המחזור החמישי בפרמיירליג: גלוית שנה טובה משוש המתאבדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/9/17.

1. Rushie Member

קוטיניו ירד מהדשא ואמר למישהו בספסל cramp אז כנראה שזה העניין. הלוח גם הראה שנייה לפני שמילנר היה אמור לצאת ולא הוא.
    החילוף של פירמינו היה רע ובכלל החילופים היו מאוחרים מדי.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קוטיניו נפצע זה משהו אחר.
    פירמינו יוצא לא הייתי עושה אבל זה כבר משהו שאפשר לדון עליו.
    קוטיניו לדעתי היה פנטסטי, לא ראיתי אף שחקן שהתקרב לרמה שלו היום. היחיד שמסוגל מושעה ביציע.

3. Mellow29 Kopite

ברור שקוטיניו לא היה חילוף מקצועי. בחייך, הוא לא היה כשיר לשחק נגד סיטי, היה כשיר ל-30 דק' ביום רביעי, לא היה לי ספק לרגע שהוא מוחלף כי הוא לא יכול להמשיך יותר.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה ברור ומה לא ברור אצל המאמן הזה.
    ברור לי שצריך היה להביא בלם וקשר גם.

5. Mellow29 Kopite

המאמן הכי טוב שהיה מתקרב למועדון הזה, בפער של קילומטרים אחרי השני הכי טוב. תהנה מזה כל עוד אפשר.
    לא חוכמה לכתוב "אני סומך על המאמן בעיניים עצומות ומה שהוא עושה אני איתו" כשאתה נותן לסיטי ולארסנל רביעיה בחוץ.

6. oranfu Member

מילנר היה חייב לעוף מהדשא. אבל יש אנשים שעדיין לא הבינו שאין לו שום דבר להציע. אולי ננסה אותו חלוץ או בלם, אלה 2 עמדות שעוד לא נתנו לו להסריח את הדשא בהן.

קוטיניו פצוע וצריך לצאת? אז תעיף את מילנר ותשאיר את פירמינו שיעבור לאמצע (אגב, או שישחק באמצע או שלא ישחק, הוא פשוט לא פקטור כשהוא בצד).

אוקס היה צריך להיכנס הרבה הרבה לפני (היה צריך לפתוח בכלל). גם את סולנקי היה אולי מקום להכניס קודם.

בקשר להגנה, הלוואי שאני אראה מתישהו את המועדון עושה שם גם רכש במקום להאשים לי כל הזמן את הטקטיקה שלנו. הבלמים האלה לא מסוגלים להתמודד פיזית בליגה הזאת ואין להם טיפת שכל. זה לא משנה מי מהם משחק, הם כולם גרועים. גרועים גרועים. הם גרועים בכל פרמטר שאפשר לבחון בו בלם. זה גם לא מפתיע כי כל שחקני ההגנה שיש לנו בסגל עלו ביחד 50 מיליון פאונד (ואני מכליל בו את כל שחקני ההגנה בסגל, מגנים ובלמים). כמו קייל ווקר אחד. LET THAT SINK IN.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כת פה? אסור לי להטיל ספק בהחלטות של המנהיג שלי? הוא עושה שגיאות בחילופים. זאת עובדה. התוצאות מוכיחות את זה.
    מהרגע ה-1 אני לא הבנתי מה מילנר עושה על הדשא במשחק כמו היום. מה בו דומה לקשר שיכול לתת תרומה התקפית? זאת החלטה רעה שנמשכה 90 דקות. הוא היה צריך לשבת על הספסל בכלל. צ'מברליין (קשר שעלה 35-40 מ' פאונד) היה צריך לעלות. קלאבן או לוברן...כל משחק בעונה עכשיו נסבול מהנוכחות של אחד מהאפסים המוחלטים האלה? מאטיפ נראה לי כמו קנאברו לידם ובאמת שהוא לא כזה טוב בעצמו...גומז במרכז זה מורכב מדי לנסות את זה? הכל הולך רע, תנסה!
    קלאבן ולוברן צריכים לשבת ביציע חודש עכשיו. להתאמן עם המילואים. מי שצריך לעלות זה גומז ומאטיפ והגיבוי שלהם צ'אן.
    אבל לא, בוא נמשיך כל פעם עם אותם בלמים ולא נבין למה אנחנו רואים את אותה בדיחה פעם אחר פעם.
    בוא תנסה, אם גומז יפשל מבטיח לך שיהיה אפשר לחזור ללוברן.

