הליגה הלאומית 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏30/5/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בהפועל פ"ת הדבר הכי משמעותי שקרה בחודש האחרון זה הריב בין דני גולן ובנו עידן " שחקן של גביע הטוטו" גולן לקהל

גווית גלנט גוססת לאט לאט.
    עוד מעט יבואו ימים טובים וכחולים

2. Raulito Madridista

שאלת תם לגבי מכבי הרצליה, זה הרבה בגלל הטור הקטן של משה מרקוס 'רק רגע', הפינה הקבועה על הליגה הלאומית ביום שבת.
    ראשית, מה היה טעם למנות את משה סיני למאמן, לא עדיף היה לנסות מישהו צעיר ורעב? סיני פרשן כושל שגמר את הסוס מזמן.
    שנית, ג'ורדן פושה קיבל הצעות יפות בעונה שעברה ושיימן עמד על הרגליים האחוריות כדי לא למכור אותו בטענה שאם יעזוב - הרצליה תרד ליגה. אז פושה סיים חוזה, עבר בחינם, נכון? והרצליה, שזקוקה לכל שקל לדעתי - עלולה לרדת ליגה בכל-מקרה בסיום העונה.

פושה לדעתי הוא דוגמא יוצאת דופן לחלוץ שקרע את הליגה הלאומית והוא בהחלט יכול להצליח בליגת העל. גם ליאור אסולין ב-2002/03 נדמה לי היה כזה. רוב החלוצים לא כאלה. ופושה מתחרט אני מניח שבחר ברעננה.

3. הרצליה Member

משה סיני אימן בהרצליה בעונת 10/11 והצליח יחסית לא רע, שהקבוצה נאבקה על העלייה עד המחזור האחרון. זה לא שהיו יותר מדי אופציות בחוץ באותו פרק זמן.
    צעיר ורעב זה סיסמה, יש לך שם ראוי לתת לי? המועמד המוביל לתפקיד המאמן ביום שלחמן פוטר היה אסף נמני שלמנות אחד כזה מבחינתי זה להרים ידיים מראש. כתבתי גם פה ביום שסיני מונה שיחסית לאופציות הוא בסדר גמור ולי לא הייתה שום בעיה עם המינוי שלו, היום אפשר להגיד בביטחון מלא שהוא עשה הרבה יותר נזק מתועלת כשבראש ההחלטה המטופשת על שחרור שישה שחקנים בחודש נובמבר. ומה אחרי זה? החזרת שניים מהם כבר למשחק הראשון לאחר מכן ולהוסיף חטא על פשע ולהעניק לאחד המנודים שלו ריף מסיקה את סרט הקפטן ביום שישי האחרון, היום אגב הוחזרו לסגל עוד שני שחקנים, טואף וצ'וקול ובעצם אפשר להגיד שהיחיד ששוחרר מאותו שיחרור מפוצץ של חצי קבוצה זה איציק כהן.

לא הייתה על ג'ורדן פושה אף הצעה משמעותית בינואר בעונה שעברה, אם הייתה כזו הוא לא היה מסיים כאן את העונה. הייתה הצעה אחת משמעותית של ק"ש ביולי 2016 שבוטלה ברגע האחרון מצידם ולא מצד מכבי הרצליה.
    ג'ורדן פושה ידע שהוא מסיים חוזה בקיץ 2017 ויכול ללכת לאן שהוא רוצה מבלי להיות תלוי באריאל שיימן(זה שהוא בחר לא נכון, זה סיפור אחר), כל הקבוצות ידעו שג'ורדן פושה מסיים חוזה בקיץ 2017 ויוכלו לקחת אותו בחינם ולא לשלם מאות אלפי שקלים.

הבעיה במכבי הרצליה העונה היא לא כסף והיא גם לא סגל שחקנים, אם מישהו יודע מהי הוא מוזמן לספר, לי באמת שאין מושג.

4. Butragueño מנהלים

למכבי הרצליה יש מאגר של 3-4 מאמנים שמהם לוקחים כל פעם אחד כשהאחר מפוטר; שיימן, סיני, פרדי דוד (שלדעתי כבר לא ידרוך פה יותר) פטריסיו סייג.

אני אומר את זה כל פעם על המועדון, כל עוד שיימן בראש, והקבוצה זה רק משאב לקידום העסק הראשי שלו, היא תשאר בלאומית (ולדעתי גם השנה) כל חייה. פעם עוד הלכתי לכל המשחקים שלה, היום הם כבר כ"כ לא רלוונטים כשאני יודע שאין שום אינטרס מקצועי. ועוד לזכור שהברזתי לקידוש כדי לראות 20+ פנדלים נגד מכבי פ"ת.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  5. abcd Member

איכשהו התגלגלתי למשחק של הרצליה מול בני לוד ומעבר ליכולת המזעזעת המסקנה שלי היא שלקבוצה שנותנת לאפי הנמר להעניק מתנות לילדים ממחלקת הנוער בטקס במחצית אין זכות קיום

קלדרון אוהב/ת את זה.
  6. סגול בדם Member

זה מאוד מזכיר את עונת הירידה שלנו . שחקנים משחוררים וחוזרים , כאוס מוחלט .
    הלוואי ואני טועה אבל יש לי הרגשה שכל מה שתעשו לא יעזור ותמצא את עצמך בדיון הליגות הנמוכות בעונה הבאה.

