המחזור העשירי בפרמיירליג: אני מרשה לעצמי קצת דמיון חופשי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/10/14.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

העונה רק התחילה וכבר הגענו למחזורים ממשפחת הדו-ספרתיים, ובמוקד הדרבי הגדול של מנצ'סטר, שהפעם הוא קצת פחות גדול מאשר בשנים האחרונות, כששתי הקבוצות מגיעות במצב לא איי-איי-איי ועומדות בצילה של צ'לסי. סיטי מגיעה אחרי שני הפסדים רצופים, בליגה ובגביע הליגה, וקדמה להם התוצאה המאכזבת במוסקבה בליגת האלופות. אצל יונייטד מצב הרוח מעט השתפר עם השוויון הדרמטי של רובין ואן פרסי מול צ'לסי, אבל עדיין מדובר בפתיחת עונה לא טובה של השדים האדומים שמתקשים לייצר רצף של הצלחות ובקצב צבירת הנקודות הנוכחי יישארו שנה נוספת מחוץ לליגת האלופות. סיטי היא הפייבוריטית הברורה עקב הביתיות, היתרון האיכותי והשליטה הכמעט מוחלטת בדרבים בשלוש העונות האחרונות, אבל האלופה עדיין לא ממש עלתה על דרך המלך העונה.

עוד במחזור-מפגשי קצוות בין צ'לסי לק.פ.ר ובין ארסנל לברנלי, סאות'המפטון תנסה להמשיך בדהרה בהאל, וליברפול מתארחת אצל ניוקאסל שהעונה שלה מתחילה לקבל קצת צורה אחרי פתיחה נוראית.

ניוקאסל-ליברפול, שבת, 14:45, סנט ג'יימס'ס פארק
    ארסנל-ברנלי, שבת, 17:00, אמירייטס
    צ'לסי-ק.פ.ר, שבת, 17:00, סטמפורד ברידג'
    אברטון-סוונסי, שבת, 17:00, גודיסון פארק
    האל-סאות'המפטון, שבת, 17:00, KC סטאדיום
    לסטר-ווסט ברומיץ', שבת, 17:00, קינג פאוור סטאדיום
    סטוק-ווסטהאם, שבת, 17:00, בריטניה

מנצ'סטר סיטי-מנצ'סטר יונייטד, ראשון, 15:30, אתיחד
    אסטון וילה-טוטנהאם, ראשון, 18:00, וילה פארק

קריסטל פאלאס-סנדרלנד, שני, 22:00, סלהרסט פארק

2. Eric Cantona Member

תביאו רק את הדרבי, לא מבקש יותר. זו יכולה להיות גם התפנית לעונה כולה, זריקת דרנלין אמיתית ושינוי מומנטום של ממש. מכת מחץ לשאיפות האליפות של שיטי, מזה הם כבר לא יקומו. לגבינו לאחר מכן, מקום לליגת האלופת נראה ריאלי, מבחינתי, רואים שהקבוצה צריכה עד קצת זמן וזה בדרך ללהראות טוב.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שעם איך שסיטי ניראית בשבוע וחצי האחרונים, ובנוסף עם סילבה ונאסרי הפצועים שקצת מצמצמים את האופציות ההתקפיות, עדיין סיטי פייבוריטית, בטח כשהיא זו שמארחת, אבל לא הייתי פוסל כאן את האופציה שזה לא ייגמר בניצחון תכול. הפערים הצטמצמו, בטח אם פאלקו יהיה כשיר להתמודדות. מה שכן, עוד איבוד נקודות של סיטי וצ'לסי בהחלט תעשה עוד צעד לעבר האליפות בשלב כל כך מוקדם של העונה.

4. Mellow29 Kopite

Mignolet, Johnson, Moreno, Lovren, Skrtel, Gerrard, Allen, Henderson, Coutinho, Sterling, Balotelli.
    ubs v #nufc: Jones, Toure, Manquillo, Lallana, Can, Lambert, Borini

ג'ונסון בהרכב, קוטיניו וסטרלינג שוב יהיו באגפים ובאלוטלי לבד בחוד... ג'ו אלן AKA צ'אבי הוולשי, מס' 10 מאחורי החלוץ.
    :sm_BangHead:

: Krul; Janmaat, S.Taylor, Coloccini, Dummett; Sissoko, Abeid, Colback; Obertan, Cisse, Ameobi.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. StevenGerrard Member

ג'ונסון הציל שער מהקו פעם שנייה בשניים או שלושה משחקים ולאחרונה משחק יחסית טוב.
    הנדרסון משחק קשר התקפי ולא אלן.
    באלוטלי לא יכול לשחק לבד בחוד כי הוא כמעט ולא עושה דבר בלי הכדור.