אגב, לפפ גווארדיולה שאמר לי שהתאזנו לו ההחלטות עם האדום של מאנה שלא היה (לטענתו) מול האדום של ווקר שלא היה. אז לנו הצטרף הקרן ושער מנבדל של ווטפורד, לאדום שלא היה של מאנה (לטענתו של פפ) והיום פנדל ברור ועוד אחד די בטוח. מתי זה יתאזן? בטח באולד טראפורד נקבל 3 פנדלים על כלום לטובתנו, רואה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Mellow29 Kopite

תטיל ספק במה שאתה רוצה, בבקשה. רק כשאחרי נצחונות גדולים אני רואה אותך כותב שזה מאמן מיוחד, שאף פעם לא האמנת במאמן ככה כולל בניטז, שכשהוא מקבל החלטות שאתה לא מסכים איתן אתה קודם כל בודק למה אתה טועה ולא למה המאמן טועה... אני זוכר אותך כותב את הדברים האלה מצוין. אז עזוב, בשביל מה? מבחינתך קלופ == בניטז == הודג'סון == רודג'רס וכולם מבינים כדורגל פחות ממך.

להגיד שהוא שגה בחילופים זו לא עובדה, זו טענה שאין לך דרך להפריך או לאושש. יכול להיות שעם צ'מברליין היינו גם מפסידים 3-0, מה זה היה מוכיח בעצם?
    מילנר לא היה רע היום, להתרכז בו זה בכלל מצחיק. כאילו שהוא הפריע לקוטיניו לבעוט פעם אחת למסגרת או לפירמינו להיות קיים על הדשא.
    צ'אן נתן משחק סטייל הנדרסון עם מלא מסירות ארוכות, בעיטה טובה, פס לגול וטעות של חצי גול בצד השני. אפס ביקורת עליו כי יש את השעיר לעזאזל התורן מילנר.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מאמן מיוחד וגם הוא כמו אחרים גדולים ממנו טועה ובגדול.

יש אצלי מה שנקרא "טעות נגררת". אתה מדבר איתי על צ'אן לעומת מילנר? צ'אן נתן משחקים טובים העונה. מה מילנר נותן מאז ינואר 2017? למה הוא עדיין משחק? איך אפשר להשוות בכלל. מתי המשחק הגדול האחרון של מילנר? התאקל הנקי האחרון? התרומה ההתקפית? הסתפקות בבינוניות. הבאת קשר ב40 מ' פאונד לא? שחק איתו...
    בשיטה שלנו משני הקשרים הקדמיים מצופה לתת תרומה התקפית. תסתכל מה קוטיניו נתן, תסתכל מה ההולנדי נתן ביום רביעי ותסתכל מה מילנר נתן היום. לא רע? איך לא רע? הוא נתן 0 תפוקה. מקסימום מהלך אחד כשקוטיניו יצא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Esomech Member

ההשוואה של צ'אן הנדרסון כלכך לא נכונה.
    צ'אן בניגוד להנדרסון יודע להחזיק כדור. יודע להשתמש בפיזיות שלו, הרבה יותר קשה לעבור אותו, לא נתפס מחוץ לעמדה הרבה פעמים כמו הנדרסון,
    מרים את הראש לפני שהוא נותן כדור ארוך, בועט מחוץ לרחבה מידי פעם שהוא פנוי ולא מנסה את אותה מסירה אלכסונית גבוהה כל הזמן על עיוור.

צ'אן אחורי ווינאלדום וקוטיניו קדימיים עד שלאלנה חוזר לעצמו או צ'מברליין ייכנס לעניינים זה הקישור שאמור להיות, הנדרסון מאז הפציעות איבד כל טיפת אדג' שהייתה לו במשחק.

