הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. alexshw Member

שוב אין משמעות לפייר פליי ומאוכזב מהבחירה של אמבפה שבחר בכסף על פני המשחק.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170831/ec5b847951ca331526744223a08b5cba.Xxx

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. yonmu Member

בעוד המעבר של ניימאר היה נראה לי מאוד ראוי מצידו - לעבור מלהיות כינור שני ללקיחת אחריות מוחלטת על קבוצה - המעבר של אמבפה נראה קצת לוזרי. גם מוקדם מדי, גם עבר מלהיות הכוכב של מונאקו ללהיות כינור שני לניימאר... לא יודע, איכשהו אני מקווה שהוא יפשל.

מה בדיוק מתווה העסקה? השאלה עם חובת רכישה ב180מ' יורו?

עריכה: עכשיו ראיתי שמדברים על אופציה לרכישה. מה האינטרס של מונאקו בזה?

3. Raulito Madridista

זה הסכום שמונאקו רצתה מלכתכילה, כל הצעה אחרת היא פסלה, ואני לא חושב שהערך האמת יכול להעלות אלא רק לרדת. אמבפה נשאר מחוץ לסגל בכמה וכמה משחקים מה שהוכיח שהראש שלו לא במקום. לכאורה פאריס הביאה שני שחקני על הקיץ ויש לה בסיס טוב אבל לא הייתי ממהר להכריז עליה כאלופת אירופה הבאה ואני עדיין חושב שהיה מוטב לו להישאר במונאקו אם לא מדובר במעבר לריאל מדריד או ברצלונה(קשה לי לכתוב את השם של מנצ'סטר סיטי). מונאקו יכולה לסגור את הבאסטה לעשר השנים הבאות, הם עשו כסף לכל החיים. הלוואי וימשיכו לכבוש ולנצח ככה גם בלעדיו.
    העסקה הייתה ידועה כבר זמן רב, לא בדיוק פינאללה דרמטי כמו ריאל מדריד ורונאלדו 'השמן' בקיץ 2002 או עם בייל ב-2013, אבל נחמד.

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/28/15039198856085.Xxx

במארקה הספרדי הולכים בדרך יצרתית על הרכב החלומות של פאריס: ההרכב הזה שווה 640 מיליון יורו אגב*, שימו לב שדי-מאריה נכתב כחלק מהשלישייה המרכזית בקישור וניימאר מתחת לחלוצים לכאורה(הרבה תהו האם אמבפה לא יוכל לבוא לידי ביטוי בגללו). אולי נראה את פאריס משתוללת ככה נגד קבוצות שבאות להסתגר בצרפת אבל כמובן שמרתק לראות מי עולה ברבע גמר ליגת האלופות נגד ברצלונה. ויש לה עוד 'שחקני שש-בש' כמו בן-ארפה, ולוקאס מורה\דרקסלר, כאשר קירושיבאק כבר בווסט ברומיץ'.
    * ואלה שמות: מי הגיע, מתי, ובכמה?
    אראולה - 2012, ללא עלות
    דניאל אלבס - 2017, העברה חופשית
    תיאגו סילבה - 2012, עלות: 42 מיליון יורו
    מרקיניוס - 2013, עלות: 31.5 מיליון יורו
    קזוואה, 2015, עלות: 25 מליון יורו
    וראטי - 2012, 12 מליון יורו
    ראביו - 2012, ללא עלות
    די-מאריה - 2015, עלות: 63 מליון יורו
    ניימאר - 2017, עלות: 222 מליון יורו
    אמבפה - 2017 - עלות: 180 מליון יורו

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הפכת את קריכוביאק מפולני קשוח לדמות אנימה יפנית.

אלעד ו-Un bombón אוהבים את זה.
  6. riquelme1 Member

פריס יבינו בקרוב, שעם כל הכבוד לרכישות של אמבפה וניימארמרעים, ויש הרבה כבוד.

הם פשוט חייבים מאמן אחר.

7. cmon city Member

מה רע בו?

8. riquelme1 Member

מה רע בו? עם הסגל ביי פאר הכי טוב בצרפת הוא לא לקח אליפות שכל העונה הוא רודף אחרי מונאקו, שלפני שהגיע פאריס הייתה לוקחת אליפות עוד בדצמבר ובפער אסטרונומי.

שלא לדבר על הפרש השערים שלפניו היה מרשים ביותר.

מאמן סופר בינוני, בקבוצה עם סגל מטורף.

9. cmon city Member

מאמן שלוקח 3 ליגה אירופית הוא לא בינוני. אולי לא טופ, אבל ממש לא בינוני. גם אנצ'לוטי הגדול איבד אליפות עם סן ז'רמן לפאקינג מונפלייה, זה אומר שהוא בינוני? מונאקו התחברה לקבוצה מפחידה, ראינו מה היא עשתה בצ'מפיונס, לא בושה לאבד לה אליפות. אמרי הובא כי הוא קבלן תארים, יש לו ניסיון באירופה. טוב שנותנים לו עוד הזדמנות השנה.