במחצית הייתי מחליף את באלוטלי בבוריני ועובר ליהלום.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מביך, אין לי מה להגיד. אלוהים יודע מה קרה לקבוצה הזאת - כל דבר חוץ מהתמסרויות בין שחקני ההגנה נראה כמו עבודה קשה עד בלתי אפשרית עבורינו.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוראי. פשוט משחק גרוע. אני משתגע מהרווחים בקישור, זה פשוט בדיחה, אנחנו נראים כמו קבוצה ליגה ג' בקישור וכולם מדברים על באלוטלי. איך אנחנו עולים עם ג'רארד ואלן כ50/50, והנדרסון בקישור ההתקפי? לא כבר מיצינו את התפקוד הזה של הנדרסון בעונה הראשונה של רוג'רס? השחקן הזה טוב כשחקן קישור מרכזי, לא כקיצוני שמאלי, פשוט מרגיז. כאילו בכוח משאיר שחקנים בעמדות לא להם. שינוי מערך דחוף, או ל4-4-2 יהלום או ל4-3-3. ה4-2-3-1 הזה פשוט מערך שעבד לנו בדיוק ל6-7 משחקים בכל הקדנציה של רוג'רס.

8. JohnTerry26 Member

איך זה לא היה אדום ליאנמט? מה זה!?

9. alexshw Member

משחק רע בסנט ג'יימסיס פארק, מאוד לא מדויק. ליברפול הפסידה מטעות תורנית ומביכה בהגנה.

10. StevenGerrard Member

לא. ליברפול ספגה שער מטעות תורנית ומביכה בהגנה. ההפסד רשום על היכולת הכללית של הקבוצה ועל שתי ההחלטות של מארינר לא להרחיק את יאנמאט.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההפסד הזה על רוג'רס לגמרי לדעתי. מערך לא נכון, חילופים מאוחרים, ובעיקר - גלן ג'ונסון. כן, הגנתית הוא היה סביר. אבל שמישהו יסביר לי איך השחקן הזה עדיין מעיז להרים בעיטות ברגל שמאל מ30-35 מטרים. בגלל זה התחילה המתפרצת שהובילה לגול, בגלל הטמטום הזה של ג'ונסון שכל משחק באופן קבוע קורה. ורוג'רס נותן לזה לקרות. מורנו עשה שם שטות ברחבה, אין ספק, אבל שיקול דעת של ילד קטן מצד ג'ונסון גרם לכל המתפרצת הזאת מלכתחילה.
    קשה לי להאשים את השחקנים כשהשיטה כל כך בבירור הייתה גרועה. לדעתי בדקות מאז שאלן יצא ועד השער של ניוקאסל נראינו הרבה יותר מסוכנים, הייתה תנועה במרכז הקישור, הנדו בא לקבל כדורים והיינו בכלליות פשוט יותר טובים. מנג'ר לא יכול לשחק על תיקו 0-0, להיזכר בדקה 70 שיש לו חלוץ שעשה עבודה מצוינת באמצע השבוע, ואז לצפות שהכל יסתדר.

מארינר בעוד תצוגת שיפוט אומללה, אדום ישיר היה צריך להישלף ליאנמאט ואולי גם לסיסוקו, ואחרי זה עוד כניסה של יאנמאט שהייתה שווה צהוב שני גם כן עוברת בלי התייחסות... אפס מאופס.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחה

FreakinMoney אוהב/ת את זה.
  13. JohnTerry26 Member

עוד פעם מסתבכים מולם... הרבה תודות לורגאס על העבירה. אני דוקא חושב שהיתה בניגוד לשדרים בצ'רלטון, לא סגור במאה אחוז שבתוך הרחבה.

14. FreakinMoney Chelsea Fan

איכשהו תמיד אנחנו מסבכים את עצמינו.. היתה לי תחושה חזקה שהזאר יחמיץ את הפנדל (אני חייב להתוודות אני לא מחסידי הפנדלים שלו) ושמח שהתבדיתי שוב.
    אגב, אתם חושבים שהיה פנדל ? היה לי ויכוח עם חבר שאומר שלא היה כלום. בד"כ במאבקים כאלה השחקן שם את עצמו לפני הכדור, כאן ורגאס פשוט הוציא את הזאר משיווי משקל בעזרת הגוף שלו ולכן השריקה לטעמי נכונה.

15. JohnTerry26 Member

לא מחסידי הפנדלים שלו? זה תמיד בפנים מה יש לא להיות חסיד. פעם אחת הוא החמיץ בצ'לסי, ולפי כתבה בוואלה שראיתי לא מזמן זו ההחמצה היחידה שלו בקריירה.

golding, חזק מנטלית ו-Franco אוהבים את זה.