המחזור האחרון בפרמיירליג: All Things Must Pass

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/5/19.

1. alexshw Member

לא זכור לי לגבי טוטנהאם.
    ושוב לא מעניין. מי שתיקח בראשון לחודש מגיע לה ונפרגן לה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משהו חשוב, קלופ תמיד מתכנן מראש את הרכש והכל נעשה מוקדם. מקווה שה1.6 לא יפריע בדרך לזה.
    חשוב שבקיץ נביא 2-3 שחקנים שיעמיקו את הסגל ושאף אחד לא יעזוב פרט ללוברן מורנו וסטארידג'.
    הייתי הולך על בלם במקום לוברן, מגן שמאלי גיבוי במקום מורנו, קשר מרכזי יצירתי במקום קוטיניו, קיצוני/חלוץ במקום סטארידג'.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. South Boy Member

זה לא נתפס להסתכל על הטבלה ולראות קבוצה עם 97 נקודות(!!!!!!!!!!!!@##!!!) מסיימת במקום השני. תסכול לא נורמלי.
    עונה כל כך עוצמתית, עונה של כדורגל דומיננטי ומאזן ניצחונות לא נורמלי, של מהפכים ודרמות באירופה, פשוט אי אפשר לצפות ליותר. גברים אחד אחד.
    רק תסיימו את המלאכה במדריד ואפשר יהיה לחיות עם היום המבאס הזה.

4. alexshw Member

ואגב לגבי תקוות היום.
    משהו כמו בחצי מאה האחרונה רק ב 1989 מוליכה ערב המשחק או המחזור האחרון איבדה את המקום הראשון בסיומו.
    היו כמעטים ב 1995 ו 2012.

בליגות אחרות משום מה קורה הרבה יותר.

5. oranfu Member

לא יהיה חלוץ כמעט בוודאות. גם העיתונאים שלנו אומרים את זה, גם אוריגי שחזר לעניינים לפי קלופ אתמול וגם כל הדיווחים שברוסטר יקבל קרדיט משמעותי בעונה הבאה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התקוות היום היו רגשיות נטו. לא לוגיות.
    זה לא משנה כמה שנים זה לא קרה, זה משנה שלסיטי יש אחוזי הצלחה מטורפים והם נגד הקבוצה בפורמה הכי גרועה פרט להאדרספילד ומנצ'סטר יונייטד בחודשיים אחרונים.
    יפה שברייטון נלחמה לפחות.

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראות על החגיגות של סיטי בעיקר גורם לי להרגשה אחת - מעולם לא שמעתי תיאור מדויק יותר למועדון כמו התיאור של אורי של מנצ'סטר סיטי בעמוד הקודם - "מיותר". רפלקס הקאה בכל המובנים הכי לא נכונים, לא רפלקס הקאה כמו תואר של מנצ'סטר יונייטד אלא תחושה אחרת לגמרי. אתה לא מבין את התחושה הזאת עד שהם לוקחים אליפות על הראש שלך ונותר רק לתהות מה היה יכול להיות... מה שזה לא יהיה, במקום זה קיבלת סיפור שמחר בבוקר לא יעניין אף אחד חוץ מאת הפאנבויז של פפ, חלול לגמרי.

אני במקומך אלכס מתחיל לפחד הרבה יותר. תחשוב מה שבא לך על ליברפול, אבל את סיטי הזאת אתם לא עוברים בעשור הקרוב בערך. ירדתם למעמד של מעודדות מהצד של היריבה העירונית, זאת זכות הקיום של המועדון שלך כרגע. זה שפל נמוך יותר ממה שאפילו ליברפול הגיעה אליו בשנים השחונות. מחזור סימבולי משהו עבור מנצ'סטר יונייטד.

