הליגה הטובה בעולם חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏17/2/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השואו הכי גדול ביבשת חוזר עם מחזור משחקים מרתק, משהו שנצטרך להתרגל אליו כל שבוע (או שבועיים...)

בית 1

6 +4 3-7 0 0 2 2 אינטר 1
    6 +3 2-5 0 0 2 2 ברצלונה 2
    0 -2 5-3 2 0 0 2 לברקוזן 3
    0 -5 7-2 2 0 0 2 ניוקאסל 4

אני מאלה שאומרים שהבית הזה סגור, אינטר ובארסה גם כבר פתחו פער והם פשוט יותר טובות מניוקאסל ולברקוזן. המשחקים:
    ברצלונה- אינטר- המפגש הראשון שכנראה יכריע מי תסיים בראשות הבית. בארסה עדיין עם 100 אחוזי הצלחה השנה במפעל ומחר תיתקל בפעם הראשונה העונה ביריבה חזקה באמת. אינטר כידוע תהיה בלי באטיגול שלא רשאי לשחק ובלי הפצועים מטראצי, אדאני, אלמיידה, אמרה וקרספו.
    לברקוזן- ניוקאסל- אם מישהי מבין השתיים מסוגלות להפתיע את 2 הגדולות זאת ניוקאסל, ומחר לדעתי יהיה לה המבחן הגדול שלה. אם היא תצליח לנצח קבוצה כמו לברקוזן בגרמניה אז היא תוכל לתת פייט לאינטר ובארסה.

בית 2

4 +2 1-3 0 1 1 2 ארסנל 1
    4 +1 2-3 0 1 1 2 איאקס 2
    2 0 1-1 0 2 0 2 ולנסיה 3
    0 -3 5-2 2 0 0 2 רומא 4

בית המוות לפי דעתי. איאקס לא מציגה יכולות פנטסטיות אבל תמיד משיגה את שלה. רומא ממשיכה לאכזב ולדעתי אין לה מה לחפש במפעל הזה. איאקס תשאיר לפי דעתי את הספרדים בחוץ. המשחקים:
    ארסנל- איאקס- משחק מעניין מעניין, ארסנל אחרי שניצחה ברומא ועשתה רק תיקו בבית עם ולנסיה יודעת שאסור לה לאבד נקודות בבית. איאקס באה במחשבה שאין לה מה להפסיד וגם הפסד בהייבורי זה לא סוף העולם ועדיין ישאיר לה סיכוי טוב להעפיל לרבע גמר. אם איאקס הצליחה להוציא תיקו במסטייה אז היא מסוגלת גם בהייבורי.
    רומא- ולנסיה- כמו שכבר אמרתי לרומא אין פה מה להציע ועוד היא תתייצב בלי טוטי הפצוע. ואחרי 2 תוצאות תיקו ולנסיה חייבת לנצח ברומא, סיכוייה של ולנסיה עדיין גבוהים וניצחון ברומא יעשה את הבית הזה צפוף ומרתק.

בית 3

6 +2 0-2 0 0 2 2 מילאן 1
    3 0 2-2 1 0 1 2 בורוסיה דורטמונד 2
    1 -1 3-2 1 1 0 2 ריאל מדריד 3
    1 -1 4-3 1 1 0 2 לוקומוטיב מוסקבה 4

מילאן מובילה את הבית הזה ללא עוררין, ריאל מדריד במצב לא נוח אבל עדיין לא אנוש חייבת להתעורר ומהר. המשחקים:
    ריאל מדריד- דורטמונד- דורטמונד רואה שלעלות על חשבון ריאל מדריד זה לא בשמיים, ולדעתי היא תגיע לבירנבאו במטרה להוציא תיקו ולצאת למתפרצות. בשביל ריאל זה יכול להיות משחק קריטי, הפסד פה שלה יציב אותה במצב כמעט אנוש עם רגל וחצי בחוץ. במצב של תיקו עוד ישאר לה סיכוי טוב.
    מילאן- לוקומטיב מוסקבה- מילאן עברה 2 משוכות גבוהות, ריאל מדריד בבית ודורטמונד בחוץ. ניצחון על לוקומטיב ייתן למילאן ראש שקט וישים אותה רגל וחצי ברבע גמר. לוקומיטב הפתיעה את ריאל במדריד שהוציאה שם תיקו אבל חוץ מלהפריע פה ושם כמו שהיא הפריעה לריאל היא לא יכולה לעשות משהו מיוחד.

