הליגה הלאומית- רגעי ההכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לילך, ‏6/5/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה הלאומית נמצאת כרגע אחרי המחזור ה29, כשהכל עדיין פתוח. בעצם כל הליגה מחולקת ל2 מאבקים, 5 קבוצות עם סיכוי סביר לעליה, ו7 קבוצות עם סיכוי סביר לירידה. מלבד המאבק על העליה, יש מאבק בין קבוצות המגזר הערבי של הליגה, מי תיהיה הקבוצה השניה שתשחק בליגת העל, לאחר ירידה של הפועל טייבה.

בצמרת הליגה נאבדקות 5 קבוצות על 2 המקומות הראשונים שמובילים לליגת העל. כרגע במקום ראשון- שני נמצאות הפועל ירושלים ואחי נצרת(שהופחתו לה 3 נק') שתיהן עם 50 נק'. אחריהם יש מכבי הרציה(49), בני סכנין(48) ונצרת עלית(46) שגם לה יש עדיין סיכויי עליה.

בתחתית המאבק עוד יותר צפוף. קבוצה אחת, בית"ר ב"ש, כבר ירדה תיאורטית לליגה השניה, ו6 קבוצות נאבקות על הכרטיס השני לליגה הארצית.
    צפרירים חולון היא כרגע הקבוצה השניה מתחת לקו האדום ולה 31 נק', נקודה פחות מלמכבי כפר קנא, הפועל ר"ג ומכבי קרית גת. מעליהן יש גם את הפועל חיפה(36) והפועל רעננה(25) שלהן יש סיכוי יותר טוב להישארות.

המחזור הקרוב, מחזור 30:
    מכבי אחי נצרת(2)- נצרת עלית(5)
    מכבי קרית גת(8)- הפועל רעננה(7)
    בית"ר ב"ש(12)- הפועל ר"ג(9)
    בני סכנין(4)- צפרירים חולון(11)
    מכבי הרצליה(3)- מכבי כפר קנא(10)
    הפועל ירושלים(1)- הפועל חיפה(6)

2. קיפי Member

המשחק מול חיפה יום שישי הוא אחד החשובים של הפועל העונה, אחרי פאשלות איומות ורבות נגד קבוצות חלשות מאיתנו בהרבה.
    נצחון של הפועל יום שישי, והפסד של הרצליה או אחת הנצרתיות יתנו לנו סיכוי גדול מאוד לעליה.

3. קיפי Member

המשחק מול חיפה יום שישי הוא אחד החשובים של הפועל העונה, אחרי פאשלות איומות ורבות נגד קבוצות חלשות מאיתנו בהרבה.
    נצחון של הפועל יום שישי, והפסד של הרצליה או אחת הנצרתיות יתנו לנו סיכוי גדול מאוד לעליה.

4. אל''ה Member

אגב, אני מקווה מאוד שהאירועים שיזמו האוהדים שלכם במשחק הקודם לא יחזרו על עצמם.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית אני מקווה לראות את הרצליה בעונה הבאה בליגת העל..
    אני גם מקווה שהם ישאירו את דניאל גוטיירז..שחקן מצויין..
    אבל הרצליה עושה פאדיחות ברגעי האמת..והיחידה שכרגע מגיע לה לעלות זאת הפועל ירושלים למרות הפאדיחות..
    דרך אגב..מאיזה שנה צריכות להיות 14 קבוצות בליגת העל?

6. Thierry Henry Member

לא לשכוח שהפועל ירושלים רק עלתה מהארצית, ללא זרים ועם תקציב ששווה את שחקן בית"ר אינדיו פריירה..
    ובכל זאת מקום 1 בליגה לאומית..
    הפועל ירושלים מקרטעת ברגעים האחרונים של העונה [אוהדי הפועל בואו למשחקים שלא תקרטע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx אני ידוע שאני אהיה שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ] הממ.. כי יש לה שחקנים צעירים בלי ניסיון.. אגב שמעתם על אחיו של אופיר עזו [השחקן הכי גדול אי פעםםםםםםםם] אסף? אומרים שגם הוא כישרון!

7. אל''ה Member

אופיר עזו.. הממממ.. זה לא השחקן שהצהיר בגלוי ששאיפתו בחיים היא לבגוד בכם עם שנואת ליבכם?

8. Thierry Henry Member

הממ, מצטער לאכזבך, אבל הכתבת ה-בת-ז^$ה "עיוותה" מעט את הראיון,כאשר כשנשאל אופיר עזו, האם ירצה לעזוב את הפועל ירושלים לקבוצה גדולה כגון בית"ר, הוא ענה ש"כל שחקן רוצה לעבור לקבוצות הגדולות - מכבי חיפה, הפועל תל אביב, וכן, גם בית"ר ירושלים". הוא לא אמר בבירור שהוא רוצה לעבור, ואם כן, אז מה? שיעבור למגרסת השחקנים הזו, ונראה אם הוא ממשיך בקריירה הזו עוד שנתיים בקצב כזה..

9. אל''ה Member

אני בחיים לא אסתמך על מקומון. אולי פיספסת, אבל עזו הצהיר בטלויזיה על הכוונות לעבור לבית"ר, הוא פירט על השאיפה הצהובה, ולא ציין את התלביביות או את אלופת ליגת גברי.

אם לא הבנת נכון- אין לי שום רצון שעזו יעבור לבית"ר. אני שונא בית"ר ומקווה שבעוד שנתיים היא תמצא את עצמה בליגה הלאומית.