המחזור השלישי בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י bobe-6-killer, ‏26/8/02.

1. bobe-6-killer Member

עוד יומיים יגיע המחזור ה-3 בליגה בגלל שיש מחזור אמצע שבוע.
    אז הנה רשימת המשחקים ומה אני חושב על כל משחק:

לידס נגד סנדרלנד

אסטון וילה נגד מנצ'סטר סיטי

בלקבורן נגד ליברפול

אברטון נגד ברמינגהאם

פולהאם נגד ווסטהאם

מנצ'סטר יונייטד נגד מידלסברו

ניוקאסל נגד בולטון

סאות'המפטון נגד צ'לסי

צ'רלטון נגד טוטנהאם

ארסנל נגד ווסט ברומיץ'

מה דעתי על המשחקים:

לידס נגד סנדרלנד: לידס שלא שיחקה 'מצוין' בשני המחזורים הראשונים עדיין נמצאת במקום הראשון בליגה אם הפרש שערים מעולה, גם הפעם היא פייבוריטית בעיקר שסנדרלנד לא מרשימה בתחילת השנה הזאת.

אסטון וילה נגד מנצ'סטר סיטי: וילה קבוצה טובה אבל לא הראתה משחקים טובים בשני במשחקים שהיו לה והיא עדיין נמצאת אם 0 נקודות,הסיטי מגיעים אחרי ניצחון נגד ניוקאסל שמביא לה באמת תנופה גבוהה למשחק ואני חושב שיש לה סיכוי טוב למרות שזה משחק חוץ.

בלקבורן נגד ליברפול: ליברפול אם 100 אחוזי הצלחה עד עכשיו ינסו לשמור על זה כך, בלבקבורן תבוא אם צמד החלוצים הגדול שעדיין לא הראה משהו מיוחד אבל כבר שער של יורק במחזור הקודם נתן לו את הביטחון להמשך.

אברטון נגד ברמינגהאם : משחק שכל תוצאה פה יכולה להיות באמת יהיה משחק מעניין. יהיה נס עם עידן טל יישב על הספסל. עדיין אברטון באה למשחק אם ניצחון ותיקו ובלי שום הפסדים, ובירמינגהאם באה אם שני הפסדים ו-0 נקודות.

פולהאם נגד ווסטהאם: שתי הקבוצות שיחקו טוב, גם במשחק זה כל תוצאה הגיונית לדעתי זה יהיה המשחק המעניין ביותר ושיהיו הרבה גולים במשחק הזה. ויהיה משחק מותח. אני אומר שווסטהאם תהיה מועמדת גדולה יותר לנצח וזה תלוי בהגנה שלה, כי אני חושב שהיא תבקיע לפחות שני שערים במשחק הזה.

מנצ'סטר יונייטד נגד מידלסברו: מידלסברו לא שיחקה טוב, אבל הבקיעה שני שערים משחק קודם וזה יכול לתת לה המשך טוב לשאר המשחקים ויש לה את השחקנים שיעשו את זה, וגם בשנה שעברה מידלסברו ניצחה באולד טראפורד ככה שיש סיכוי גם הפעם, מנצ'סטר פייבוריטית אין מה להגיד: קבוצה יותר טובה למרות פתיחה צולעת, וגם משחק ביתי.

ניוקאסל נגד בולטון: בולטון פתחה רע מאוד למרות שהבקיע בכל משחק, ניוקאסל באה אחרי הפסד ואחרי החמצות גדולות אם תיאבון גדול לקטוש את בולטון כמו במחזור הראשון. אני מהמר בגדול ניוקאסל משחק ביתי אין סיבה שהתוצאה לא תהיה ניצחון גדול לניוקאסל.

סאות'המפטון נגד צ'לסי: צ'לסי הראתה משחק מצוין בשני המשחקים: בראשון היא הראתה שהיא יכולה לחזור כמו קבוצה גדולה ועשתה את זה הכי טוב שיש! משחק קודם סיימה אם תיקו נגד מנצ'סטר הגדולה, והראתה מחצית אחת גדולה ומחצית שנייה גם טובה אבל פחות, וזה גם בגלל שמנצ'סטר חזרה לעצמה...

צ'רלטון נגד טוטנהאם: שני הקבוצות באות אם ניצחון אחד לפחות, ככה שיש להם מה להציע, יהיה כאן משחק טוב למרות שטוטנהאם היא עדיין רמה אחת לפחות מעל צ'ארלטון. אבל שהו משחק ביתי לצ'ארלטון וראיתם מה היה במשחק הביתי הקודם שלה, זאת אומרת שיהיה פה משחק למופת!

ארסנל נגד ווסט ברומיץ': חבל לברומיץ', היא שיחקה טוב בשני המשחקים ולא יצאה אפילו אם נקודה בשני המשחקים. ארסנל באה אחריי תיקו אם ווסטהאם שהוריד לה את המוראל הגבוה לאחר ששיחקה מעולה נגד בירמינגהאם. והיא תהיה כאן פייבוריטית.
    ושוב, חבל שקבוצה שרק עולה לליגה העליונה כבר פוגשת במחזורי הפתיחה קבוצות גדולות כמו ארסנל, מנצ'סטר ולידס שבאמת סתם מוריד את הביטחון לשחקנים שלהם...

אני מקווה שתרשמו גם את דעתכם ותגובותכם...

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקון קטן - במשחק בין בולטון לניוקאסל נדחה לתאריך לא ידוע, בגלל המשחק של ניוקאסל במוקדמות ליגת האלופות (המשחק היה אמור להיות היום בערב...).
    אם אני לא טועה אז גם של מנצ'סטר נדחה.

3. RE-QL Member

סיכום נחמד אבל חבל שרשמת את זה פה כי רציתי שיכתבו את כל הדברים על מחזורים ומשחקים בדיון תוצאות שפתחתי כדי שלא יפתחו כל מחזור עוד דיון אבל אני לא אמחוק את הדיון הזה הפעם

4. bobe-6-killer Member

טוב, תודה!

פשוט אני חדש פה אז לא ידעתי איפה לשים אז פשוט פתחתי על זה דיון, אבל מפעם הבאה אני אדע כבר איפה לשים את זה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. arsenal the champions Member

אולי זה לא קשור אבל איזה משחק משדרים ומתי?

6. RE-QL Member

דווקא קשור
    משדרים ביום רביעי את ליברפול- בלקבורן בחמישה לעשר
    זה רק משהו שאני יודע בקרוב אני אגיד מה עוד

7. Chelsea FANATIC Member

אני צופה הפסדים למנצ'סטר וליברפול - תחושת בטן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מקארונה נראה לי יחגוג על הגנת מנצ'סטר 3-1,
    ובלקבורן יתנו 1-0 קטן וקומפאקטי.

8. RE-QL Member

אני דווקא חוזה(מקווה) שזה יהיה משחקו של אואן שיחזור לעצמו כבר ויבקיע צמד ליברפול מנצחת 3-1

9. Julian Joachim Member

צ'לסי פאנאטיק... תחושת בטן? אני מנחש שזה יותר wishful thinking...

גם אני הייתי רוצה, אבל נראה לי שליברפול ינצחו, ומנצ'סטר בכלל לא משחקים...

אואן, תפנה אליי באייסיקיו, אני רוצה לשאול אותך משהו בקשר לפורום.