המחזור הרביעי בפרמיירליג: אחכה לך בשדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/9/17.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק טוב, עשינו התקפי לב מיותרים, הקבוצה מתייצבת אחרי הפתוחה המוזרה , עכשיו אדן חוזר, אנחנו קצרים איכותית ויהיה מעניין לראות איך זה מתחבר יחד עם אירופה עכשיו.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

2. k_700 Member

אז מה, תומר חמד?

איך הוא התגלגל לפריימרליג.

3. DRORIKO Member

לקאזט הוא פאקינג שחקן, היה הפיבוריט שלי בליגה הצרפתית, חלוץ עם סטייל. אם הוא יביא את זה השנה לארסנל,מה שמסתמן שכן, אז אני חושש אלעד שאתם בסכנת טופ 4

4. alexshw Member

בדרך הכי לא ישראלית. נחישות, עבודה קשה ומקצוענות.
    שני שחקנים בערך בעולם גרמו לי לשנות לגמרי את הדעה בעניינם - הוא ודה חאה.

oFiRzZz, Clock End Stand, Civil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסטהאם לא שיחקה היום.

אלעד, Clock End Stand ו-golding אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

לאקאזט עם 20+ שערים העונה בליגה זה היה ההימור הכי קל מבחינתי.
    לפחות 3 שנים אנשים מתווכחים איתי שמה שהוא מראה מול סושו הוא לא יראה מול בורנמות' וכל מיני שטויות כאלה.
    חלוץ מדהים, שמשקיע, טכני, קילר ברמות מטורפות.
    רק אלוהים יודע מה עבר לו בראש שמכל האופציות שהיו לו כל עונה הוא בסוף דחף למעבר לארסנל ועוד בסכום כזה(בינינו מגוחך ביחס למה שמשלמים על חלוצים טובים היום).
    אם בטעות הוא היה נוחת בליברפול הם היו מועמדים הרבה יותר גבוהים אצלי במאבק השנה.

7. k_700 Member

אלוהים יודע איך חשבת בזמנו שדה חאה זה בלוף.

הדיונים הלא נגמרים האלה של לינדרגארד שוער טוב שלא עושה שום דבר רע אז הוא צריך לשחק במקום השוער החסר בטחון הזה...היו ימים.

חמד בהחלט מתגלה כאיזה אנדרדוג של עבודה קשה.
    אחרי פתיחה יפה מאוד בספרד הוא הגיע לאנגליה ושיקם את הקריירה ביציבות ועם המון עזרה לעליה שלהם.

גם ביראם קיאל לדעתי יכול להתגלות כתגלית לא קטנה גם ברמת הליגה.
    היה מאוד ממה שראיתי שנה שעברה כששיחק.
    חוסר מזל עם השבר שלו.

8. Andrei Kanchelskis Member

חחחח וואי עכשיו אני שם לב לזה. השדר והפרשן האדיוטים במשחק של טוטנהאם-אברטון אמרו שברייטון מוליכה על ווסטהאם 0-3.

9. alexshw Member

מה שיפה בחמד גם שהוא התגבר על פציעה קשה ולא מעט לגיונרים ישראלים נכנעים אחרי דברים כאלה וחוזרים לארץ.
    לגבי דה חאה: לא בלוף ברמה של אריאל הרוש. חשבתי שלא יתאים למשחק בפרמייר ליג. שהוא יהיה רך מדי ושלא יעמוד בלחץ של יונייטד.
    זה שהוא פרוספקט ענק ברמה של שוער עתיד בנבחרת, ראו באתלטיקו,אני לא עיוור. הייתה שאלה גדולה של התאמה למועדון.
    הדוגמא של הווארד ישבה לי חזק בראש ובכלל דוגמאות של שוערים שבאו מדי אחרי נפילים בשער שלנו. חשבתי שקשה לשוער צעיר להסתדר ביונייטד גם אם הוא פרוספקט גדול.

כיאל בלוף גדול שגם פציע וגם טיפש מדי עבור פרמייר ליג. גם אחריו אני עוקב מיד מהבכורה שלו בקריירה. ובסלטיק או ברייטון הוא לא גרם לי לשנות את הדעה עליו.
    לא סתם ברייטון לא נזקקה לו למעשה כדי לעלות.

10. k_700 Member

אגב למי שתוהה איפה החילוף הקבוע של הדקה ה65,
    הוא לא על הספסל היום כי הוא סוחב פציעה מהפגרת נבחרות.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאק מצוין בכל הפעולות שלו מאז שהגיע. נפסל לו גם שער חוקי מצוין (לא היום). אגב, גם קולא, המגן השמאלי, נראה טוב מאוד.

בכל מקרה, המשחק היום היה ונגר-בול טיפוסי. אדי האו עלה היום בצורה נוראית ונתן לנו את כל הכלים כדי לדרוס אותו. דיי מביך האמת.

12. Raulito Madridista

בכל ערב אני אתעדכן על גול של מוראטה, אעשה לייק באינסטגרם, אחייך ואשמח שהוא סותם פיות, ומצד שני אני יודע שהקבוצה שלי תקועה עם צרפתי שמן שלא יתן גול גם עוד חודש, בעצם הוא פצוע לחודש| טעיתי בגדול לגבי התחזית שלי למשחק אברטון-טוטנהאם, התרנגולים הופיעו לעונה הזו בשעה טובה לפני שהריחו צ'מפיונס. יש את הקטע הזה עם קיין, זה חודש אוגוסט שהוא לא מסוגל לתת גול או שהוא שבר את הקללה של ספטמבר?| אין מה להתרגש מארסנל, יש ימים שהכדורגל יהיה מהפנט והרגל המסיימת של לאקאזט תספיק. אבל זו נחמת עניים.

אני חושב שהיום ראינו את המועמדת לאליפות באנגליה. ברור שיהיו עוד ימים חשוכים אבל זו תצוגת כוח פסיכית של סיטי. לאף קבוצה אין כל-כך הרבה איכות בחלק הקדמי. ליברפול מצידה צריכה להתבייש, אסור להתפרק ככה, הזכירה את ארסנל של ונגר וההשפלות האלה מולה(עוד לפני העונה הנוכחית) ומול צ'לסי, גם בנחיתות מספרית צריך לשמור על הכבוד ואסור לאבד את זה לגמריי. ההפסד הגבוה של קלופ בקריירה לדעתי. אגב לגבי סאלאח, את מה שחלק כתבו כאן אני כתבתי ממזמן. הוא הקשה מאוד על ההגנה של סיטי בהתחלה אבל אם הפס האחרון לוקה בחסר זו בעייה עצומה.

13. k_700 Member

מיקום נוראי של דארמיאן אבל מההילוך החוזר היחיד שתפסתי זה נראה כמו אופסייד.

14. alexshw Member

חח הגול צריך להרשם על רשפורד

15. סולשאאאר Member

דרמיאן חתיכת חור בהגנה.

הררה לא עשה שום דבר לא בסדר במחצית הזאת, ועדיין, אני לא רואה שאנחנו יותר קשיחים באמצע המגרש בהשוואה למשחקים הקודמים.

פוגבה פשוט לא מצליח לבוא לידי ביטוי כמספר 10, אם אכן הבנתי נכון את מה שניסינו לעשות במחצית הזאת.