המחזור העשירי בפרמיירליג: White Man) in Hammersmith Palais)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/10/17.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שמחתי לטעות בקשר לתוצאה. היה משחק רע שלנו, מוריניו כמו תמיד עם חילופים שגורמים לך לחפש את הקיר הקרוב כדי להטיח בו את ראשך (מה צריך לקרות כדי שמרסיאל וראשפורד ישחקו זה עם זה? שוב העקשנות הטיפוסית), אבל לפחות הייתה מחויבות ומלחמה ואווירה טובה באצטדיון, וגם עזר לנו שטוטנהאם היו חלשים ונטולי עוקץ בעצמם.

הבעיה היא שבשבוע הבא אנחנו בברידג', שם אנחנו מפסידים מדי שנה בלי קשר לאיכות הקבוצה שלנו או של צ'לסי, ולכן סיכוי לא רע שלמרות הניצחון היום בשבוע הבא נהיה 8 נקודות מהפסגה ולמעשה סיום המירוץ לאליפות.

2. alexshw Member

שוב הקלישאה הזו. לא רואה פה איזה תוצאות במפעלים בהם יש תחרות. במפעלים בהם אין על מה בדיוק אני צריך להגיד לו תודה.
    שוב עם דוד משה ניצחנו באירופה קבוצות טובות יותר ממה שפגשנו אשתקד בליגה אירופית.

למה מנתקים איכות כדורגל מתוצאות ולא מבינים שביונייטד זה בא ביחד.

3. Andrei Kanchelskis Member

בווווול מה שהימרתי שיקרה, חבל שאי אפשר לעשות מיזה כסף!
    ובכל זאת שבוע הבא אנחנו בחוץ מול צ׳לסי ואם נפסיד והפער יעלה ל-8 נתנחם בכך שיישארו לנו עוד 3 תארים להאבק עליהם השנה...

cheddar אוהב/ת את זה.
  4. Gass12 Member

אשלי יאנג במלוא המחוייבות היום. זה יפה אחרי כשכמה פעמים שלחו אותו לפיקוד העורף.
    שלוש נקודות קשות מול קבוצה חזקה.
    עפ״י המחצית הראשונה לא היינו ראויים.
    עפ״י השניה ראויים ועוד איך. הרגשתי שאותם השחקנים הוציאו מעצמם יותר.
    לא משהו לעוף עליו אבל בשלב זה אני מסתפק בזה.

Sir Alex Ferguson ו-Sir Alex אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Las' Killa

לוקאקו בקושי קיבל כדורים, למה שירד? לדעתי החילופים היו מעולים. מיקי האדיש במקום לינגארד שכבש בגביע, ורשפורד שכבר התעייף במקום מרסיאל שהוכיח כבר שהוא יודע לגמור משחקים - בתור מחליף בעיקר. ניצחון נורא קשה וחשוב.

6. Ryan Giggs11 Member

זה לא באמת משנה מה קורה בברידג' באופן מסורתי.
    המשוואה היא מאד פשוטה, אם נגיע לגשר באותה גישה שבאנו לאנפילד(וזה כנראה מה שיהיה)אין לנו שום סיכוי לנצח בלי קשר לעבר שלנו שם ולאיכות של צ'לסי של קבוצה.

בכלל, כל העוקץ וההתרגשות של משחק גדול ירד לי עם מוריניו, אתה יודע מראש שאנחנו לא באים לנצח וכדורגל נורמלי לא נראה.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה יודע שיש דבר כזה שנקרא אתרי הימורים, כן?

המרמור שלי ושל אוהדים אחרים לא נובע מקידוש הכדורגל היפה וההתקפי והדרך של יונייטד, אלא מכך שכל בר דעת מבין שזו הדרך בעלת הסיכוי היותר סביר להגיע להישגים. כשאתה עולה כמו בעונה שעברה מול נמושות הליגה בבית ואחרי שער אחד מתחיל להעיף כדורים ליציע, אתה מזמין את ה1-1. כשאתה עולה באנפילד כדי לחלץ תיקו, אז לא התקדמת במירוץ לאליפות כי סיטי כנראה ינצחו שם.

8. alexshw Member

וזה רע מאוד שאתה מסתפק במחויבות של יאנג. זה לא הולם את ההשקעה בקבוצה והמטרות שיונייטד צריכה לשאוף אליהם.
    אנחנו לא ווסט ברום, אבל אני מרגיש שכן, רק עם תקציב פי 10.
    נדמה שהמנג'רים האחרונים כולם הצליחו. הצליחו במשימת הנמכת הציפיות.

