המחזור העשירי בפרמיירליג: White Man) in Hammersmith Palais)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/10/17.

1. Raulito Madridista

מאוד אהבתי את מה שאנחנו רואים מטוטנהאם בערך מספטמבר, זה קשור בקיין מן הסתם, ואני לא רוצה לזלזל בה, אבל יונייטד פוגשת אותה עם חדשות גדולות, קיין כמובן הוא האיום הגדול ביותר. אריקסן גם כן כובש שערים ודלה עלי אבל נוח להם כשמרבית תשומת הלב היא כלפיו. זו הזדמנות גדולה ליונייטד לשחק קצת יותר משוחרר ולא להתבנקר, מה גם שבאולד-טראפורד מצפים ממנה להיראות אחרת. נגמרו המשחקים הקלים, ולא שלכבוש רביעייה בליגה האנגלית זה לא משהו מבורך, היא כובשת שערים יותר בקלות בהשוואה לעונה שעברה, אבל המבחנים כאן החלו והגישה חשובה. טוטנהאם עם הגנה חזקה ומהירה והיא משחקת בקור-רוח, היא הרשימה בברנבאו. שכנר כתב במעריב הרבה על הדו-קרב הארי קיין VS לוקאקו וחבל שזה לא יקרה. גם עבור טוטנהאם זה מבחן, אם היא לא תפסיד היום זה מראה הרבה. ביום רביעי גם מחכה לה ריאל מדריד אבל לצערה זה לא הזמן למנוחות.

2. סולשאאאר Member

קשה ממש לפתח תקוות גבוהות, כשההרכב הזה (מינוס באיי, בסדר...) נראה כל כך רע באנפילד. אני מרגיש שבעיקר בא לי שכבר ייגמר המשחק, תהיה התוצאה אשר תהיה.

למה לעזאזל יאנג שוב מקבל הרכב פותח?

3. oranfu Member

מצד שני, בלי קיין טוטנהאם כאילו לא ממש מפחידים מבחינה התקפית. מצד אחד הם לא ממש מהירים ומצד שני גם לא פיזיים במיוחד.

4. סולשאאאר Member

עושה רושם שאין לנו ממש תשובה למשחק הלחץ שלהם.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  5. Gass12 Member

זה נראה כאילו פיני גרשון שם פיבוט את לוקאקו ומבקש מכולם להעיף אליו כדורים.
    שליטה מוחלטת שלהם במרכז המגרש

6. סולשאאאר Member

עם כל הגודל הפיזי שלו, לוקאקו הוא לא דרוגבה ולא פיטר קראוץ'.
    ואין לנו ווינגרים מטורפים בנוסח אריאן רובן ודמיאן דאף של צ'לסי הראשונה של מוריניו.

גם כאשר לוקאקו מצליח לזכות בכדור ארוך ולהחזיק בו, שחקני ההתקפה האחרים שלנו כל כך רחוקים ממנו... שזה כמעט חסר סיכוי.

דרך אגב, אני לא חושב שזה היה נראה שונה עם פוגבה על המגרש.
    אנחנו פשוט לא יודעים להתמודד עם משחק לחץ, פוגבה או לא פוגבה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/17
  7. Raulito Madridista

סחטיין על הנוסטלגיה שהצלחת להביא לכאן, דמיאן דאף היה סילון נהדר, באותה מהירות בה נסק - הוא גם התדרדר ונעלם. אריאן רובן היה ויישאר גאון כדורגל. מסכים שיונייטד הזו רחוקה שנות אור מצ'לסי ההיא.

אנחנו רואים את יונייטד מנצחת במאבקים הפיזיים והשחקנים מהירים אבל אין שום טכניקה כשמאטה לא על המגרש. מי טכני, אשלי יאנג? ולנסיה? וזה די מאכזב. אמנם לא היה איום רציני אמיתי מצד טוטנהאם אלא בעיקר בעיטות מקיבינימאט מצד סיסוקו, אבל תראו כמה טכניקה יש ברגליים שלהם ואיך הם מניעים כדור ומתקרבים לאט-לאט. חסרה לי קצת תעוזה שם ונוכחות, אולי על חשבון אחד 'המהנדסים' שיכול לעבור שחקן בכדרור(צריך לבודד את אריקסן למשל או לשאוף לכך) - אפשר לזרוק קדימה את יורנטה שיוכל לנצח במאבקי גובה ואם לאו דווקא להבקיע אז לפחות לשחק עם הגב ולאפשר לעוד שחקנים להצטרף קדימה.