בית 4

6 +4 1-5 0 0 2 2 מנצ'סטר יונייטד 1
    4 +4 2-6 0 1 1 2 יובנטוס 2
    1 -2 4-2 1 1 0 2 לה-קורוניה 3
    0 -6 7-1 2 0 0 2 באזל 4

בית מעניין, למרות ההפרש בין יובה לדפור עדיין אי אפשר להספיד את בספרדים. צפוי להיות מעניין וצמוד עד הסוף. המשחקים:
    מנצ'סטר יונייטד- יובנטוס- ניצחון פה של מנצ'סטר והיא תהיה כמו מילאן עם רגל וחצי ברבע גמר, וזה יובה לא רוצה שיקרה. מה שבטוח יהיה מרתק, צמוד וחם. אני חושב שכל תוצאה פה תהיה טובה דווקא לדפור.
    באזל- דפורטיבו לה קורוניה- באזל הייתה ההפתעה הגדולה בסיבוב הראשון, אבל כנראה לא יותר מזה. דפורטיבו צברה רק נקודה אחת עד כה ובמפגש הזה היא חייבת להוציא 3 נקודות כדי להתקרב ליובה ולמנצ'סטר.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת האלופות חוזרת אלינו השבוע, וכמובן עם 8 משחקים שכל אחד מהם מעניין ומרתק כפלי עצמו. איפה תהיו, מול ערוץ הספורט, 5+ או בכלל הערוץ הגרמני? החלטה שלכם, הכל כמובן יתקבל.

יום שלישי:

בית 1:

ברצלונה - אינטר: שתי המוליכות של הבית ראש בראש. שתיהן ניצחו את ניוקאסל ולברקוזן ונראות בדרך הבטוחה לרבע הגמר. ברצלונה רוצה לשבור את שיא הנצחונות הרצופים של מילאן מ92, במשחק הבית מול אינטר שתגיע בלי קרספו הפצוע. אינטר מגמגמת קצת בליגה ובמחזור האחרון איבדה את המקום הראשון עם הפסד לקייבו. לעומתה ברצלונה בשפל עמוק מאוד. הימור שלי: 1-1.

לברקוזן - ניוקאסל: לברקוזן מגיעה ללא המאמן המפוטר קלאוס טופמולר, ומצפה לנצח את ניוקאסל שתשחק בהרכב חסר (ללא אלן שירר וקרייג בלאמי המושעים). ניוקאסל לעומתה חייבת לנצל את המשבר של לברקוזן ולנצח אותה בחוץ. היא יודעת שקאמבאק כמו שהיא עשתה בסיבוב הראשון לא יחזור על עצמו - אינטר וברצלונה לא ירשו לעצמן לאבד יתרון כזה. לכן הקאמבאק שלה חייב להתחיל בביי ארינה, גם ללא צמד החלוצים הקטלני שלה. אני לא רוצה להתנבא, אבל יש לי תחשוה טובה.

בית 2:

ארסנל - אייאקס: בדומה לבית 1, שתי המוליכות של הבית ראש בראש. אולם ולנסיה נושפת בעורפן, והן חייבות לנצח. ארסנל מגיעה אחרי הניצחון הגדול באולד טראפורד בגביע, עם הרכב מלא (כזכור לי) ובכושר שיא. האמת היא שאני לא ממש יודע מה הולך עם אייאקס אז אני לא יכול לדבר עליה יותר מדיי. הימור שלי: בבית ארסנל חזקה מדיי, 3-1 לגאנררס.

רומא - ולנסיה: קריאה אחרונה לרומא לעלות לשלב השני. היא אמנם תופיעה בהרכב חסר (ללא טוטי, סמואל, אמרסון ודאקורט), אך בשביל לעלות לשלב השני היא חייבת לנצח את ולנסיה. האלופה הספרדית איבדה נקודות בשני המשחקים הראשונים שלה, ובשביל לתפוס את המוליכות היא צריכה לנצח. הימור שלי: 2-0 לולנסיה.

