הליגה הלאומית, עונת 2007/08- פ"ת והכח עולות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏6/7/07.

1. roeiuzan Member

תודה רבה אחי ואמן שגם רעננה תראה עונה טובה ותפתיע.
    אתה צודק שהמטרה השנה היא עלייה לליגת העל כי ההנהלה שמה לעצמה את המטרה הזאת כברורה כי נמאס כל שנה לעשות עונה טובה בלאומית ולא יותר מזה, הדבר מתבטא בכך שהתקציב עלה מ5 ל7 מליון,
    ממשיך בזה שהביאו את לחמן שאני אישית כשהיה מועמד לא רציתי שיגיע אבל מסתבר שהוא גאון כדורגל אתמול למשל הייתי באימון ורואים עליו כמה שהוא נחוש להצלחת הקבוצה ורואים את השיטה שהוא בונה ולא כמו בשנתיים האחרונות שהיינו כמו עדר כבשים על המגרש.
    באשר לרכש,

סאני כמובן זאת ההחתמה הכי טובה עד עכשיו וביחד עם אדק אני מאמין שזה יהיה שילוב מנצח.
    וגם חמודי בריק רכש מצויין שמאד אהבתי, את ליאור לינדר שהזכרת ראיתי גם כן אתמול מדובר בשחקן עם המון מוטיבציה אולי לא שם מוכר כ"כ אבל שחקן מצויין של 50\50 כמעט לא מאבד כדורים ואני בטוח שהוא יצליח בעכו.
    אבל עם זאת עדיין חסרים עוד 4 שחקנים בערך שלדעתי ולדעת רבים חייבים להגיע כדי שתהיה קבוצה ממש טובה, צריך עוד קשר תוקף\עושה משחק אחד מלבד סאני ואדק(אי אפשר להסתמך על גאון ושושני כמחליפים) ואז יהיה קישור טוב.. מבחינת החלוצים אפשר להגיד שלא צריך להביא עוד אחרי שיוג'יון יחתום 99% בסוף השבוע וגם ווינשין בדרך הנכונה לחתימה. גם קשר אחורי "גרזן" חובה..

הסגל המלא:

שוערים: דודו גורש, אסף מנדס
    מ. ימניים: ישראל דרור, מוטי כלטוב, עבדאללה ג'עס(העמדה הכי חלשה שלנו לדעתי)
    בלמים: אלון זיו, יקיר שינה, ינאי דרעי
    מ. שמאלי: חמודי בריק(גם כאן צריך עוד שחקן)
    קישור אחורי: נידאל חוג'יראת, עידן ויצמן, ליאור דה כלבו
    קישור התקפי: ערן גאון, ליאור לינדר, עומאר סאני, שחף שושני, מבה אדק
    חלוצים: אלכס לויט, רונן שוורצמן, יקי ויצמן. וכאמור יוג'יון ווינשין שיחתמו כנראה בסוף השבוע.

2. spurs Member

אההם איפה שלומי לזמי?
    אני זוכר אותו מהנוער של הפועל ככשרון ענק ועד כמה שזכור לי הוא היה בעכו

3. הפועל_23 Member

כרגע נראה שמשחק החניכה של המכתש המחודש יהיה במשחק הבית השני של הקבוצה העונה נגד הפועל חיפה.
    ומה שיפה פה זה שהמשחק כדורגל הראשון שנערך במכתש היה נגד...הפועל חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אתמול נחת ארתור בוז'יק וערך אימון בכורה בקבוצה
    http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2006/arthut_bujiq.Xxx

מנויים מכל מיני סוגים החלו להימכר...

תומר אזולאי שוחרר (אוהד עכו, לעדכן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

4. BJ_LF Member

קראתי בעיתון שדשא נשתל במכתש.
    כמה זמן עוד נשאר לעבודות?

5. roeiuzan Member

הוא באמת שייך לעכו, הוא התחיל אצלינו את העונה שעברה והיה מצויין אבל אז מומי החליט לשחרר אותו לקרית אתא.
    עד כמה שידוע לי(ואני לא בטוח) הוא ממשיך שם.

6. הפועל_23 Member

אני חושב שזה טעות (לא משמעותית) והדשא יישתל רק היום, אם יהיו תמונות נחמדות אני אשים פה.

אני חושב שהעבודות אמורות להסתיים בסוף אוגוסט- תחילת ספטמבר, אבל בגלל שיש לנו 3 משחקי חוץ ב4 משחקים הראשונים, אז המשחק הראשון במכתש המחודש יהיה כנראה רק ב29.9 נגד הפועל חיפה. (משחק הבית השני שלנו כולה)

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/07
  7. איטלקי באדום Member

ברגעים אלו ממש מתארגן מאהל מחאה של אוהדי הקבוצה שימשך עד הערב באיצטדיון קריית חיים.
    המחאה ,יש לציין,היא לא בנושא ה"לא רוצים ירוקים בהפועל",אלא נגד ההנהלה ובעיקר כנגד האיש העומד בראשה.

