הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

השחקן הראשון שאני זוכר שידעתי את השם שלו (בעולם) זה לאסלו צה.
    אחריו הגיע איציק זוהר, ואז ראזק את מאסודי, ויאמר עם שכטר-דדי,
    ובלי יאמר עם עזרא-מוגרבי-סבע. ואז ערן לוי.
    לא חושב שהיה שחקן שנהנתי לראות אותו משחק כל כך כדורגל (ברמה
    המקומית כמובן). פס גאוני אחד שלו שווה לבד את המנוי בתחילת שנה.
    אשרינו שזכינו.

Maccabi Diamond, abcd, Bilev ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. ייא Member

שחקן עצום. בכיף יכולשחק בפליאוף עליון של ליגת על. בלי מאמצים הוא מככב. נהניתי ממנו

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

שימו לב איזה מחזור היה לנו
    6-3
    5-3
    4-0
    4-0

ובסך הכל 31 שערים.

4. עידן444 Member

באופן מעשי עלינו היום ליגה.
    עכו ור״ג- מחזור אחרי מחזור- קרבות על כך הקופה וכל הקופה אצלנו.
    נקווה ביום שישי לסגור את זה רשמית.
    הישג מרשים שאני יודע שרבים יזלזלו בו- אבל אותי אף אחד לא ישכנע אחרת- עם 9-, סלובו, שי וכל הצוות עשו עבודה יוצאת מהכלל בבניית הסגל הזה שתקציבית הוא לגמרי לא מעל הליגה הזו. התקציב של עכו בודאות יותר גבוה.
    והתקציב של שעריים באותו סדר גודל. ואני חושב שיש עוד כמה קבוצות שלא רחוקות. ועשו עבודה אדירה בלחבר אותו ולהוציא ממנו את המקסימום.
    תודה ענקית לשני אנשים(כמובן שלכל הצוות והשחקנים שהראו המון אופי! המון חוסן מנטלי! חלקם יככבו עכשיו בדיונים מי כן מתאים ומי לא מתאים- בשבילי הם כולם גברים אחד אחד!)-
    כמובן הבעלים שלנו- אוהד שרוף.
    בא מתוכנו. מתוך נתניה היפה של פעם. מתוך ארץ ישראל היפה של פעם. איש שסיפר שאישתו ידעה שהיא מתחתנת עם איש בעל שתי שריטות- 1. מכבי נתניה. 2. הצבא(סגן אלוף במיל׳ שכמובן כבר נמצא בשלב ההתנדבות ואף הגיע לאחד המשחקים העונה במדים).
    לא נטש את היציע.
    לא נטש את הפורום.
    תראו אותו לרוב עם ג׳ינס וחולצה צהובה עם השם ״אייל״ מאחורה. איש דעתן עם תדמית של אחד שמתערב שידע שעליו להתנתק באופן מוחלט מהצד המקצועי(עד כמה שבטוח שזה קשה ודיגדג לו לא פעם)- נתן גם ברגעים קשים(וכן, אני מוכן להודות שהיו רגעים שהרגשתי שזה מתחיל לברוח...) שקט מוחלט לצוות המקצועי.
    אני יודע שהוא סומך עליהם בעיניים עצומות.

ותודה ענקית לסלובו שלא סתם הגיע לנתניה בתקופה של חוסר ודאות מוחלט! הוא באמת אחד שבא עם הלב. אחד שנתניה עבורו היא לא סתם מקום. נתניה עבורו היא באמת הבית!
    יש שבחרו בו מאמן העונה בעונה שעברה בליגת העל.
    והוא בכל זאת הגיע למועדון מפורק!
    תודה אייל!
    תודה סלובו!
    תודה לך מכבי נתניה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/17
  5. oFiRzZz Member

לגמרי..
    לגבי אייל - נכנסתי במקרה לפורום היום. מדהים אותי שאתה יכול לצטט אותו ולפתוח איתו דיון
    על כל דבר כמעט - בדיוק כמו שאני מצטט אותך עכשיו. לא חושב שיש עוד דבר כזה.

