המחזור העשירי בפרמיירליג: (Ever Fallen In Love (With Some You Shouldn't

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/15.

1. Robin_Van_Persi Member

think again...

מחצית סבירה שלנו,עם כמה טעויות קריטיות בהגנה מהצד שלנו,כולל הדיפלקשיין של גבריאל,חבל.
    האמצע לא מספיק דומיננטי,OX מאבד גם לא מעט כדורים,יכולת המסירה שלו מתאימה לשחקן בליגת העל שלנו ולא בליגה הכי טובה בעולם.
    טבעי שיש ירידה ביכולת של השחקנים,גם בגלל העומס,אבל הבחורים חייבים להיות יותר מפוקסים,מאוד מדאיג אותי הצהוב שקוק סוחב,עם היכולת החלשה של אוקס הייתי מכניס את פלאמיני על חשבונו בשביל אמצע יותר חזק ולא מופקר,וגם בשביל להאיט את קצב המשחק.
    מאמין שיהיו פה עוד שערים,מקווה שלא מהצד שלנו.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על הנייר? מגיע גם מגיע. מאוד מקווה שזה ימשך עד הסוף ונראה אותם מסיימים למעלה, אני אוהב את הקבוצה הזאת (וכל מי שראה Green street גם לדעתי).

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. All_Hale_Conradinho Member

צ'ך כבר עצר כמה מצבים בטוחים, הגול שספגנו היה מדיפלקשן אז בו יותר קשה להאשים אותו. אני לוקח את מה שאמרתי עליו בתחילת העונה, הבחור הזה כבר באמת נראה כמו מה שהיינו צריכים כדי לפחות להתחרות על התואר עד הסוף (בשביל לנצח עדיין היינו צריכים רכש התקפי). עדיין עולה השאלה מה לעזאזל קרה לו שם נגד ווסטהאם.

4. אבו Member

אוזיל פשוט חלש ולא יעיל, אפשר להעיף אותו כבר לספסל? Lol...

משחק חשוב מאוד קשה בערך כמו באיירן, קאזורלה במשחק ענק ופשוט מצא את עצמו מחדש בשנה האחרונה(דגש-שנה), בעמדה שונה כזה שמשחק יפה על היתרונות שלו .ממש שחקן שונה מהעונה הראשונה שלו אצלנו אבל לטובה. שבוע מעולה שיהיה, היה צריך להיגמר יותר קל ועם פחות התקפי לב בסיום אבל העיקר הניצחון. אני מניח שכולם ינוחו בגביע הליגה ואין לי בעיה עם זה

5. Gunner_ForeveR Member

יששששששששש!!!
    איך אני שונא שהם משאירים אותנו ככה במתח ועם התקפי לב, וחבל כי היינו מאוד קרובים לכבוש את השלישי לכל אורך המחצית השנייה עם כמה הזדמנויות טובות.
    סה"כ באמת שכולם היו טובים, אולי הנקודת תורפה היחידה זה OX שבעיקר עם משחק לא חכם, לא מעט מהלכים מעצבנים הוא מוציא לפעמים וגם השער שלהם הגיע מאיבוד די מפגר שלו. אלכסיס כמו תמיד רץ, משקיע, מנסה אבל היה פושר יחסית היום למזלם. כל השאר באמת מצויינים. ג'ירו פשוט השמיד את כל ההגנה שלהם במשחק הגובה, ואוזיל, שהיה כ"כ לא יציב והרבה להיעלם בעונה שעברה, מה קרה לו העונה? כאילו קיבל איזה סוויטצ' במוח... שרק ימשיך ככה. צ'ך עם הצלה של 3 נקודות, אחח כמה כיף שיש שוער כזה. כל רביעיית ההגנה היו טובים וגם קוקליין, פשוט תענוג שיש לנו קשר אחורי אמיתי סוף סוף. אני באמת לא רוצה לדעת מה יקרה לנו ביום שהוא ייפצע (חס וחלילה). קאזורלה גם מצויין.

שבוע טוב לכולם ונקווה לתיקו מחר בדרבי של מנצ'סטר!

6. All_Hale_Conradinho Member

זה בציניות ההערה על אוזיל? הבחור שכבש תוך חודש מול יונייטד ובאיירן (לא מגיע למשחקים גדולים עאלק) והיה מצויין היום? אני עדיין לא חושב שהוא יצדיק את ההייפ סביבו עד שלא יעזור לנו בהשגת תואר משמעותי, אבל בזמן האחרון הוא לא עשה שום דבר שמצדיק הורדה שלו לספסל, אלא להפך.

EO11 אוהב/ת את זה.
  7. אבו Member

חבר, זה הכי בציניות בעולם. פשוט יש פה משתמש בשם קיי 700 שהחליט פה לספר בדיחות על שחקן וורלד קלאס ברמה של אוזיל פה לפני כמה שבועות, אז סתם לפרוטוקול הייתי חייב את ההערה הזאת. אוזיל במשחק ענק ענק ענק , בישול נוסף(מלך הבישולים של הליגה עם 7 כבר ) וממש חסר מזל לא להשיג עוד שער או בישול מהמשקוף של גירו.

קשר שמאלי ו-Roma אוהבים את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשאר רק לחפש ראשי תיבות, והאמת שזה היה די קל. CALM. רגוע, רגוע, אומר להם ביליץ'.

alexshw ו-אלעד אוהבים את זה.
  9. All_Hale_Conradinho Member

היה והתוצאה בדרבי של המנקס תדבר לטובתינו, זאת תהיה הפעם הראשונה מאז עונת 2013/14 שאנחנו בפסגה*, נכון?

* יותר נכון להגיד: במספר נקודות שווה לפסגה, כי אם יהיה תיקו במשחק הזה לסיטי יהיו אותן נקודות כמונו אבל הפרש שערים עדיף.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקח לי זמן להבין.
    http://img.mako.co.il/2008/12/17/mugbelet_118_guest_f.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/15
    WellNeverDie ו-alexshw אוהבים את זה.
  11. AS R Member

בגוביץ' אוברייטד, גם בסטוק הוא לא היה שוער מי יודע מה. לספק הצלות להיילייטס אבל גם לספוג הרבה שערים באשמתו הישירה זה לא חכמה.
    גם היום בשער השני הוא היסס לצאת, נשאר בין לבין וקיבל את הגול.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנתיים האחרונות לדעתי הוא לא היה טוב כמו שעשו ממנו, גיחכתי כשהציעו שנרכוש אותו במקום מיניולה או כשאנשים תהו איך שוער כזה הולך לצ'לסי כשהוא יכול להיות שוער ראשון בטופ 4 (הוא לא). לפני כן הוא באמת היה נהדר, אבל משהו קרה לו.

13. Bon Argumentum Ad Hóminem

בקצב הזה, אם שוב מאמן כמו פלגריני יקח אליפות, זו תהיה תעודת עניות לפריימיר-ליג. הצמרת בליגה הזו ברמה מאוד נמוכה.

14. golding מנהלים

קשה לחלוק על זה אבל אני מעדיף צמרת ברמה יותר נמוכה ומשחקים תחרותיים על בסיס שבועי (זה לא המצב כרגע בליגה, אבל אנחנו מתקרבים לזה) מאשר לדעת מראש אילו 3-4 קבוצות יסיימו במקומות הראשונים.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרבי היום :)
    We paid for their home,
    We paid for their home,
    What a waste of council tax
    We paid for their home!

They don't even go,
    They don't even go,
    What a waste of council tax
    They don't even go!

alexshw אוהב/ת את זה.