שיהיה בהצלחה ומי יתן ונלך בדרכה של ב"ש.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

פוצצה מכירת ב"ש על רקע העברת בניון לליברפול :
    עסקת מכירתה של הפועל ב"ש לאלונה ברקת, פוצצה היום (רביעי) לאחר שאשת העסקים החליטה להכניס לרכישה סעיפים שעל-פיהם לא סוכם מראש עם יו"ר הקבוצה, אלי זינו.

זינו אמור לשלשל לכיסו סכום נכבד מהעברתו של יוסי בניון מווסטהאם לליברפול מאחר והוא מחזיק ב-5 אחוזים מכרטיסו של הקשר, אותם דורשת ברקת להעביר לידיה.
    כמו כן ברקת דורשת בעלות על מתחם אצטדיון וסרמיל, מגרשה הביתי של הפועל ב"ש דבר נוסף שהביא לפיצוץ העסקה היא העובדה שעיריית ב"ש רוצה שברקת תשקיע חצי מיליון ש"ח במחלקת הנוער של הקבוצה, דבר שאליו אשת העסקים לא מוכנה להתחייב.

ועכשיו נשאלת מה הייתה תגובתו של זינו? "יש גבול כמה אני יכול להיות פראייר".

עצוב, באמת שעצוב.

9. BJ_LF Member

יאללה ידעתי את זה מהרגע הראשון.
    ראו שכל פעם באה להחתם קורה משהו.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מאוכזב ולא מופתע, האמת קצת מעוצבן אבל ממש לא מופתע. אמרתי לכל הסובבים אותי שאין מה לפתוח שמפניות עד שזה קורה באופן סופי ומוחלט. אלי ז'ינו הוא כמו מחלת הסרטן, קשה להיפטר ממנו ולא משנה עם אלונה ברקת אשמה או ז'ינו, ז'ינו הוא נגע, הכל איתו הולך קשה. וזה רחוק מלהיגמר.

11. roeiuzan Member

עוד 3 שבועות מתחילים טוטו וב"ש לא החתימה לא מאמן ולא שחקני רכש.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מודאג מעניין הסגל. הקהל שלנו שווה צמרת בכל סגל שהוא. רק שז'ינו ילך ואז הקהל יחזור ושהקהל יחזור לווסרמיל הגיע הזמן שקבוצות יחזרו מלפחד להגיע לכאן ולא משנה מי ה-11 שילבשו את חולצת המועדון.

יש לנו בסיס סביר+, למרות עזיבת שחקנים וטרם הגעת חדשים. בדקות אלה נראה שהעיסקה סגורה סופית ויש דיבורים על חתימה שנעשתה לא מזמן, נקווה.

רק אחרי שהסרטן יצא מהתמונה סופית יהיה אפשר לדבר באופן רציני על רכש ומאמן.
    הבעיה היא שאי אפשר לדעת אם אלונה ברקת באמת רצינית לטווח הארוך, זה סיכון אבל סיכון שהיה חייב להיעשות כי אלי ז'ינו כבר לא יכול היה להצליח יותר עם באר שבע.

13. Number 8 Member

העסקה למכירת הקבוצה מידיו של אלי זינו לברקת נחתמה באופן סופי , לאחר שנפתרה סוגיית דמי ההשבחה שתקבל הקבוצה בעבור מכירת יוסי בניון לליברפול.

סוכם כי כל אחד מהשניים יקבל 50% מהכסף (175 אלף ליש"ט), ואשר חלקו יילך גם לכיסוי חובות עבר. השניים לחצו ידיים במשרדו של ראש העיר יעקב טרנר, נראו מחוייכים ומחר הם אמורים לערוך אירוע רשמי.
    מי שצפוי להיות המנהל הספורטיבי של הקבוצה הוא ויקו חדד. המאמן יהיה ככל הנראה מרקו בלבול.

14. zivmay Member

לפי מקורבים, לפני שהעסקה נחתמה כבר היו לה 2 זרים ו4 שחקנים ישראלים סגורים.
    זאת אומרת שכמות שחקנים לא מבוטלת תגיע בהמשך השבוע.

15. XabiAlonso Member

נראה כמה כסף אלונה מסוגלת להשקיע בקבוצה...
    רק שמישהו יקנה את הפועל חיפה!! שמישהו יגאל אותנו מהחייזר!!!