הליגה הלאומית 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏30/5/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

קשה לי לקרוא לקבוצה דורסת כשב-10 המחזורים האחרונים שלה עם דגו על הקווים השיגה רק 11 נקודות.
    אני ממש לא פוסל את דגו כמאמן או בצד של שום בעניין הזה אבל אנשים לגמרי מגזימים עם כפ״ס של דגו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/18
  2. Jefecito Member

תחשוב שזה מאמן שזאת עונה ראשונה שלו בקריירה עם קבוצה שרק עלתה ללאומית.

3. yakov_y YNWA

מסיי דגו הוא הצלחה בכפ״ס, זאת קבוצה שחשבתי שתהיה בפלייאוף התחתון במחזור ה-1 אבל היא ממש לא דרסה את הליגה, זה לא פעם ראשונה שאני שומע את זה.

חדרה מנצחת ורק נקודה מעלייה, הימרתי בקיץ על ראשון לציון כעולה אבל הלוואי וחדרה תעלה, מדהים מה שאביטן עושה שם.

4. הרצליה Member

מדהים מה שקורה לליאור זדה והקבוצות שלו בכל עונה, מאבקי עלייה בכל עונה עד המחזור ה-25-20 ופתאום התרסקות חסרת מעצורים.
    קרה לו בקרית גת לפני שלוש שנים, ברמת השרון לפני שנתיים (גם פוטר במהלך הפלייאוף) , בשנה שעברה ברמת גן(בשלב מאוחר יותר, התרסק רק בפלייאוף אבל חתיכת התרסקות עם תבוסות של 4 ו5) והעונה זה כנראה גם הולך לשם, לא אתפלא עם קטמון תמצא את עצמה בפלייאוף התחתון.

4 הפסדים רצופים בבית, 3 נקודות מ-18 האחרונות שגם הן הושגו ב1-0 קשה על נשר.

5. HapoelRG Member

חבל על מכבי הרצליה,והאוהדים היקרים שלהם פה ,מתבאס בשבילכם.
    המצב נראה אבוד.כמה מתנות שחילקנו,כמה שניסינו לתת לכם להבקיע לא הצלחתם לקחת.

6. הרצליה Member

אני לא חושב שיש מישהו אחד שעדיין אופטימי, יש גבול כמה עיוור ומנותק אפשר להיות.
    אכן, שני מצבים גדולים של שבחון ומשלי שהיו חייבים להסתיים בגול, גול מיותר מהצד השני שפירק אותנו לגמרי ועוד פנדל שיפת המציא אבל זה לא באמת משנה כי לא היינו משווים בחיים.
    2 יורדות כבר יש, כמו שאני רואה את זה הולך להיות קרב קשה לצפייה בין רמת גן לרמת השרון על המקום ה-14, שתי קבוצות חלשות ביותר שבליגה נורמלית בחיים לא היו מצליחות לשרוד.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מבטיח לך שאחרי שתראה את הפועל פ"ת בשישי אתה תכניס אותה למאבק הקשה על המקום ה14
    ואם רמת גן ורמת השרון גם יאבדו נקודות אז הניצחון שלכם עוד יכול להכניס קצת חיים למאבק שלכם על הישארות

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה. יחד עם זאת, המועדון על ערש דווי כבר כמה שנים עם האדון שיימן. אז פעם בטעות ג'ורדן אחד מצליח להרים אותנו ופעם נהנים מקבוצות מפורקות - אבל די, להוציא איזה עונה מקרית אנחנו כל השנים האחרונות בפלייאוף התחתון, וזה היה עניין של זמן. יש הרבה ירידות ליגה אבל זאת שלנו היא המוצדקת ביותר והיא קורלציה ישירה של הבעלים הגרוע ביותר בתולדות הספורט.

אנשים לא מבינים ומתלוננים על טביב או אפילו אזגי או השד יודע מי. באחריות, אין בעלים גרוע בתולדות הכדורגל הישראלי כמו אריאל שיימן. וגם לא יהיה.

וזה מגיע לו. ולקבוצה הזו.

ולדעתי זה התפרקות. לא נחזור מליגה א' - ואני בספק אם לא נגמור כמו יהוד, שמשון וכו'.

9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בראבו לשום יצחק. מסאי דגו לא מאמן גדול, אבל אי אפשר שלא לחייך כאשר נמושה כמו ״קטמון״ קורעת אותו.

EsheD, Telkiyski ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

שום כלום

11. עידן444 Member

מצטער מאוד- הפנדל ששרקו דקה 91 נגד עפולה... הגבורה הזו של השופטים פתאום מול קבוצות כאלה... אני לא חי טוב עם זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא ברור לי למה הרצליה מכרה את המשחק היום
    דקה 88 אתם מובילים 1-0 מול קבוצה שלא קיימת ואז מוכרים ומפסידים 2-1
    מוזר.

13. הרצליה Member

אני מקווה בשביל חברות האפסים הזאת שזאת הייתה מכירה, לא יאומן שגם שאתה מגיע למשחק בשביל הכיף, באדישות שלא זכורה לי שנים למעט משחקי גביע הטוטו בלי שום ציפיות ומחשבות אתה יוצא ממנו בשיא העצבים. ירדנו ליגה בשבוע שעבר כבר, היה רגע שהובלנו 1-0 ורמת גן היו בפיגור שהתחיל איזשהו שביב של תקווה מחדש אבל טוב שזה קרה, האשליות האלה לא בריאות לי. אפשר לסגור את העונה המקוללת הזאת היום וללכת לנוח. חבל על הבריאות והעצבים.

14. DRORIKO Member

מה שמצחיק זה שהקבוצות שמתחרות עם כפ״ס על עליה כל כך גרועות/לא רוצות לעלות שכפר סבא למרות הכל עדיין בתמונת העליה

15. HapoelRG Member

חחח
    פתאום מול קבוצות כאלה
    כאילו הוא שרק כאן לטובת מכבי ת"א נגד עפולה.

ופנדל לא מאה אחוז,אלא מיליון אחוז.

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.