10. alexshw Member

בן ארפה הועבר לקבוצת המילואים של פ.ס.ז'. איזה בזבוז לליגה שנשאר כמובן בניגוד לרצון המועדון.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/09/06/internacional/1504693432_044712_1504695802_portada_normal_recorte1.Xxx

קיליאן אמבפה הוצג רשמית במדי פאריס סן-ז'רמן. לא יום חג כמו בהגעתו של ניימאר שהוצג במשחק פתיחת הליגה, אבל גם כן אירוע מרגש. "ריאל מדריד? אני שמח להישאר במדינה שלי, צרפת היא הבית". החלוץ גילה שבחודש מאי חשב להישאר במונאקו וכך גם אמר לריאל מדריד ויתר הקבוצות, אבל היו כמה דברים שגרמו לו לשנות את דעתו. "קרה משהו עם מונאקו אך זה לא הזמן לדבר על זה. פאאריס קבוצה גדולה עם פרויקט שאפתני וחזק. אני רוצה להתחיל לשחק כבר". הנשיא אל חליפי היה גאה - "כל המועדונים הגדולים רצו את אמבפה אבל הוא בחר בפאריס שתהיה הלב והבית שלו". אחר-כך פנה אל חליפי לשחקן ואמר לו בחיוך - "אני בטוח שנכתוב ביחד דפים גדולים בהיסטוריה". הבעלים הוסיף כמובן שהוא לא דואג לגבי המצב הפיננסי(ועוד הוסיף שכסף לא היה שיקול אצל אמבפה - תחליטו אתם).
    ובחזרה לאמבפה - "אני לא אחראי על המחיר שלי. הכסף של ההעברה לא נמצא בכיסי וזה לא תלוי בי. זה לא מפריע לי, אני מחכה לשחק כבר עם שחקנים גדולים". החלוץ אמר שהוא יכול לשחק כחלוץ, גם בכנפיים וזה לא חשוב היכן. "דיברתי עם המאמן והוא מבין בכדורגל ואהוב בקבוצה. הוא אמר לי מה הוא רוצה ממני". אמבפה רוצה לעשות עונה טובה יותר מאשר בעונה שעברה ולזכות בהכל בזכות עבודה קשה. "אני עדיין בחור צנוע למרות התהילה בשנה שעברה, אותם חברים קרובים מקיפים אותי".

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מרגיש פתאום זקן... :sm_eusa_snooty:

אמרי אמנם נותן מנוחה ללא מעט שחקנים מכיוון שיש ליגת אלופות באמצע השבוע אבל לא מאכזב את האוהדים הנייטרלים ופותח עם אמבפה בהרכב לצד קבאני וניימאר. החידושים - רק שני קשרים באמצע(מוטה וראביו), דראקסלר לראשונה העונה פותח בליגה ובהגנה ברצ'יצ'ה, מונייה וקימפמבה יפתחו. במץ עדיין מחפשים נקודות ראשונות לאחר רעה מאוד לעונה וינסו להדהים היום, עמנואל ריבייר שהגיע מניוקאסל אחרי קדנציה מוזרה באנגליה ומת'יה דוסבי שחוזר לליגה אחרי 3 שנים בבלגיה ויוון פותחים בהתקפה לצידו של נולאן רו. לצד כל השמות המוכרים בהרכב של מץ השם המעניין הוא כריס פיליפס שפתח השבוע בתיקו אפס של לוקסמבורג עם צרפת ואולי יהיה אחראי על שתי סנסציות תוך שבוע.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בין ליל לבורדו למרות שליל שיחקה כמעט שעה של כדורגל בעשרה שחקנים.
    כל העיניים היו כמובן על ניקולא דה-פרוויל שבמשחקו הראשון במדי בורדו התארח אצל קבוצתו הקודמת שהתעקשה למכור אותו הקיץ מבלי להביא מחליף, אז דה-פרוויל ניסה ושיחק עם המון התלהבות וגם כמעט הבקיע מספר פעמים אבל עדיין הופעה די פושרת לחלוץ הרכש, מי שהיה הכי קרוב להבקיע הוא עוד אקס של ליל, יונוס סנקארה שכמו דה-פרוויל גם לא התקבל באהבה בסטאד פייר-מורואה והחמיץ ממצב לא הגיוני במחצית השניה.
    בורדו קצת איכזבה אותי עם המשחק הנאיבי שלה במחצית השניה, יש שם המון כישרון אבל ציפיתי שינצלו את המצב בליל ואת היתרון המספרי כדי להשיג 3 נקודות חשובות, בסך הכל הם שוב נראים קבוצה מאוד מאומנת עם כישרון גדול בחלק ההתקפי(מאלקום, קמאנו, דה-פרוויל גם קאפו ולאבורד שעולים מהספסל) אבל יצטרכו להביא יותר תכליתיות כדי להיות הסוס השחור העונה בצמרת כי יש להם את כל הפוטנציאל להפתיע העונה.

בליל לא חלמו על פתיחת עונה כזאת מאכזבת, מעניין אם הליגה תברח להם עד שהעסק שם יתחבר כי כישרון יש והמון אבל יותר מדי שחקנים צעירים ללא ניסיון וגם לא פחות חשוב ללא ניסיון בליגה בקבוצה יחסית לחוצה זה מתכון לנפילה. אם תהיה שם סבלנות בפרויקט אולי זה יצליח אבל אני בספק. אני לא אתפלא אם הולכים בקרוב להצטער שם על השחרור המסיבי של לא מעט שחקנים מנוסים כמו מאבובה, דה-פרוויל, קורשיה, באשה ואחרים.
    לא ברור מה ביאלסה חשב שפתח עם תיאגו מאיה כמגן שמאלי והבחירה השגויה הזו עלתה לו גם במשחק כי מאלקום חגג עליו והוציא אותו באדום אחרי משחק לא אחראי של הברזילאי. דווקא פודה-באלו שנכנס מיד לאחר ההרחקה נראה טוב מאוד וכל המשחק של ליל עבר דרך אגף שמאל שלו, שחקן מעניין ששווה לעקוב אחריו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמבפה מתחת לחלוץ זה לא זה.
    זה תקוע מדי ותוקע מדי.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.