צ'אן לא נתן משחק מושלם היום, עד שלא יסמנו לו עמדה אחת קבועה, וכל הזמן הוא יזוז בתפקיד הקשר שלו יהיה לו מאוד קשה לשמור על פורמה טובה. כשמשחק אחד הוא משחק הכי התקפי, משחק אחרי ה50/50 ומשחק אחר בכלל האחורי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Coutinho10 Member

הוא חלם עם החילופים, וזה קורה לו הרבה גם.
    אוקס וסולאנקה הכניסו דרייב מהספסל, השני כמעט שם גול אבל לא הלך לנו היום. מספיק שהיו נכנסים בסביבות הדקה ה-60 ואולי היינו מצליחים לקחת 3 נקודות. סטארידג' היה צריך לצאת, סתם נשאר, בדקה 87 פעם ראשונה שמתי לב אליו אחרי החילופים.

אני לא יודע מה איתכם, אני רואה מתחילת העונה קבוצה הרבה יותר טובה משנה שעברה, וגם בשנה שעברה ראיתי קבוצה טובה יותר מהשנה שלפניה. עם כל השטויות שההגנה שלנו עושה עדיין יש לי תקווה שעם המשך העונה דברים קצת ישתפרו בקטע הזה.
    באמת שאין לי מה להרחיב על ההגנה, היום טרנט היה חלש, אפילו צ'אן שהכתרנו לשחקן קישור-הגנה הכי טוב מתחילת העונה סבל ממשחק בלהות. על קלאבן ולוברן אין לי כבר מה להגיד אבל בואו נדבר תכל'ס, שתי קרנות טיפשיות שגם מגיעות לשחקן דיי נמוך פעמיים ברצף בדקה 80, אם לא מאטיפ שניה לפניהם אנחנו גם חוטפים גול. כאילו מה ? זה פאניקה, זה רק פאניקה. כל מה שקורה בהגנה הזאת זה פאניקה, אשכרה האוהדים של ברנלי ראו כמה חלש היה קלאבן ושרקו לו בוז שהכדור היה אצלו, ניסו להפחיד אותו או לא יודע מה (או שאלה היו האוהדים שלנו בכלל ?).

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנחנו קצת יותר טובים מאשר בעונה שעברה.
    מצד שני המנצ'סטריות התחזקו מאוד, סיטי הגדילה מאיתנו את הפער, מנ יו עקפה אותנו ובפער.
    צ'לסי נחלשה קצת אך נשארה מעלינו.
    ספרס נשארת ברמה דומה אבל הלכה לה הביתיות.
    הכי צפוי = מקום 5. מקום 6 מרגיש לי יותר קרוב מאשר תזוזה ל4.
    אלה היו הדעות שלי לפני היום. בטח שאני לא אהיה יותר אופטימי אחרי היום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Mellow29 Kopite

לא כתבת במשחק לפני שבוע שאתה עולה בקישור עם מילנר? אין לי כוח לבדוק אבל אני זוכר די בוודאות שכתבת דבר כזה באחד ההרכבים האחרונים שלך. עכשיו זה הופך לטעות נגררת?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שהיה את קוטיניו וצ'מברליין...כשההולנדי נשאר במגרש ולא עשה כלום אז עליתי עם מילנר.
    בניגוד לאצל קלופ ואצלך, אני לא משאיר שחקנים שנתנו משחקים חלשים בהרכב.

אתה לא נותן לצ'אן מקום לטעות כשהוא צבר הופעות טובות אבל לא מבקר את מילנר למרות שהוא חלש מאז ינואר. זאת הטעות הנגררת.

15. oranfu Member

משחק בלהות של צ'אן? באמת?

קלופ המאמן הכי טוב שאנחנו יכולים לחלום עליו ואני משוכנע שאין מאמן אחר שהיה מצליח יותר ממנו במועדון המטומטם הזה. אבל הוא טועה, וטועה בגדול.

אגב, 2 הקרנות האלה בדקות הסיום שהיו להם - כמובן שמיניולה הוא שוער מצוין, סתם נטפלים אליו. אבל אלה 2 קרנות לפינה הרחוקה שלו ברחבת ה5 שהוא לא יוצא אליהן. שיילך לשחק באיטליה, אין לו מה לחפש בליגה האנגלית.