6. עידן444 Member

אם תחפור בפורום לפני תגלה שהוא הרבה יותר מתון ומצליח להמנע מליפול לבורות.
    הוא טעה פעם אחת העונה(לדעתי לא מה שעשו מזה) ונראה לי שהוא למד מהעניין הזה והצטער עליו- בעיקר כי סלובו נפגע מזה.
    בגדול- הוא יודע שיש דברים שעדיף לו לא להכנס אליהם. דברים שלפני שרכש את המועדון הוא כן נכנס אליהם.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה בתצוגה שהיא הצהרת כוונות - רוצים לעלות ליגה. היא הראתה את זה נגד הפועל עכו במחזור החולף ונגד הפועל ר"ג במחזור הנוכחי. נגד שתי היריבות שנאבקות איתה על העלייה, מכבי נתניה הבקיעה שמינייה, כשחמישה שחקנים שונים כובשים את השערים.

8. עידן444 Member

אף אחד לא נפגע.
    הגבתי כך כי זילזלת בהישג מכובד לפני שבוע.
    מועדון מרוסק שמגיע לליגה מזופטת עם 9- והרכב שחקנים שלפני חצי שנה את רובם אף אחד לא היה מזהה ברחוב ושני שחקנים שלא שיחקו שנה כדורגל- אני לא יודע אם היא יותר טובה מאשר שאתם הייתם או פחות טובה. יותר מכורה או פחות מכורה. ולהבדיל משנת 99' למשל שנוצרה יריבות עם מועדון נוסף עם קהל גדול(אפילו שניים כי אשקלון הביאו בעונה הזו בכמה משחקים יותר קהל ממכם)- וזה כמובן גם מוסיף עניין.
    העונה הליגה פרווה לגמרי- נטולת קהל לחלוטין(אפילו הפועל פ״ת כבר לא מביאה קהל כמעט וגם הפועל ר״ג- שלא נדבר על עכו שרק ה׳ יודע לכבוד מה משקיעים שם כספי ציבור אם כל העונה מגיעים לשם מאות בודדות לקבוצה שנאבקת על עליה אבל אני לא תושב עכו אחרת זה היה מרתיח אותי). אף קבוצה לא הביאה לנתניה העונה יותר מ 200 איש!(נראה לי קטמון הביאה הכי הרבה- הרוב לא מביאות אפילו 30!)- אז כל זה הם לא בדיוק תנאי פתיחה מבטיחים והאמן לי- להוציא את הקהל מהאדישות בעונה הזו שכולם בטוחים כבר מנובמבר שעלינו ולהביא 7,000 איש - זו משימה קשה ועבודה מאוד קשה ברשתות החברתיות!(ורק ברשתות החברתיות כי אין תקציב לעשות קמפיינים שעולים כסף)- הכל עושים האוהדים לבד כמובן- בהתייעצות עם אייל סגל שכל הזמן קשוב לרחשי הקהל.
    ושוב- כולם משלמים כרטיס! מחיר מלא ובמכירה מוקדמת גם את העמלה המזורגגת של לאן!
    על הזלזול הזה שלך התעצבנתי!
    להביא אצטדיון סולד אאוט במשחק ירידה נגדכם למשל לא היה צריך כלום. יום רביעי כבר לא היו כרטיסים...
    פוףףף עפו כולם...
    ההנהלה שלכם ביקשה עוד- וקיבלה תשובה שלילית.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/17
  9. עידן444 Member

איך יכול להיות?
    משהו פה לא הגיוני...
    בוסרמיל היו 12-13 אלף מקומות...
    בטרנר יש 16,000- לרוב סביב ה 13-14 אלף אוהדי ב״ש.
    מעניין איפה היו 7,000-8,000 מתוכם באותו יום...
    בעונה הכי גדולה של המועדון מאז בנצי ויודהלה.

10. henry1 Member

כמה תיקונים היות ונזקרים פה מספרים לא נכונים:

בוסרמיל לא נכנסים יותר מ - 11,700 אוהדים, אז לא היו "12,500" במשחק עליה. היה אצטדיון מלא עם כרטיסים ב - 10 כדי שימלאו את האצטדיון, וזה אחרי 4-5 שנים בליגה השניה...

במשחק העליה של ב"ש מול בר"ג גם לא הגיעו 10000, אלא בסביבות 5000-7000 עד כמה שזכור לי.

ב"ש כרגע הקבוצה הבכירה בישראל, מברוק, הם ממצים את הפוטנציאל ואין מקום להשוואה בין הקבוצות נכון להיום.
    כשנתניה תגיע לשם (ומתישהו זה יקרה) נראה את הפוטנציאל שלנו שתמיד היה גבוה מב"ש.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

מי זוכר אותו?
    הוזכר כאן לפני כמה ימים ע״י אופיר.
    איזה גבר!

oFiRzZz ו-amn אוהבים את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתם פשוט מסכנים שאתם נגררים לדיונים המביכים האלו שוב ושוב, אין מילה אחרת.

