הליגה הלאומית 2018-2019

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏3/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

כשצופים בגולים, מבינים כמה הליגה הזאת היא בית השקעות לעבריינים.

2. Andrei Kanchelskis Member

לא הרבה יודעים אבל לפני 20 שנה(30.4.99)הובסה נס ציונה במסגרת הליגה הארצית אז הליגה השנייה 12:0 ע"י מכבי עכו(כיום עירוני קרית אתא).

20 שנה אחרי נס ציונה סוגרת מעגל ועולה לליגת העל אחרי 51 שנה!!! ואילו עירוני קרית אתא היא לא יותר מקבוצת מרכז טבלה/תחתית בינונית בליגה א' צפון, יחי ההבדל הקטן!

abcd אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

בטח אנשים בנו בתים מה-0:12 הזה...

4. Andrei Kanchelskis Member

מה זאת אומרת? למה אתה רומז?

5. Telkiyski Member

מסתבר שנצרת עילית כן רצו לעלות בסוף.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. abcd Member

זאת היתה עונה מוזרה. מקומות 9-16 ירדו לליגה השלישית ככה שכמעט חצי ליגה הבינה די מהר שאין לה על מה לשחק והיו תוצאות גבוהות כל שבוע.
    נס ציונה בנוסף לכל גם די התפרקה לקראת אמצע העונה (בהתחלה היו קבוצת צמרת), איבדו הרבה שחקנים ושיחקו עם הנוער פחות או יותר עד הסיום.
    שבועיים אחרי אותו משחק שלהם מול עכו הם הגיעו לקופסא למחזור הלפני אחרון כאשר היינו עם יתרון הפרש שערים על אשקלון.
    אנשים חשבו שאנחנו הולכים לשבור את השיא ובסיום נגמר 3-1 שהיה משפיל כמו הפסד.

Andrei Kanchelskis אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שרציתי בכלל שקטמון יעלו (ושהפועל פתח תקווה לא ירדו), ולכן עקבתי רק אחרי התוצאות שלהן (ומידי פעם של ראשון בגלל שבירו, אחלה מספרת כבש שם לאחרונה).
    הייתי בטוח שנצרת עילית היא עולה בטוחה, ורק במחזורים האחרונים התחלתי לעקוב והבנתי שיהיה דרמה.
    לא עקבתי אחרי אופיר בתחילת הדרך בכפר סבא, אבל אחרי שהתחיל עם חדרה של הלאומית (עפולה) והלך להפועל תל אביב שלא התאימה לו, טוב מבחינתו לאמן בליגת העל עם כפר סבא, פחות לחץ מהפועל תל אביב, וכמובן שיאמן בעונה הבאה בקבוצה שהוא יבנה ולא בקבוצה שנבנתה למאמן אחר ושהתאימה לסגנון כדורגל אחר.

שורה תחתונה, כשדיברתי על ניסו אביטן ואופיר חיים בשנה שעברה כשני המאמנים שאמורים לעשות את קפיצת המדרגה ולאמן בליגת העל אמור שאני מעוות את המציאות כי אני רוצה בטובתם, והנה בעונה הבאה שניהם יאמנו בליגת העל.
    אולי היה כדאי לקטמון ללכת על מאמן צעיר כמו אופיר חיים מאשר על מאמן מעבר לשיא כמו יוסי מיזרחי.

8. DRORIKO Member

עופר טסלפפה הוא המאמן הטוב בעולם מאלה שאין להם תעודת פרו

9. קשר ימני Member

סורי אם שאלו כבר אבל מישהו יודע היכן העולות יארחו?

10. Melikson24 Member

יש מצב שרז שטיין באמת שחקן טוב? מסרטון קצרצר שראיתי היה נראה שמדובר בשחקן התקפה חד עם איכויות שלא שתואמות את הליגה שהוא נמצא בה.
    כשאני רואה את ההצלחה של קציצות כמו גיא דיין ודור כוכב אני מטיל ספק בכל שחקן התקפה בלאומית אבל הוא נראה מעניין.

11. Andrei Kanchelskis Member

כמה מהשחקנים ששיחקו עם נס ציונה בעונה האחרונה שלה בליגת העל(אז הליגה הלאומית) עוד נמצאים בחיים? אני יודע רק על אחד בשם מנחם איריס שלפני כמה שנים אימן במכבי שעריים. אגב בחלק הראשון של אותה עונה שהייתה 'העונה הכפולה'(60 מחזורים!) שיחק במדי נס ציונה בעונתו האחרונה בקריירה שייע גלזר האגדי ונס ציונה היא הקבוצה היחידה למעט מכבי ת''א בה הוא שיחק וכבש בליגה הבכירה.

12. הרצליה Member

בשנה שעברה הוא היה אצלנו וירד ליגה.
    אמנם לא באשמתו אלא יותר באשמת חבורת העצלנים ששיחקה יחד איתו והמאמן הדביל שהביא אותו להרצליה, הציב אותו כמגן ימני ונתן לו הוראה לא לעבור את החצי.
    למרות הירידה הייתה לו עונה לא רעה יחסית בהרצליה, מטבע הדברים עקבתי פחות אחרי הליגה הזאת העונה אבל לדעתי הוא היה השחקן הכי טוב בליגה השנה.
    הוא שחקן ליגה לאומית טוב, אני לא בטוח שהוא יכול לככב בליגת העל, אבל אם הרמה שהייתה השנה בליגת העל יכול מאוד להיות שכן.
    הבנתי שהוא בדרך לחדרה, אפשר להגיד שזו תהיה שנת מבחן מבחינתו.

13. ייא Member

אם הסקציה צריכה לשלם על השיפוץ בראשלצ אז לדעתי הם יבחרו לארח באשדוד שכשיר כבר.
    ברור שלא יותר מ30 אוהדים יגיעו למשחקי הבית שלה שם בחודשי החורף. זה יהיה יותר מביך ממשחקי מ.ס. מול רעננה.

14. Andrei Kanchelskis Member

לרוב קבוצות ליגת העל אין באמת קהל, לא חושב שזה צריך לרגש או לאכזב מישהו.

בכל מקרה אני אשמח לראות בעוד שנתיים בליגת העל קבוצות שכן מחזיקות בכמות קהל מכובדת מאוד כמו הפועל קטמון,הפועל רמת גן,והפועל פ"ת.

15. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה על הבורות אבל מה הבעיה במתקן בנס ציונה?

מצב נושא:
הנושא נעול.