9. סולשאאאר Member

כתבתי שהוא מאמן של תוצאות ושהאסתטיקה לא חשובה ברגע שממנים אותו- כי עושה רושם שזה מה שהתומכים שלו טוענים לרוב.

אני לא אוהב את זה, ואני לא מרוצה מזה. לכן אני לא מצליח להיות שמח כמו שאולי הייתי אמור להיות אחרי תוצאה כזאת.

10. alexshw Member

שוב עדיין לא רואה את התוצאות המהוללות...
    וזה אגב נכון אולי בניסיונות להשיג ליגת האלופות, אבל תראה את צ'לסי של הקדנציה הראשונה שלו. איזו קבוצה עוצמתית שכיף גם לראות.

11. oranfu Member

לוברן נפצע. קלאבן במקום, שיהיה גרוע ואז יהיה גם תירוץ להחזיר את לוברן.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר, רגילים לתקוף כאן את מוריניו על אוטומוט ולחפש אותו. מי שטוען שצריך להוציא סוס כמו לוקאקו מהמגרש צריך להסתכל על עצמו טוב טוב במראה לפני שהוא מעז לבקר את מוריניו, מלמד על הרבה מאוד ליקויים בהבנת כדורגל, עם הפיזיות והעבודה של לוקאקו, אין כמעט שחקן הגנה בליגה שיכול לעצור אותו לאורך כל 90 הדקות כי הוא פשוט מתיש אותך, ומי שצריך הוכחות שיזכר לפני הכיבוש בעלייה של לוקאקו לנגיחה שהלכה לקורה, מיקום, פיזיות, עוצמה, קשה מאוד להתמודד מול דברים כאלה ולנצח כל פעם.

כמו שכבר כתבתי, בבית אנחנו נבוא בגישה שונה מול הגדולות ובאמת השער היה באוויר עם הקורה של לוקאקו ועוד לפני לחץ שלנו שהוביל להרבה כדורים שהסתובבו בחמש פעם לוריס הדף לא טוב פעם הסתובב ולינגארד הסתבך עם הכדור פעם לוקאקו הלך מוקדם מידי והכדור חלף על כולם עד שהגיע לולנסיה בצד השני. הנקודה באנפילד היא לא מה שמבדיל ביננו לבין סיטי, אלא איבוד הנקודות בשבוע שעבר ובסטוק, ושוב גם היום אנחנו עם צבירת נקודות מצוינת עם כל המבקרים של מוריניו, וגם ניצחנו קבוצה איכותית, הבעיה שסיטי ממשיכה בינתיים בקצב צבירת הנקודות המפלצתי שלה.

Sir Alex אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד משהו, לא רק מוריניו האכיל היום כובעים אלא גם ג׳ונס עם עוד הופעה נפלאה. פשוט אדיר מתחילת השנה. בלי הפציעה שלו שבוע שעבר אצלנו אנחנו לא מפסידים בחיים להאדרספילד שניצלה את החולשה של לינדלוף כדי להבקיע פעמיים.
    קריאת המשחק של ג׳ונס השתפרה, כל הזמן תוקף את הכדור, מתזמן את התאקלים שלו בצורה נפלאה והכי חשוב טוב גם באוויר וגם בדשא, מנצח מאבקים גם בראש וגם על הריצפה, הייתי שמח לראות נתונים שלו העונה כי זה מרגיש שאחוז הניצחונות של במאבקים מול שחקני התקפה הוא מדהים. רק שימשיך ככה ובעיקר שישמור על כשירות.

Sir Alex ו-Gass12 אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

שער 100 בקריירת מועדונים לסטארידג'. 24% מהשערים היו בעונת 2013/14.

15. Gass12 Member

כששחקן ״מתאבד״ בשבילנו צריך לדעת להעריך את זה ולשבח אותו ללא שום קשר עד כמה אתה אוהב
    את המנג׳ר כן או לא.
    לומר לך שאני מאושר? ממש לא
    לאמץ את הגישה הנפסדת הזו של להתבכיין ולהתמרמר כדרך חיים? גם כן לא.
    היה משחק קשה מול קבוצה שהקשתה מאוד
    אני מרוצה!!!

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.