המומחים לטיסות למשחקי כדורגל בעולם

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shaulklausner110955, ‏17/2/18.

?

מי חברת תיירות הספורט הטובה, המומלצת והאמינה ביותר בארץ?

1. כל תור

0 הצבעות
    0.0%
  2. איסתא ספורט

0 הצבעות
    0.0%
  3. טיקטים

0 הצבעות
    0.0%
  4. צבר ספורט

0 הצבעות
    0.0%
  5. טיק טיק

33.3%
  6. לייבטיקטס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ביגסו חבילות ספורט

0 הצבעות
    0.0%
  8. שורה ראשונה

66.7%
  9. אשת ספורט

0 הצבעות
    0.0%
  10. קשרי תעופה

0 הצבעות
    0.0%
  1. shaulklausner110955 Member

שלום וברכה לכלל המשתמשים בפורום

אני חדש בפורום הנוכחי ופונה אליכם במטרה לסייע לי בבחירה של חברת תיירות מוצלחת, אשר מומחית בתחום של טיסות למשחקי הכדורגל בעולם.

אני מעוניין לקחת את הנכד שלי למתנת בר מצוה. הנכד שלי חובב כדורגל מושבע, הוא אוהב מספר קבוצות בעולם (ברצלונה בספרד, יובנטוס באיטליה ואת בורוסיה דורטמונד בגרמניה). ככה שהעבודה שלי לא מורכבת במיוחד ואני די פתוח לשלוש אפשרויות.

ראיתי כי במדינתנו הקטנה יש לכל הפחות תשעה גופים שעוסקים במלאכה וכאחד שרוצה שנכדי יפיק את המיטב מאותו טיול, חשוב לי לקבל מכם את ההמלצות על החברה הטובה ביותר.

אלה החברות שמצאתי:

כל-תור - מוכרים רק כרטיסים ולכן לא רלוונטיים. לעיתים מחירי הכרטיסים מגיעים למחירים של חברות מתחרות.

איסתא ספורט - גורם ותיק בתחום, מקנה הרגשה של בטחון, אך דורש עבור זה הרבה יותר מחברות מתחרות בתחום.

טיקטים - חברה שמציעה מגוון חבילות למספר רב של ליגות, אך המחירים גם שם לא מספיק הוגנים. בנוסף, הבחנתי שהחבילות שמוצעות באתר הזה, די זהות לחבילות שמוצעות באתר ביגסו חבילות ספורט.

טיק טיק - חברה שמציעה מגון נמוך יחסית של חבילות ובמקביל מוכרת גם כרטיסים בלבד, אך מהסקר שערכתי נחשבים ליקרים ביותר הן מבחינת החבילות והן מבחינת מחירי הכרטיסים.

צבר ספורט - מציעים חבילות בעיקר למשחקים של ברצלונה וריאל מדריד. המחירים לאנגליה יקרים מאוד

ביגסו חבילות ספורט - חברה שראיתי שמתעסקתי אך ורק בעולם תיירות הכדורגל. עושה רושם שהם פשוט מעתיקים את החבילות מאתר טיקטים או שאתר טיקטים מעתיק את החבילה מהם. האתר זוכה לביקורות חיוביות בעמוד הפייסבוק, אך רוב ההמלצות ישנות ולא עדכניות

לייבטיקטס - מוכרים כרטיסים בלבד ולא חבילות תיירות - לפחות ממה שנחשפתי

שורה ראשונה - חברה שראיתי שמתעסקת אך ורק בעולם תיירות הכדורגל. הרשימה אותי מבחינת המחירים, מבחינת מגוון החבילות, מבחינת מספר הליגות שהיא מאפשרת ומעבר לכל, מקבלת ביקורות מצוינות באתר האינטרנט שלה ובעמוד הפייסבוק. הבעיה שבעיניי יש סיכוי שהם מוחקים פוסטים או נותנים לחלק מהחברים לרשום ביקורות טובות על דברים שלא היו. זה אפשרי בעידן הנוכחי

אשת ספורט - לא מכיר את החבילה, אך המחירים גבוהים והמגון לא גבוה במיוחד. הבנתי שהם מבית אשת טורס, אבל אין לי מושג עד כמה הם טובים בתחום הספורט

קשרי תעופה - מגון מצומצם, קיים בעיקר לברצלונה וגם שם המחירים לא הוגנים בעיניי. ייתכן ומישהו טס איתם ויכול להמליץ?

