המחזור החמישי בפרמיירליג: גלוית שנה טובה משוש המתאבדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/9/17.

1. DRORIKO Member

אין ספק שיונייטד טעתה כשויתרה על וין רוני

2. סולשאאאר Member

כמובן שחשוב מאוד שניצחנו. הייתי בטוח שנשלם על ההחמצה של לוקאקו.

מה שאני מפחד ממנו הוא הגילוי, אולי, שלא רק מאטיץ מוציא את המיטב מפוגבה, אלא שזה גם עובד הפוך.

אבל עוד מוקדם לצאת במסקנות, וכרגע, בהחלט יש להשתדל להתייחס למה שראינו היום בתור " שיחקנו חרא, לפחות ניצחנו, שמרנו על שער נקי... נקסט"

3. alexshw Member

הסטורית בעידן פרמייר ליג אברטון באמת יריבה די נוחה באולד טראפורד - יונייטד עם ניצחון 19 ב - 26 משחקים. עוד 5 תיקו(אחד מהם זה הרצף הבלתי נגמר של תיקויים בייתים אשתקד כמובן, עוד אחד עלה לנו באליפות ב - 2012) ורק שני הפסדים(במשחק הביתי הראשון של יונייטד בעידן פרמייר ליג עם שער מגוחך ששמייכל אכל ואצל דוד משה שהוא כידוע לא אחד שאוהב לנצח באולד טראפורד :) וכמובן כל העשור שלו עם אברטון תרם המון למאזן הזה)

4. k_700 Member

אחרי הקיץ המדהים שלכם זה באמת מתסכל.

איך לא צפינו את זה?

אברטון עוד תהיה שטיח למלא קבוצות בליגה וזה מה שהיא הייתה היום.

אברטון פגשה בקבוצה בלי מנהל משחק מאחורה וככה יצא שהמשחק שלנו היה תקוע עד לא קיים בין שני השערים(ה1 והשני שזה בעצם משחק שלם).

אבל אברטון עם ההתקפה הכבדה שלה וה523 המגוחך הזה לא באמת יכולים להפריע במשחק חוץ באולד טראפורד.

אם עד עכשיו התמימות דעים שסטוק זו היריבה הכי קשה שפגשנו זה בעיקר מעיד על הקלות של לוח המשחקים שלנו ב5 מחזורים ראשונים.

התוצאות טובות ואני מסכים שחשוב לנצח גם משחקים כאלה ועוד עם רביעייה קלה בסוף, קשה לבוא בתלונות כשזה קורה.

אני לא חושב שנראה תסריטים שונים משנה שעברה כשנפגוש יריבות קשות ועוד בלוח משחקים צפוף יותר ממה שהיה לנו.

כמה נק׳ בקשר אלינו-
    1.
    היה ברור שפלאיני הופך לבאנקר ולבלירה הראשונה עד שפוגבה חוזר. מי שחשב שמוריניו רואה את הסגל בצורה שונה-נאיבי.

2. היה ברור שהמילים החמות לפני חודש על שואו היו רק מילים.
    שואו יהיה(אם בכלל) מגן רביעי.
    מהרגע שיאנג חזר הוא הולך לשחק הרבה מאוד.
    אולי לא כבאנקר כמו שפלאיני מקבע את מעמדו אבל מהבחירות הראשונות לשמאל וגיבוי ראשון לימין.

3. מאטיץ, ראשפורד, מיקי היו חלשים מאוד כי קודם כל לא היה היום מנהל משחק שיבנה את ההתקפות.
    הצורה שתקפנו זה לתת למיקי או ראשפורד את הכדור ולקוות שהם ידהרו קדימה ויצא מזה משהו.

פלאיני לא קשור לתפקיד הזה אבל אנשים כל כך גמרו מההופעה האחרונה שלו שזה כבר התקבע בתודה ״שמגיע לו״ ובפלאיני אנחנו מאמינים.

5. שימי שי Member

מה יקרה כשיונייטד לא תצליח לכבוש בתחילת המשחק ? לאור כמות השערים שהיא הבקיעה מדקה 80 היא תיהיה בבעיה

6. סולשאאאר Member

הוא לא עשה מבחינתי שום דבר היום שיגרום לי לחשוב ש"מגיע לו" להיות בהרכב גם במשחק הבא. צריך לנסות גם את הררה ליד מאטיץ' ולראות איך זה נראה.

פלאייני שיחק היום כמעט בקו אחד עם מאטיץ',
    וכשהוא מתופקד כקשר אחורי כל האיכויות שלו- שגם כך הן מוגבלות ו/או שנויות במחלוקת- לא באות לידי ביטוי.

לתומי חשבתי שנראה אותו מתופקד יותר כמספר 8... ולכן כתבתי לפני המשחק שזו החלטה סבירה מצד מוריניו, כי כשהוא משחק בשטחים שבהם הוא יכול גם להיות איום על השער, אז יש סיטואציות שבהן הוא בהחלט שימושי.

אם מוריניו רוצה אותו ככפיל של מאטיץ', אז לחלוטין הררה יהיה עדיף עליו בתפקיד כזה .

7. k_700 Member

הוא שיחק בקישור אחורי בדיוק איפה שהררה ממוקם רק שלפלאיני אין רבע מהאכויות של הררה אז מה שקיבלת זה רפליקה למאטיץ׳(כי מה שניהם כבר יכולים לעשות ביחד מול יריבה שהיא לא נמושה בצ׳מפיונס?).

זה בכלל לא ההצבה הוא נראה ככה כי זה מה שהוא מסוגל לעשות בקו אחורי ליד קשר אחורי מובהק.
    הוא יחלץ כדורים ואז מיד יחפש פס קצר על 3 מטר לשחקן לידו(ולרוב זה יוצא לו עקום).

אין לו את היכולת להשתחרר על שטח קטן מהר כמו הררה, אין לו את היכולת לכדרר, לעצור כדור במהירות ויעילות, לנהל משחק , למסור חכם, להפעיל שחקנים.

אם ציפית למשהו אחר(8) תכוון את הציפיות שלך מחדש, זה יראה ככה מול כל יריבה בפריימרליג כשתעלה עם מאטיץ ופלאיני.

avdz7 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. אדום של פעם Member

פתחנו את העונה מצוין מבחינת תוצאות. אני משתדל מאוד לא לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב על סמך ניסיון העבר. השאלה היא רק האם תהיה לזה המשכיות ובאמת מעניין איך העונה שלנו תתפתח, כי לי אין בעיה שנשחק לא יפה ואפילו מגעיל וניקח תארים. לי חשוב התוצאות. זה מה שזוכרים בסוף. כדורגל יפה זה רק בונוס. נגד הגדולות זה אופרה אחרת אבל הלוואי שמול הקטנות נמשיך לקחת את הנקודות. וההפרש שערים מאוד חשוב, לכו תדעו איך תיגמר העונה וכמה צמוד יהיה בינינו לבין המקומות שמעלינו ומתחתינו.

9. alexshw Member

10 שערים כבשו המנצ'סטריות במחזור הזה.
    11 שערים כל יתר הקבוצות ביחד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.