יום רביעי:

בית 3:

ריאל מדריד - בורוסיה דורטמונד: ריאל מדריד מאכזבת גם בליגה וגם בליגת האלופות. אולם פה היא כבר לא יכולה לפשל. דורטמונד היא יריבה עיקשת בדרך להגנת התואר. הפסד בית - פער של 5 נקודות שסביר להניח אומר הדחה מוקדמת מהצפוי. דורטמונד מגיעה בשביל נקודה שתקרב אותה לשלב הבא. הימור שלי: 0-0.

מילאן - לוקומוטיב מוסקבה: לוקומוטיב כמעט ניצחה במחזור הקודם בבירנבאו. אולם פה נגמרו הניסים, הקבוצה יודעת שסיכוייה להעפיל נמוכים מאוד, ובסאן-סירו הסיפור אולי ייגמר. מולה מגיעה מילאן החזקה שחזרה מול לאציו ל2-2 מפיגור. אולם מילאן של הזמן האחרון זו לא המילאן של תחילת העונה. הימור שלי: 2-1 קשה למילאן.

בית 4:

באזל - דפורטיבו: לאחר נקודה בודדת בשני משחקים דפו לא יכולה להרשות לעצמה מעידה נוספת. באזל אמנם הדיחה את ליברפול, אבל ביננו, זו לא ממש בעיה העונה. סך הכל היא קבוצה נחמדה, שיכולה לעקוץ פה ושם, אבל מהבית הזה קשה לי לראות אותה יוצאת עם יותר מנקודה. הימור שלי: 3-1 לדפורטיבו.

מנצ'סטר יונייטד - יובנטוס: איזה משחק, איזה משחק. חגיגה של כדורגל. מנצ'סטא יונייטד בירידה מסוימת, לאחר תיקו עם הסיטי והפסד לארסנל, שניהם בבית. אולם מנצ'סטר עדיין קבוצה גדולה, עם מכונה משומנת. מולה מתייצבת יובנטוס, העונה עם שאיפות גדולות במיוחד. אחרי ההשתלטות על המקום הראשון באיטליה יובנטוס גם רוצה את המקום הזה בבית. יובנטוס בעצמה נמצאת בכושר מעולה, וקשה לי לראות כרגע קבוצה יותר טובה ממנה באירופה. הימור שלי: 3-2 ליובה במשחק ענק.
    http://www.tempsport.fr/img/210499c.Xxx
    http://freespace.virgin.net/john.davies12/options/interkit.Xxx (אני יודע שהתמונה קצת ישנה, אבל עדיין זה בארסה-אינטר...)

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדום בנשמה ואני פתחנו את שני הדיונים האלה בו זמנית, אז איחדתי אותם.
    :wink:

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכונים לקראת לוורקוזן-ניוקאסל:
    -נולברטו סולאנו לא נסע לגרמניה בגלל פציעה. ג'רמיין ג'נאס צפוי להחליף אותו בהרכב.
    -אנדי גריפין הודיע שהוא כשיר ב100% ומוכן להיאבק על המקום בהרכב.
    -שני החלוצים שיעלו בהרכב ניוקאסל יהיו ככל הנראה שולה אמאובי וקארל קורט, או לומאנה לואה-לואה במקומו.

5. Don p1 Member

סיקור לפני משחקי האיטלקיות..

ליגת האלופות סוף סוף חוזרת ואיתה ארבעת הקבוצות האיטלקיות.
    רומא ואינטר ישחקו היום, מילאן ויובה ישלימו את המחזור מחר.

אינטר יוצאת לברסה אחרי הפסד ליגה, והיא פוגשת קבוצה שמצד אחד מציגה את אחת העונת הגרועות ביותר של המועדון בספרד, ומצד שני בליגת האלופות מרשימה מאוד.
    מעניין יהיה לראות איזה ברסה נראה, ואיך אנטיץ' יעמיד את הקבוצה שלו מול אינטר.
    אינטר תצטרך להתמודד בלעדי הרנן קרספו שכבש תשעה שערים במשחקי הקבוצה בליגת האלופות, וזה אולי יהיה הזמן לויירי לכבוש את הראשון שלו בליגת האלופות העונה.