אשמח אם אחד מכם יוכל לעדכן אותי מי הטובים ביותר? אני לא רוצה לבנות לבד חבילה כדי לא להסתבך עם הנכד שלי. מעוניין בחבילה בנויה ובשירות איכותי שיגרום לי להיות בראש נקי ושקט לאורך הטיול

תודה רבה לעונים

שבת שלום, שאול

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/18
    סיונרה אוהב/ת את זה.
  2. Robben Member

השורה הראשונה הם הטובים בפער מכל המתחרים שלהם. כשמם כן הם - הראשונים והטובים בכל מה שנוגע לחבילות ספורט בעולם. במידה ואתה משדרג תקבל את המקומות הכי טובים במגרש, הם הראשונים לעלות את כל הדילים למשחקים בכל המסגרות - ליגת אלופות, ליגה אירופית, משחקי גביע שונים ומשחקי ליגה, הם בין הבודדים שמספקים בארץ את כרטיסי המשחק, יש להם כמות מטורפת של חבילות ספורט לכל יעד באירופה : ברלין, אמסטרדם, מינכן, לונדון, מנצ'סטר, ליברפול, ברצלונה, מדריד, מילאנו, טורינו, רומא וכל עיר שלא תדמיין. כל ההמלצות שאתה רואה נכונות והם החברה הפופולרית ביותר בתחום. אין לך מה לדאוג מהעובדה שהם זולים. הם לא גנבים כמו היתר. יש להם נציגי שירות שמלווים אותך מרגע ההזמנה ועוד בזמן השהייה ביעד בו אתה נמצא, עם טלפון חירום, עם שיחות לבית המלון ממש בזמן שאתה עושה צ'ק אין ובזמן שאתה נכנס למגרש אתה מקבל הודעה לראות שאתה מרוצה מהמושבים שלך. אני כרגע נמצא במדריד אחרי שסגרתי מולם חבילה למשחק של ריאל מדריד נגד פ.ס.ז ואני חייב להגיד לך שאני וכל אחד ממאות הלקוחות שסגר מולם מרוצים מעל הגג. לא ממליץ לך לחפש בשום מקום אחר חבילות. אתה לא מבין איזה בלגן היה השבוע במדריד עם חברות אחרות, כמה ישראלים נשארו בלי כרטיסים וכמה אחרים שהובטח להם מקום מסוים וקיבלו מקום אחר לגמרי. אני ממליץ לך מאוד מאוד על שורה ראשונה, זאת החברה הטובה ביותר לתיירות ספורט

shaulklausner110955 אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

מהאופציה של חברה ישראלית וחבילה כוללת אז שורה ראשונה זה השילוב הכי טוב של שירות, איכות ומחיר.
    האופציה הכי טובה היא להזמין הכל בנפרד וככה לחסוך בעליות ולנתב את הכסף בצורה אידאלית עבור המטייל, ראה לדוגמא: השקעה פחותה במלונות\הוסטלים וכדומה.

shaulklausner110955 אוהב/ת את זה.
  4. shaulklausner110955 Member

תודה רבה לרובן ורומא על התשובות

ממה שראיתי וקראתי חברת שורה ראשונה בולטת מאוד ואני עדיין בלבטים האם להזמין מהם או מחברת איסתא

רומא אני טיפה חושש לפרק את החבילה בעצמי כי אני מעדיף חברה אחראית מאחורי החבילה שלי. כאמור, זו מתנת בר מצוה לנכד שלי.

אם אתה יכול לעזור ולנסות למצוא אופציה זולה יותר מ-599 אירו למשחק העונה בין ברצלונה לאתלטיקו מדריד, הייתי שמח לעזרתך.

זה הקישור לחבילה שהם מציעים:

פרטי החבילה ברצלונה - אתלטיקו מדריד - שורה ראשונה

אשמח לעזרה

5. Roma מנהלים

האמת החבילה מאוד הוגנת לפי מה שאני זוכר מהמחירים שאני נסעתי.
    אם באמת מתנה לבר מצווה אז באמת אולי פחות כדאי לשבור את הראש על מנת לחסוך ויותר לקבל חבילה מסודרת של טיסה, מלון וכרטיסים מובטחים.