הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הסאגה של דודי תירם מזכירה לי את שיר צדק. הרצון הזה לשחק בקבוצה מתוקשרת עם קהל בבמה המרכזית הוא טוב, אבל צריך לשמור על המידה.

2. henry1 Member

ההפך. ככל שזה יילך יותר קל והמרחק בינינו לבין שאר הקבוצות יגדל, הסיכוי שכמות הצופים תגדל תלך ותפחת. לעומת זאת, אם היה עניין בליגה והיה מאבק אמיתי (כמו שהיה נגדכם ונגד אשקלון ב- 99) כמות הצופים הייתה גדלה בהדרגה.

מה לעשות שאנחנו בישראל ואין לנו ממש תרבות כדורגל וזה חל בצורה כזאת או אחרת על כל הקבוצות ללא יוצא מן הכלל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

ממה שהבנתי התנצל והכל בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Drama2 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

גם אני מצפה שיגיע יותר קהל ויש בי אכזבה מסויימת אבל אני גם מצד שני מבין שיש דברים שלוקחים זמן. אני פעם הייתי מגיע למשחק עם כמות אנשים שממלאת שורה שלמה. היום זה רחוק מזה. העסק לצערי לא מרגש אנשים כמו פעם. אנחנו דור שלם של נתנייתים אוהדי מכבי נתניה שכבר בגיל שאם הילד לא סוחב אותך- זה כבר פחות בשיגרה.

האויב הכי גדול בארץ לקהל הוא קבוצת נדנדה. בטח למועדון גדול. וזה מה שאנחנו בשנים האחרונות.
    מועדון שלא ירד ליגה מעל 30 שנה. חזר אחרי 4 שנים מתישות- ולא סתם בשנה הרביעית הקהל חזר בענק. אחר כך זה נהיה 9 בום שזה עוד סביר- ועכשיו 2 ירידות ליגה תוך שנתיים. זה מתחיל להסתמן כמו קבוצת נדנדה טיפוסית וזה, איך לומר בעדינות, לא סקסי...
    מועדון כדורגל זקוק ליציבות ואני מקווה שהפעם יש חזון שיחזיר את מכבי נתניה לצמרת הגבוהה כי אם ניקח 10 שנים אחורה- עם ניהול נכון ובלי יותר מידי כסף- היינו יכולים להיות קבוצת צמרת יציבה.
    לבנות היום מחדש את היסודות של תקופת יאמר שנהרסו כליל עם החאפרים שניהלו את המועדון בשנים האחרונות זה יקח קצת זמן- אבל בהחלט אפשרי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

מבחינת כמות, אין שום סיבה לבוא לקהל שלנו בתלונות.

2010 - מקום 10.
    2011 - מקום 6.
    2012 - מקום 4.
    2013 - ירידת ליגה.
    2014 - ליגה שנייה.
    2015 - מקום 9.
    2016 - ירידת ליגה.
    2017 - ליגה שנייה.

התואר האחרון היה ב-1983.

יש לי ביקורות רבות לקהל של מכבי נתניה מסיבות אחרות אבל לא הייתי מחליף אותו בעד שום קהל אחר בארץ.

Maccabi Diamond, עידן444 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. HapoelRG Member

דודי הבין שטעה ופירסם התנצלות.

צריך להבין מה שקרה פה, הפועל ת"א החליטה להתלבש עלינו והם פנו ל4 שחקנים שלנו.
    על פי אנשים שהיו במגרש ביום שישי הם טוענים שאפשר היה לראות שחקנים נזהרים על הרגליים שלהם והראש שלהם לא במשחק.

כל השחקנים שפנו אליהם הם שחקנים צעירים וזה מעמיד את הקבוצה במצב מאוד לא נעים כשמצד אחד אי אפשר לפרק את כל הקבוצה, מצד שני זאת הזדמנות חייהם כי זאת אחת הגדולות ובמצב שהם באמת יכולים לשחק לא מעט, מצד שלישי גם אי אפשר כל פעם להראות שאתה פראייר כי זה פתח לעוד הרבה מקרים כאלה.

היו"ר עינב עשה את החישובים שלו, החליט שברשצקי וסיטון לא ימשיכו,
    נחכה ונראה מי יגיע במקומם בשביל להכריע אם ויתרו על הניסיון לעלות.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

קבוצה גדולה שפונה לשחקן כמו דודי באמצע עונה, לא משנה אם הוא תחת חוזה או לא, היא מחבלת ביכולותו.
    תחשבו על פסגת השאיפות המקצועיות שלכם, ופתאום מגיעה הצעה כזו, אני בספק אם אדם יצליח לתפקד כך.
    חבל שמוטי הולך, במיוחד למקום שלא מתאים לו, מייקל סיטון זר ואי אפשר לצפות לנאמנות גדולה מזרים. על כל קאיודה ומגאמדוב יש מאה אם לא אלף זרים.
    אני מקווה שהסיפור הזה גם מאחורי הסגל המקצועי, למרות שאם נדבר מקצועית, משלושתם, השחקן שבאמת יכול לעזור להפועל זה דודי. נראה לי שהחיבור עם מנחם תחנה תאוטובוס קורצקי יפיק את המיטב מדודי.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

@crazyblue5
    קרייזי, מה עם נסטה הנתנייתי ? זה שחושב שהוא שר ההגנה, שהמשפחה שלו חושבת שמדובר בפנומן וכתבי החצר משווקים אותו לכל קבוצה בארץ ואפילו לחו״ל.
    השאלה האמיתית שלי היא על כמה שערים הוא כבר הספיק להיות רשום במספר והשאלה העיקרית היא כמה פעמיים במשחק הוא מפקיר את חוליית ההגנה ויוצא לטייל קדימה או באגפים ובעקבות כך נוצר חור ?

גם אם תחמיא לו אני לא יירצה אותו בחיים יש לציין אבל הסיקרון גובר.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

3,000-4,500 אוהדים שמגיעים למשחק בליגה הלאומית, כשהיריבות לא מביאות קהל ויוצא שרק הקהל הביתי הוא שנספר, נשמע לי טוב. בטח כשהעונה הזו כבר מתה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הוא בסדר גמור עד עכשיו
    אחלה בלם

11. abcd Member

לא ההתקרבנו ל-4 בשום משחק העונה ולדעתי גם לא עברנו את ה-3.5.

12. עידן444 Member

בשבוע הבא יבואו 12,000.
    משחק גדול נגד עירוני נשר.
    כבר מתחילות הצמרמורות בגוף.
    אני ממש לא יכול לחכות!

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בספק אם הדעה של אחד מאיתנו נחשבת. אנחנו יכולים רק להעריך. בשידורים נמסרו לצופים פרטים אחרים. וכידוע, הטלויזיה לא נוהגת לפרגן לנו.
    אם יש לך מידע אמין, אתה מוזמן לשתף.

14. האריה ה-11 Member

הקשר הזר סמיר באירקטרביץ' מנשר סיכם בהפועל פתח תקוה לפי המקומונים של העיר מלאבס, אבל משום מה הוא לא עבר בבקרה, אני עדיין לא יודע אפילו אם הוא מתאמן עם פתח תקוה

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מתאמן כבר שבוע
    בכל מקרה לא יכל לשחק היום כי הוא מוצהב

מצב נושא:
הנושא נעול.