הרכב של אינטר-
    Inter: Toldo; J.Zanetti, Cannavaro, Cordoba, Pasquale; Okan, Di Biagio, C.Zanetti, Dalmat; Recoba, Vieri.

במפגש השני שוב יפגשו קבוצה ספרדית נגד איטליה, רומא תארח באולימפיקו את ולנסיה. רומא שסיכויה לעלות מהבית שלה נמוכים אחרי שני הפסדים לארסנל ואייאקס בסיבוב הקודם לא תרצה לאכזב את אוהדיה הביתים.
    פרנצ'סקו טוטי לא יפתח במשחק בגלל פציעה מה שגורם לכאב ראש גדול לקאפלו.

הרכב של רומא-
    Roma: Pelizzoli; Panucci, Aldair, Dellas, Zebina; Cafu, Tommasi, De Rossi, Delvecchio; Cassano, Montella.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שכבר אמררתי לדעתי אין לרומא מה להציע ברמה הזאת, היא קבוצה לא מספיק טובה וקטלנית. בשביל המתח בבית הזה אני מקווה שולנסיה יקחו כי בכל מקרה אני לא רואה את רומא עולה שלב.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל המורחב של ניוקאסל:
    אקוניה, אמאובי, ברנארד, בראמבל, קאלדוול, צ'ופרה, קורט, דאביזאס, דייר, אליוט, גיבן, גריפין, הארפר, יוז, ג'נאס, קארלס, קר, לואה-לואה, אובריין, רובר, ספיד.

ההרכב הצפוי:

גיבן
    יוז, בראמבל, אובריין, ברנארד
    ג'נאס, דייר, ספיד, רובר
    אמאובי, קורט

ספסל:
    הארפר, קאלדוול, דאביזאס, לואה-לואה, צ'ופרה, קר ואקוניה/גריפין.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לי דילמה...

איזה משחק לראות...

מצד אחד בארסה- אינטר זה משחק יותר מושך, אבל מצד שני אני חולה על איאקס...

9. בועז Member

תראה מחצית ראשונה של מה שפחות מעניין אותך, ומחצית שניה של מה שמעניין אותך יותר,תוך כדי זיפזופים מדי פעם בין הערוצים:)

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה כנראה מה שאני יעשה...

11. Julian Joachim Member

אני אישית חושב שאצפה בארסנל-אייאקס.

קשה לי לחשוב על משחק יותר מהנה (התקפית) מזה.

בטוח לא בארסה - אינטר.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק.

רק חבל שואן דר ווארט וליטמנן לא ישחקו. קראתי איפה שהוא שגם מידו לא יהיה כשיר היום.

13. Julian Joachim Member

על ליטמאנן דווקא לא שמעתי, חבל.

וכן מידו ייעדר מהמשחק.

אבל לפחות איברהימוביץ' יהיה.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח העדפתם את המשחק ההתקפי של ארסנל-איאקס שהוא על הנייר התקפי אבל הפסדתם את החזרה של סאביולה,החזרה לחיים,אני מאמין שואן חאל יושב בבית ואומר לעצמו מה עשיתי לשחקן הזה,הוא היה מוציא אותי מהבוץ.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארסה שבר ההערב שיא בליגת האלופות,11 ניצחונות רצופים במפעל,מילאן עשתה את זה ב94 עם 10 רצוף עד שהפסידה בגמר מול הילדים של ואן חאל,איאקס עשתה את זה עם 11 ניצחונות רצופים ב2 עונות בסוף שנות ה80.

ובאיזה דרך נפלאה היא שברה את השיא הזה.,תצוגת כדורגל נפלאה שאפילו ריזיחר שלאורך כל הקרירה שלו בבארסה היה גרוע תפס יום מצויין באגף השמאלי של בארסה.
    נהנו היום גם מפויול שהזכיר לנו את הימים שלו כמגן ימני עם עבודות ההגנה הנפלאות שלו וסיים עם עבירה מכוערת עליו מצד רקובה,שתפס את הראש מי אחרי הבעיטה הקטנה לפניו של פויול אחרי שהבין מה עשה