המחזור האחרון בפרמיירליג: All Things Must Pass

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/5/19.

1. yakov_y YNWA

ליגה עבורך במקום הראשון אז לא נחשיב את ליגת האלופות ?
    שנינו יודעים שליגת האלופות עם ערך גבוה יותר, תשאל את השכנים האלופים או ברצלונה, גם בריאל מדריד לא יסכימו איתך.

גנבת דעת עצומה, להעירך את הליגה על חשבון האלופות.

*/aaa031

אני אתעלם מהתודות לפוקס, מגוחך לגמד את העונה של ליברפול. הייתם זוכים כמו ב-2012 עם התחת שלכם ?
    פראיירים כי בתקופה ההיא פגשתם יריבה בסדר גודל של מנצ׳סטר סיטי ?

״האני מאמין״ שלך מגוחך, עצם זה שאתה לא מעריך את העבודה של פוצ׳טינו כי אין לו ברזל שגויה.
    אם הייתי זוכר את כל מה שאמרת על טוטנהאם אבל זכור לי משהו על ה... ״זילזול של פוצ׳טינו בגביעים״, משפט מגוחך עם התעלמות מוחלטת לבעיות שיש לו ב-4 מפעלים.

שחקנים אתה גם שופט לפי ברזל ?
    הברזל של מודריץ׳ שווה בעיניך ?
    הארי קיין מוערך בשבילך ?

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלכס מטריל את כולם פה.

אני פשוט פחות אוהב שחצנות, מה גם שהגלגל מסתובב ותמיד ההודעות האלו הופכות למגוחכות בסוף.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

מחשיב הכל ורשמתי קודם מי שיקח אפרגן מעומק ליבי וזה יהיה בזכות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

4. Coutinho10 Member

לא יודע ממה הסקת שאני משתחצן אבל סבבה. הטרילו אותי, הטרלתי חזרה, לי זה הרבה פחות מזיז כרגע ואני יודע טוב מאוד שהגלגל מסתובב, אצלם עוד לא הפנימו וקצת קשה להבין מתי זה יקרה.
    אם אוהדי מילאן היו באים להטריל אותך כשהם לא משיגים את הספוט לצ'מפיונס ולא רלוונטיים לכלום איזה 7 שנים בזמן שאתה אחרי עונה של 97 נק' ובגמר צ'מפיונס היית מגיב באותה צורה, תאמין לי.

שחצנות זה לבוא ולהתרברב פה על כל הקבוצות בעולם שלא הצליחו "לאסוף ברזלים", למרות שהם קבוצות בלבל הרבה יותר גבוה מהקבוצה שלהם כבר תקופת זמן לא קטנה. אחת מהלוזריות האלה (אנחנו/טוטנהאם) הולכת להניף גביע צ'מפיונס ב 1.6 אגב. מבטיח לך שגם אז יהיה לו מה להגיד.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/19
    EO11 אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

אוקיי ובליגה הם השיגו 97 נק' (תוך כדי קמפיין אירופי), כמה קבוצות השיגו את זה בפרמיירליג?
    --------------------------------------

אגדה.

golding ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלכת השערים של הפרמיירליג לעונת 2018/19.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

שוב אתה מתדיין עם מישהו שרגיל היה לראות את קבוצתו זוכה באליפות בכל 4 גמרים.
    זה יפה אבל מחמאות לא מספיקות למועדון שמתיימר להיות גדול.
    זה מספיק לטוטנהאם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Clichy COYG

מה שלא היית רגיל זה לראות את הקבוצה שלך מתמודדת עם קבוצה בסדר גודל של סיטי הנוכחית, ובגלל זה צריך לשים כל דבר בקונטקסט המתאים לו.
    אני אשאל אותך ככה - בהנחה וליברפול אחראית רק על התוצאות שלה, מה נחשב יותר השגי - סגנות עם 97 נק' או אליפות עם 76?

