הליגה הקולומביאנית - Finalizacion 2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏20/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מכיר את ויאטרי, לא כ"כ את בלאנקו. מצד שני, מה שאנחנו צריכים זה גולים, לשאר הדברים ידאגו שאר השחקנים. השנה די נדפקנו בכך שפשוט לא היה לנו גולסקורר כמו קאנו ואני מקווה שהחיזוק שיגיע ייתן לנו את זה. מאחר וכבר החתמנו את סבאיוס וגם דוקה אמור לחזור, אז גם אם לא נביא 9 אלא אחד כמו ויאטרי (שאותו אני מעדיף) זה גם טוב. מצד שלישי, גם קארדונה וגם שרמאן עזבו, אנחנו נצטרף למצוא עושה משחק ברמה טובה שזה חשוב לא פחות מאשר החלוצים.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ויאטרי שחקן יותר טוב לדעתי, אבל נשמע שאתם יותר מחפשים מישהו בסגנון של בלאנקו. בשורה התחתונה אני הייתי מעדיף את ויאטרי.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחפשים סקורר, אבל אם סבאיוס יוכל לענות על זה (ואני מאמין שהוא יוכל) אז אחד כמו ויאטרי שישחק יותר כחלוץ שני או אפילו קשר תוקף, יכול להיות מצויין. גם אני מעדיף יותר את ויאטרי.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם סבאיוס הוא לא הסקורר הקלאסי.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כמה העברות משמעותיות שבוצעו בליגה בשבוע האחרון:

* אנחנו נחתימים את השוער קאמילו וארגאס של סנטה פה. שוער פנטסטי, אין בכלל ספק, אבל העמדה האחרונה שהיינו צריכים בה חיזוק. מה גם שאחרי הסמסטר האחרון די ברור שארמאני הוא השוער הבכיר, ככה שלא הבנתי את הצד של קאמילו שהחליט לבוא אלינו כאשר היתה לו גם הצעה ממכסיקו ובטוח שהיו לו עוד הצעות אחרות אחרי הטורניר האדיר שלו. בנאסיונל הוא יהיה שוער משני לארמאני ובוודאי ישחק מדי פעם בליגה (כשארמאני ישחק בליברטאדורס) אבל באמת שגם אני וגם בקולומביה לא ממש מבינים את המהלך. יחד איתו ועם סבאיוס, חוזר גם הקשר האחורי חאירו פאלומינו מערב הסעודית עכשיו כשמחייה פינה מקום בסגל. השוער הצעיר והמוכשר כריסטיאן בונייה, הושאל ללה אקידד והקשר כריסטיאן פאלומקה הושאל להוילה.

* גם אינדפנדיינטה מדיין עשתה כבר שלוש החתמות חשובות כאשר החתימה את השוער הפאראגואי הנהדר, אנטוני סילבה, שזכור בעיקר מהתקופה הטובה בטולימה; החלוץ של הוילה, חואן פרננדו קאיסדו, שנתן סמסטר מצויין, מגיע להשלים עם קאנו חוד מהטובים בליגה והמגן השמאלי, ג'פרסון מוריז'ו, מגיע להוות תחליף ראוי לולדימיר מארין שככל הנראה יוסט יותר קדימה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ברור העסק עם קאמילו, גם מבחינתו וגם מבחינתכם.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה גם עמדה של שוער, כלומר ארמאני בכיף יוכל לשחק פעמיים בשבוע אם אוסוריו ירצה. חבל לי על וארגאס, במקום שינצל את הטורניר האחרון להשיג קבוצה באירופה או קבוצה טובה בדרום אמריקה ששם הוא יהיה שוער ראשון...

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ושמוסיפים על כך שמראש היה לכם שוער מחליף סבבה זה בכלל הזוי

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק דיברנו והיום אני קורא שהמו"מ עם וארגאס נפל, דווקא לא בגללנו אלא אחרי פגישה של וארגאס עם הנשיא של סנטה פה. לפי הדיווחים, הוא יישאר בסנטה פה לפחות לטורניר של 2015. קשה לומר שאני מאוכזב, סה"כ באמת שיש לנו שוער מצויין וחבל לי היה לראות את וארגאס סתם מתבזבז. מה שכן, חבל שהשאלנו את בונייה ללה אקידד, יכול היה להיות שוער שני לליגה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הסיפור של קאמילו מסתבך. אתמול הוציאו שני המועדונים הודעה רשמית: סנטה פה הודיעה כי וארגאס החליט להישאר בקבוצה לאחר ששקל שוב את עתידו, בעוד שאצלנו הוציאו הודעה שהם מצפים מוארגאס להופיע לאימוני טרום העונה עם הקבוצה לאחר שחתם על חוזה רשמי לדברי ההנהלה. מנגד הוציא הודעה גם סוכנו של וארגאס, שבו הוא טוען שהשוער חתם עם נאסיונל על מה שנקרא "זיכרון דברים" ולא על חוזה רשמי. כך או כך, וארגאס יצטרף לפצות אותנו לעניות דעתי, גם אם זה רק זיכרון דברים. אני מאמין שגם בנאסיונל מבינים שבכל מקרה עדיף שוארגאס לא ישחק אצלנו (הוא גם כנראה לא רוצה) אבל אם הוא חתם אז הוא מחוייב, הוא צריך לפצות.

* ייתכן ועוד קולומביאני בדרך למכסיקו (יש לנו שם כבר כ-20 שחקנים), אחרי שטולוקה מעוניינת להעביר לשורותיה את ויקטור מונטאניו של מונפלייה. מי שככל הנראה יעשה את הדרך ממכסיקו לברזיל הוא דוביאר ריאסקוס, מהזרים הבולטים במכסיקו בשנים האחרונות, שקרוב מאוד לחתימה בקרוזיירו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/14
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://deportes.starmedia.com/imagenes/2013/07/Teofilo-Gutierrez1.Xxx

הקולומביאני השני אי פעם שנבחר לשחקן השנה - טאו גוטיארס השחקן הטוב ביותר בדרום אמריקה לשנת 2014 עם 102 קולות. */aaa8

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה היה ברור לאור הזכייה באליפות ארגנטינה והסודאמריקנה, מקומות 2-3 גם היו שחקני ריבר (סאנצ'ס ופיסקוליצ'י), שגם הופעה סבירה במונדיאל לא מזיקה, אבל באמת שזו הבחירה הכי פחות מרשימה מאז שאני זוכר את התואר הזה.

"להגנת" הבחירה לא קופצים לי לראש מועמדים טובים יותר בשליפה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים איתך בנושא הבחירה הכי פחות מרשימה. תמיד זה היה נחשב לאיזה פרס יוקרתי והפעם גם משום מה הוא כמעט ולא קיבל הדים. באותו נושא, החיבור של קולומביה וחוסה פקרמן עושה להם רק טוב, כי המאמן הארגנטינאי זוכה בתואר מאמן השנה בדרום אמריקה בפעם השלישית ברציפות מאז שלקח את הנבחרת.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הנושא של ויאטרי כמעט בוודאות סגור לחיוב ולפי השמועות האחרונות, אוסוריו מעוניין גם במריאנו פאבונה.
    @Franco ממה שזכור לי הוא יותר "9" קלאסי, נכון?

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, פאבונה מחוץ לרחבה לא תורם כמעט כלום.

מצב נושא:
הנושא נעול.