@oFiRzZz

אם נחזור להודעה שהדליקה פה את כל המערכת... אני לוקח מציטוט שציטטו אותך, כי אני לא מוצא את ההודעה המקורית.

למה? לכל קבוצה, כמה אלפים זה אותו גרעין? 1500-2000 גג לכל קבוצה. גם למכבי תל אביב, גם לחיפה, גם לבאר שבע וגם לנתניה. כל השאר זה נספחים מסיבות אחרות- תקופה בחיים- מצב כלכלי, מצב משפחתי, הצלחות, תארים ואצטדיונים חדשים. איך למכבי תל אביב ולמכבי חיפה נהיו אוהדים בכל רחבי המדינה? הצלחות ותארים. כך נוצר בסיס גדול, כך נולדים דורות חדשים של אוהדים, מה הבעיה שאנשים מנצלים הצלחות כדי לחזור לאותה אהבה ישנה או כדי לחפש חיבור למשהו חדש? אין בזה שום דבר מגעיל, זה דבר טבעי לחלוטין, שקיים בכל העולם, בכל קבוצה. מה שאתה מתאר- לא ריאלי ולא מציאותי. בשום חגיגות לא יבואו רק הגרעין האמיתי, אלא אנשים שבחרו ופתאום התחברו יותר. ככה מגדלים אוהדים בצורה הכי נוחה, זו המציאות, אלו עדיין אוהדים שחיים בעיר ומרגישים תחושת חיבור וגאווה עמוקה לעיר, ובבאר שבע יש כאלה בכמויות, אני לא רואה שום דבר שלילי, שום דבר. רק דברים מרגשים וחיוביים. בחגיגות האליפות בבאר שבע הגיעו אשתי (הייתי איתי ב-2 משחקים כל חייה), 2 הילדים שלי (שעדיין לא גדולים מספיק כדי לדרוך ביציעים), אבא שלי (שהולך למשחקים רק כאשר אני לא מגיע והמנוי שלי פנוי), אמא שלי (שלא יודעת מה זה אופסייד) והאחיות שלי (שאין להן מושג מהחיים), אתה באמת מוצא בזה בעיה? שאנשים כאלה שלא באמת הולכים אחר הקבוצה, אבל מוצאים ריגוש בתואר נדיר ומיוחד שהעיר הזו השיגה? אותם אנשים מחוברים בעזרת התקשורת, או בעזרת בני משפחה שכן מדביקים את המשפחה בחיידק, אם ירצו או לא. זו דרך הטבע, זה בסופו של דבר חיבור טבעי ומרגש, גם אם הגיעו 90,000 איש שלא באמת היו שם עם הקבוצה, אלא חשים בגאוות עיר אדירה. אני לא רואה בזה שום פסול.

yakov_y ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. הרצליה Member

ויכוח בין אוהדי מכבי לבאר שבע גם כאן? שחררו אותנו.
    אני חושב על זה שבעוד פחות מ-48 שעות אני אתחיל לתכנן את הנסיעות לבאקה אתם מדברים איתי על אליפויות וגביעים, שתהיו לי בריאים.

הרצליה עד המוות ו-לירן אוהבים את זה.
  14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לחמן לא יפרוש בירידה.
    אני מאמין שהוא יצליח להשאיר אתכם

15. oFiRzZz Member

תראה, אין פה נכון או לא נכון, זאת הרגשה אישית, ואותי זה מגעיל. זכותך לחשוב שלא.
    ברור לי שזה לא ריאלי, אבל אם היו שואלים אותי, הייתי מביא רק את הגרעין, כן, לא מתבייש בזה.
    מי שלא כיתת את רגליו למשחקים (מעצלנות או חוסר עניין) לא ראוי לאופוריה הזאת של תואר.
    גם בגמר כשהבאנו 25 זה עשה לי טוב בלב לכמה זמן ואז במשחק הליגה הראשון אחרי הגמר
    נזכרתי למה אני מתעב את כל הנושא.
    שוב, הרגשה אישית שלי, לא קובע בשבילך מה נכון ומה לא.

מצב נושא:
הנושא נעול.