אגב, מבט על הטבלה, אם ארסנל לא הייתה מאבדת יתרון בשלומיאליות כזו לא מזמן והיו לה 19 נק' היא הייתה לפחות כביכול עושה רעשי רקע בהתחלה במאבקים, וחבל.

8. cheddar Member

ארסנל קולות seriously >? לא הספקת להתרגל אחרי 13 שנה

9. alexshw Member

SINCE 2011 בערך אין ליונייטד פיתרון למשחק לחץ של היריבה.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נתחיל בחצי הכוס המלאה: אחרי התצוגה האפאטית בהאדרספילד הקבוצה עלתה מאוד מחויבת למשחק, אי אפשר לטעון שהם לא רוצים או לא נלחמים.

אבל כידוע עם רצון בלבד לא הולכים למכולת, ופשוט אין לנו מספיק יצירתיות בסגל. ההגנה ומאטיץ' בסדר (למרות ה-moment of scare של דה חאה וג'ונס), מהררה (השחקן החלש ביותר במגרש) ומעלה פשוט אין כלום, וכשהדבר הכי קרוב לניסיון התקפי שלנו זה כמה פריצות כושלות של יאנג מהאגף אז התמונה ברורה. מכיוון שתיקו במשחק הזה לא שונה מהפסד אז אין לנו מה להפסיד והגיע הזמן לראות סוף סוף את ראשפורד ומרסיאל יחדיו בליגה. מה מוריניו יעשה? יחליף את מקיטריאן במאטה או משהו כזה.

11. alexshw Member

מיקי החוצה, מרסיאל פנימה.

12. קשר שמאלי Member

יונייטד לא מסוגלת לשחק כדורגל מול קבוצות נורמליות.

13. Scouser Member

לדעתי זה מעבר לעניין פרסונאלי של מרסיאל במקום מחטיריאן או משהו כזה, זה פשוט הבדל ברמת האימון של הקבוצות. אתם לא יכולים לשכנע אותי שמרכז קישור של ווינקס וסיסוקו יותר טוב מהררה ומאטיץ'. הדומיננטיות במרכז השדה מגיעה מהשיטה של הספרס, הם שומרים על מרחקים קרובים בין השחקנים, יש תמיד אופציות מסירה, יש משחק לחץ טוב ותנועה קדימה לאט לאט של כל הקבוצה. יונייטד נראית כמו אוסף שחקנים, כל פעם שהם עם הכדור הם מחפשים להעיף קדימה ללוקאקו לגוף או לראשפורד לעומק.

14. alexshw Member

ברור, הם מאומנים בעיקר במשחק זהיר, איטי, הגנתי. עוד לפני שמוריניו הגיע.
    בחירות מנג'רים ביונייטד אומללות לגמרי. זה שניצחנו 4:0 את סוונזי או אברטון לא אומר שבאמת שיחקנו כדורגל נורמלי שם. פשוט ניצלנו קריסה של קבוצות חלשות בדקות האחרונות.

15. סולשאאאר Member

זה לחלוטין העניין.
    אני לא מבין מה היה עוזר לנו פוגבה אם הוא היה מקבל הוראות לשחק 40 מטר מהשער שלנו ולנסות למצוא את לוקאקו בכדור של איזה 60 מטר כשהוא מנסה למצוא שטח מת בין 3 שחקני הגנה, כשהם יודעים לצפות את המהלך הזה מקילומטרים.

אני לא בטוח איך שחקנים טובים יותר היו עוזרים לנו אם זאת הטקטיקה שלנו. כן, אני מודע לאבסורדיות של המשפט הזה, הוא לא הגיוני.
    אבל כמה אפשר להפיל את זה על שחקנים שהם לא מספיק טובים לבצע את ההוראות של המאמן? כל השחקנים האלה שקהל האוהדים שלנו שוחט אותם שהם לא מספיק טובים- הררה, מקיטריאן... בעוד שברור שהם לא השחקנים הכי טובים בעולם, למישהו יש ספק שהם היו נראים יותר טוב אם הם היו משחקים תחת פוצ' ?

אם היו לנו עכשיו את מקאללה, אסיין ולמפארד בשיאם... ככה היינו רוצים לראות אותם במשחק בית? משחקים כל כך קרוב לשלישיית ההגנה שלנו, ומנסים למצוא בכדורים ארוכים את החלוץ שלנו?