המחזור הראשון בפרמיירליג: For Tomorrow

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/8/19.

1. k_700 Member

זה שביסאקה ומגוויר עברו למנצ'סטר יונייטד זה אומר ששני שחקנים ממש טובים(מהטובים בליגה בתפקידהם) הם מובילים בקבוצה טופ 6.
    מה הזויה הטענה שהם למעשה כן שידרגו את עצמם? כי הם עברו לקבוצה יותר גדולה ושניהם שחקנים מרכזיים בה.

גיל סופר וורלד קלאסים,
    גם הספירה הזאת היא נזילה מאוד.
    בבוקר עם הקפה רק קיין היה וורלד קלאס בשבילו, עכשיו גם סטרלינג וורלד קלאס.
    עוד חודשיים אולי גם טרנט ומגווייר יהיו וורלד קלאס בשבילו.

הנקודה היא שמה22 האלה יש המון שחקנים אנגלים שהם מובילים/מהטובים בליגה בתפקידם.

זה מגיע בד בבד עם מאמנים בטופ 6 שמשתפים יותר ויותר אנגלי וכמובן עם הכשרון הקיים, שהוא כנראה גדול.

וכן, פציעות וכאלה יכולים להקפיץ עוד כמה שחקנים אנגלים קדימה ומשם השמיים הם הגבול.
    גם קיין פרץ בסוף בטוטנהאם בגלל אילוצי פציעות אחרי אינספור השאלות כושלות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מחליט לי מי וורלד קלאס אצלי בבוקר ומי בצהריים?
    בוא אני אביא לך את הסיסמא ליוזר שלי בפרטי ותכתוב לי את ההודעות וזהו.

22 זה בגלל נסיבות של צ'לסי, קשקוש רציני להגיד שבגלל שמגוויר וביסאקה עברו בקיץ ואברהם מאונט ובארקלי פתחו בצ'לסי הכי חלשה ב25 שנים אחרונות שעכשיו יש מגמה של שיתוף אנגלים בטופ 6.
    שיחזיק שנה שנתיים תדבר איתי על מגמה, לא מחזור. ולא אחרי קיץ של השעיית העברות אצל שחקנית העברות חשובה מאוד באנגליה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Sturridge Member

גם בלי "נסיבות" ובאן העברות לופטוס-צ'יק והודסון-אודוי היו חלק מהסגל. אם לא נעים לך אז תחליף אותם באייברהם ומאונט ונשארת על 22. הם פצועים כרגע.

גם לא מבין לפי מה קבעת שמאונט לא היה טוב. הוא היה מצוין במחצית הראשונה. גם יותר טוב מבארקלי שעליו אמרת חילוף גרוע של לאמפרד.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/19