7. רון עמיקם Member

הדבר הכי טוב בירידה של מכבי הרצליה היא העובדה שבמשך שנים התנגד אריאל שיימן לשלוש יורדות אוטומטית מהליגה הלאומית ולפיכך התנגד לשלוש עולות אוטומטית מליגה א', למרות ששם משחקות 32 קבוצות. אי לכך, רק פעם אחת ירדו שלוש קבוצות מהליגה הלאומית וזה קרה ב-2014.
    יש לי תחושה, שבעונה הבאה יהיו 3 יורדות מהלאומית ו-3 עולות מליגה א'...

8. הרצליה Member

אתה יודע... כל אחד והאינטרס שלו. אני גם רוצה ליגת על של 20 קבוצות.

9. HapoelRG Member

לא שמעתי על זה אבל זה לא יפתיע אותי אם הם ירצו אותו בחזרה אחרי שדקל קינן יעזוב.
    בוקולי מגיע לא מעט לראות את השחקנים של חיפה, ועופרי ארד הוא המרשים ביותר, זאת עונה ראשונה שלו בבוגרים אבל לפעמים הוא נראה כמו השחקן המנוסה ביותר בקבוצה. עתידו לפניו.

הכדורסל זז.
    300 במקרה הטוב. העונה הזאת גרועה מדי בשביל שיגיע קהל באמצע שבוע לגביע נגד קבוצה מליגה נמוכה יותר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

וזה אחרי שבמשחק שלפני הם חגגו לו יום הולדת על הדשא במחצית עם מתנות עוגה ובלונים ובעיקר כרוז שנשמע כאילו הוא המעריץ מספר 1 ולא הפסיק להגיד לו כמה הוא גדול ומצחיק

11. הרצליה Member

אפשר לצחוק על זה כמה שרוצים, בסופו של דבר עושים משהו יפה ומרגש לבנאדם שאין לו יותר מדי רגעים יפים בחיים, לא חייבים להיות שליליים כל הזמן, יש בזה גם משהו מאוד חיובי.

12. Butragueño מנהלים

ממ.. זה קצת סובייקטיבי. אפי גדל שנים בקרב צעירים בהרצליה שבאמת עזרו ותמכו בו הרבה (בעיקר אני וחברי שעוד כשהיינו צעירים היינו משחקים איתו בקבוצת כדורגל בספורט-חצות, סתם שיט הרצליני, לא משהו רציני). הבעיה היא שאפי גם אכל עקיצה נוראית לפני כמה שנים, ניצלו את התמימות והמומים שלו ועבדו עליו שהוא הולך להשתתף באיזה פרויקט כלל עולמי, והוציאו ממנו הרבה כסף (סליחה שאני לא יודע את הפרטים המדוייקים). היום הוא דווקא מבלה הרבה ברשתות החברתיות, עושה מעצמו צחוק וכמה ג'ובות מהצד* מגופים שהוא מפרסם תוך כדי.
    לכן הטענה שלי, אפשר לצחוק עליו, אפשר גם להיות שליליים, אבל זה בסדר, הוא מרוויח מזה, ככה שהכוונה של כולם בסוף חיובית.

אלו היו 60 שניות על אפי הנמר.

* ידיעה שהגיעה אלי ממקור יחסית נאמן, אבל לא משהו שאני יודע ב-100%.

abcd אוהב/ת את זה.
  13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הכוונה היא לא לצחוק על אפי הנמר
    אני לא חושב שמועדון כדורגל שמחזיק מעצמו רציני ( עד כמה שמכבי הרצליה רצינית ) יכול לעשות מעצמו צחוק על חשבון אפי הנמר
    מותר לעשות לו יום הולדת פעם בשנה כדי לתת לבנאדם רגעי שמחה אבל כל ההתנהלות איתו נראת כמו שכונה אחת גדולה
    גם הסרטונים שהוא מעלה מתוך חדרי הלבשה של קבוצות נערים ונוער בהרצליה ומתוך עמדת השידור בזמן משחקי בוגרים הופך את כל הסיפור לשכונתי

14. הרצליה Member

ממש לא התכוונתי שמכבי הרצליה עושה ממנו צחוק, בדיוק להפך.
    הזכרת את חגיגות יום ההולדת שלו, אז כן אז השקיעו בו חולצה, עוגה ובלונים, והכרוז אמר משפט על זה שהוא מלווה את הקבוצה שנים. לא יותר מדי אבל בשבילו זה המון, הבנאדם בכה מהתרגשות ואמר שבחיים לו הכינו לו עוגה וחגגו לו יום הולדת, קטע של 3 דקות במהלך המחצית שבוודאי לא הזיק לאף אחד ורק עשה טוב, הלוואי וכל הקבוצות היו עושות דבר כזה בשביל אנשים כמוהו, שרק יהיה בריא.

דיון מצחיק נהיה פה או שאין תגובה שלושה שבועות או שמגיבים בכמה שעות 10 תגובות על אפי הנמר, נחמד.

15. yakov_y YNWA

חייב להגיד שזה היה אחד הדברים המרגשים ביותר שראיתי, כל הכבוד לאחראים.

התחלתי לעקוב בזמן האחרון אחרי קטמון, לא מופתע בכלל אבל ראשון טובה יותר באיכות למרות הספסל החלש של ראשון לציון.
    בנוסף יש לקטמון יתרון בעמדת במאמן.
    קטמון עם סגל מרשים, חלק קדמי טוב, מרכז שדה טוב מאוד, סזאר שחקן נהדר, יש עומק בעמדת השוער והבלמים רק דבר אחד מפריע לי, למעט המגן הטוב בליגה, אין שם שום מגן ראוי, מגן ימיני זה מאסט, אם אפשר להוסיף עוד מגן לעומק ועוד קשר אמצע הגנתי לספסל זה מעולה.
    החלוץ הניגרי זר או לא ? לפי אתר ההתאחדות לא.

מצב נושא:
הנושא נעול.