחררה את המגן הצעיר ליאם ואן חלדרן לכרונינגן כמו השוער קוטרסקי.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/22
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טעות שלי. נפלתי על פייק יוזר בטוויטר.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אידיוט שמתחזה לעיתונאי האמיתי. הפיל אותי בפח.

13. k_700 Member

אז נראה שטימבר קלט את האיומים של ואן חאל ומדברים על זה שהוא מתקרב ללהאריך חוזה אצליכם.
    מזה הייתי שמח.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יפה. מצד שני האלר בדרך לדורטמונד (33 מיליון אירו).

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    הבעיה היא שטימבר אולי ישאר אצלנו, אבל יש לו חוזה עד הקיץ של 2024. כרגע אין שום דיווח שהוא הולך להאריך. מבחינתי צריך להגיע להסכם כי אחרת אייאקס שוב תאבד הרבה כסף.

@הרצליה עד המוות
    נפלת בפח ידידי :p

לגבי האלר אני ממש לא יודע. מובן לי למה כל כך הרבה אוהדים רוצים שאייאקס תקבל את הסכום שדורטמונד רוצה לשלם (אייאקס רוצה לראות 38 מיליון, דורטמונד רוצה לתת 33), אבל גם לבי ברובי המצב מאד לא ברור. אז יופי שהוא רוצה לחזור אלינו, אבל יש דיווח שהגרמנים רוצים לראות 18 מיליון אירו. לא רק זה, בחצי העונה שהוא שיחק הוא גם נעדר הרבה. אז מוכרים חלוץ שאולי לא שחקן מלהיב אבל אחד שכבר הוכיח את עצמו בקבוצה? במקום זה מקבלים אולי שחקן שמדי כמה משחקים פצוע.

בתסריט הכי אופטימי האלר עוזב, ברובי יגיע בסכום ריאלי ואייאקס תצרף עוד חלוץ ברמה טובה. אני חושב שבכל מקרה טוב יעשה שקודם כל נדע מה יקרה עם ברובי לפני שנוותר על האלר.

הרצליה עד המוות ו-AFCA אוהבים את זה.