9. alexshw Member

גם אליפות עם 55. אם הסגנית כזו חכמה איפה היא הייתה בעונה ש - 76 הספיק? במקום שמוביל לאינטרטוטו?
    אתם שוכחים שזו הפעם הראשונה שליברפול נאבקת על אליפות תחת קלופ.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, יש לי חברים אוהדי ליברפול שכבר התחילו לחגוג אליפות כשברייטון עלו ל1-0, גם היום עוד היום להם תקוות בטח כשברייטון כבשו ושלא יספרו אחרת, איבוד האליפות הזה אוכל ומפרק אותם מבפנים.

בחודש ינואר דאגתי, 7 נקודות יתרון לליברפול על סיטי ומשחק עונה כשכל המומנטום איתם, כשסאלח בכושר מפלצתי וכשסיטי מפסידים משחקים כמו פאלאס בבית, ניצחון לליברפול לא רק היה מגדיל את הפער ל-10, אלא גם גורם לסיטי לאבד תקווה. ומילא להפסיד לקבוצה כמו סיטי, אחרי זה הגיעו תוצאות התיקו מולנו ומול אברטון, מול שתי קבוצות שלא חיפשו לנצח ורק רצו תיקו, וקלופ החליט בצורה לא מובנת גם לחפש את התיקו למרות העליונות המקצועית, גישה לוזרית שבסופו של דבר עלתה לליברפול באליפות.

למלא את הדלי עם פער של 7 ושהמומנטום איתך במשחק עונה ואז לבעוט בדלי ועוד בהחלטות מודעות מראש להסתפק בתיקו בשני משחקים שליברפול הייתה חייבת להיות עליונה בהם, זה הכי ליברפול שיש, הכי לוזרי שיש.

סיטי כמובן לקחו את ההזדמנות לחזור לתמונה בשתי ידיים, אבל זה היה לגמרי קלופ וליברפול שהחזירו אותם לתמונה במקום לסיים אותם מנטלית כשהיו יכולים.

מה יהיה בעתיד? מי יודע. פפ יכול מחר להחליט שנמאס לו ובא לו אתגר חדש ביובנטוס או לחזור לברצלונה אחרי איזה קריאה מרגשת. כמה נקודות צברה ליברפול בעונה הקודמת וכמה העונה? באיזה מקום יונייטד סיימה בעונה שעברה ובאיזה מקום העונה? כדורגל זה דבר דינמי שמשתנה כל הזמן, מי שמפספס הזדמנויות ואומר נו טוב זה יקרה עוד שנה או עוד שנתיים שוכח עד כמה כדורגל זה דבר נזיל שיכול להשתנות בשנייה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שמנסה להתדיין ברצינות עם אלכס על ליברפול הוא מטומטם. עדיף כבר לראות שידור חוזר של ארסנל.

אם היו לוקחים 120 נק' ומפסידים את האליפות הוא היה אומר שמחמאות זה לא מעניין. אם היו לוקחים אליפות, היה אומר שזה חד פעמי. אם היו לוקחים גם את ליגת האלופות היה אומר שזה מזל. אם היו לוקחים 4 אליפויות ברציפות הוא היה אומר שבקרוב השליטה של יונייטד תחזור. ה-DOF בדרך.

תפסיקו להאכיל את הטרול.

12. Clichy COYG

אז בוא נזרום איתך - איפה היא הייתה בשנת 77' שהספיקו 70 נקודות לאליפות? או בשנות ה50' שכולה היה צריך 11 שחקנים עם דופק.

בקיצור דיון מיותר, הייתה לי איזושהי מחשבה קלושה שאתה סתם מנסה להטריל את אוהדי ליברפול אבל אתה אשכרה חושב ככה חחחח

13. alexshw Member

70 נקודות בשיטה של 2 נק' לניצחון זה המון גם ב - 42 מחזורים.
    אתה שואל אותי אם עדיפה סגנות על אליפות. בנאדם אתה רציני?

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. התגובה הזאת של משה זה גם בערך העלבון הכי גדול לאינטיליגנציה של הקוראים שראיתי בפורום הזה. 97 נקודות, הפסד אחד כל העונה - לוזרים, זה לגמרי על קלופ. פשוט מביך לראות.

15. Clichy COYG

זה בכלל לא מה ששאלתי.