אותי רק מעניין כמה שנים עוד ייקח עד שהאובססיה שלך ל"ברזל" גם היא תתרכך קצת. 6-7 שנים ועדיין סופרים של חוסר רלוונטיות מוחלטת לגמרי לכל "ברזל" שאשכרה שווה משהו, אבל האמונה שלך עדיין לא נשברת ואתה ממשיך להעביר את זמנך בלהטריל אוהדים של קבוצות שמתקרבות ל"ברזל" ולא נוגעות. גם אחרי 20 שנה בלי אליפות אתה עדיין תאמין שיונייטד במרחק מינוי של איזה DOF מיתולוגי מלטרוף את אירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/19
    Ori8, yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Coutinho10 Member

עונה מדהימה, אפילו היום הם יצאו הכי גברים שיש עם ניצחון למרות שידעו במשך חצי משחק שזה כבר אצל סיטי. קבוצה היסטורית, שהפסידה בנק' לקבוצה עוד יותר היסטורית.

אפשר להתעודד, יש לנו עוד איזה משחק אחד ב 1.6 .

למשה הפתטי יש את סולשיאר והרבה עבודה כדי להצליח לנצח את נוריץ' ושפילד עונה הבאה, אני לא עוקב אחרי הצ'מפיונשיפ יותר מדי אבל נראה לי שקרדיף קצת פחות חזקה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אין לי תלונות לברייטון. היה ברור שהם לא באמת מסוגלים.

לפחות הם ניסו קצת, בניגוד לדה-חאה וחבורת המעודדות של יונייטד.

10. alexshw Member

מה הטענות ליינייטד. 8 מ 27 בתשעת המחזורים האחרונים.
    אם כבר מחצית ראשונה מהיותר טובות בתקופה הזו.

סולשאר במועדון רק כי וודי לא יודע להודות בטעויות ומחכה שספונסרים יכריחו אותו כמו במקרה של מוריניו.

11. oranfu Member

משה חוגג עכשיו, הוא לא בהכרה. הוא שיכור כמו סולשיאר על ההגה.

אנחנו לא לקחנו אליפות בעונה היסטורית אבל סה"כ המצב לא רע.

אז ניוזפלאש למשה - הם לא סתם שכנים רועשים. הם בקריוקי ב2 בלילה וכשאתם הולכים להתלונן אתם גם רואים את הבת שלכם בת ה16 שם חצי ערומה וגם מקבלים מכות.
    ואז אתם צוחקים עלינו. כי אנחנו גרים באחוזה במרחק 31 קילומטר מכם ושם אין קריוקי.

12. alexshw Member

לא משהו שלא עשיתם במצב הפוך.

ובכלל הייתם צמודים עד למחזור האחרון רק תודות לפוקס. פנדל לירח של מחרז, טעויות הזויות ביותר של פיקפורד ולוריס.
    אנחנו עם תחת כזה היינו זוכים. אתם פראיירים.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים לא הייתה לי את האובססיה ליונייטד שיש לך ולמשה לליברפול. ויותר חשוב, בשום שלב לא היו לי אשליות לגבי המעמד שלנו. רק קלופ הוציא את כל בסיס האוהדים של המועדון הזה מהדכאון הקליני והתחושה שאלוהים יודע מתי בכלל נחזור להיות רלוונטיים, עזוב לזכות בתארים. כל הבדיחות על next year לא היו רלוונטיות לאוהדים שלנו כבר הרבה זמן, בשנים של השפל שהיינו במצב שלכם היה ענן שחור מעל כל המועדון הזה.

אתה איכשהוא עדיין מאמין שאוטוטו אתם שם. אתה לגמרי הלכת עד הסוף עם ההכחשה. זה ראוי להערצה. ובדיחות כל פעם מחדש.

14. alexshw Member

לא יודע איתך ספציפית אבל אורן בצורה מדוקדקת צופה בכל משחק של יונייטד ומסכם את המצבים שנראים לו שנויים במחלוקת.
    אני בכלל לא מתייחס כמעט לנושאי שיפוט אלא אם אני רואה טמטום גדול מדי. זה לא תלוי קבוצה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

רק אני מדמיין את משה בוכה עכשין בהנפה של קומפאני?