המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/8/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

1 לספטמבר (ש')
    14:45 ווסטהאם-פולהאם, אפטון פארק
    17:00 סוונזי-סנדרלנד, ליברטי סטדיום
    17:00 טוטנהאם-נוריץ', ווייט הארט ליין
    17:00 ווסט ברום-אברטון, הות'רונס
    17:00 וויגאן-סטוק סיטי, DW סטדיום
    19:30 מנצ'סטר סיטי-ק.פ.ר, אתיחאד סטדיום

2 לספטמבר (א')
    15:30 ליברפול-ארסנל, אנפילד
    18:00 ניוקאסל-אסטון וילה, ספורטס דיירקט ארנה
    18:00 סאות'המפטון-מנ' יונייטד, סנט מארי סטדיום

2. WellNeverDie Member

אחרי המחזור הזה כבר פגרת נבחרות. די מעצבן.
    ושוב יונייטד לא בשבת...

3. Mellow29 Kopite

מה כדורגל עכשיו...

היום כמה משחקים מעניינים, ווסט ברום-אברטון בקרב של שתי קבוצות שפתחו טוב את העונה ואני חושב שהטופיס יעצרו קצת בהות'רונס, נראה לי כמו תיקו מעניין. כרגיל יהיה מסקרן לראות את סוונזי, היא בבית במשחק יחסית נוח ואם היא תיתן עוד תצוגה מצויינת היא תהיה בראש הטבלה לפני הפגרה בזכות. וכמובן שחזור המשחק הגדול בשנה שעברה באתיחאד, אני מקווה שסיטי סוף סוף יתחילו לשחק העונה ויכניסו ל-QPR כמה חתיכות. יהיה מעניין לראות האם סזאר כבר יפתח בשער, ומה תעשה QPR אחרי תבוסה כשחלון ההעברות כבר נסגר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. A. Arshavin Member

אם אני זוכר נכון בסקיי כתבו ששחקנים שחתמו אתמול אחרי 12 בצהריים (Mid-Day כהגדרתם) לא יכולים לשחק במחזור הקרוב.

5. AFCA Member

לקארול לקח 50 שניות להטביע חותם ראשון באפטון פארק.. אם ווסטהאם נשארת בליגה היא חייבת לרכוש אותו?

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.

אני רואה 15 דקות את ווסטהאם ואנדי קארול ואני פשוט לא יכול להבין למה אפילו משחק אחד בכל הקריירה שלו אצלנו לא היו לו 2-3 אנשים לפניו בזמן שהוא קופץ לכדור גובה. למה אצלנו הוא היה בחוד החנית ומקסימום מישהו אחד רץ מסביב או בד"כ אף אחד רץ לפניו. התשובות אצל דלגליש. ווסטהאם הרוויחה בענק ואף אחד בכלל לא מופתע, קארול הולך להיות נכס אמיתי כל עוד אלארדייס ישחרר שחקנים שירוצו לפליקים שהוא מנצח גם במשחקי החוץ.

7. Muurad Member

קארול נראה פשוט נפלא. ממש נחמד ומרענן לראות מישהו ששולט כזו דומיננטית במשחק בצורה שלו כחלוץ מטרה עם משחק הראש.

כשג'ארביס יחזור - שאם אני לא טועה סטטיסטית הוא המרים הטוב בליגה שנה שעברה - זה כנראה ילך וישתפר.

8. h2z Member

השדרן אמר שקארול זכה בהכי הרבה כדורי גובה בעונה שעברה, כך שעם ג'ארביס זה הולך להיות מעניין בשביל הפטישים.
    פולהאם פשוט מפורקת ואפשר להבין את זה, אחרי שאיבדו את דמפסי ודמבלה בזמן כל כך קצר ונותרו עם סידוול במרכז, אני לא חושב שמישהו מתפלא.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגעגעתי לבועות באפטון פארק, מודה...
    קארול טוב מאוד, חוץ ממנו מי שממשיך להרשים אותי זה דיאמה. החתמה חופשית מעולה של אלרדייס.

10. Mellow29 Kopite

באמת הופעה נהדרת של דיאמה, היה אחד הקשרים האחורים הטובים ביותר (ואנדרייטד), והופתעתי שקבוצה בכירה יותר לא הלכה אחריו כהחתמה חופשית. בשלב זה או אחר של חלון ההעברות אני חושב שגם ארסנל, גם ליברפול ואולי אפילו מנצ'סטר יונייטד היו יכולות להיעזר בו.

קארול מאוד דומיננטי, אלרדייס ינצל זאת היטב במשך העונה. אני חושב שלפחות מבחינת הכתובת להשאלה, ווסטהאם הייתה בחירה נבונה יותר מניוקאסל. שם הוא בוודאות יהיה ה-man to go, אני מקווה שהפציעה לא חמורה והוא יחזור עם שווי גדול יותר בקיץ.

11. Muurad Member

אני חושב שאפשר לראות בבירור את החיסרון שלנו ב-2 העמדות שהכי היו צריכים לחזק בקיץ.

מישהו שינהל לנו את המגרש ויתנהל עם הכדור במרכז השדה ויכוון את התנועה - ושחקנים באגפים שיכולים לעשות את התנועה לאמצע כדי לאיים על השער בעצמם ולתת לנו אלמנט נוסף במשחק המאוד שקוף (גם לנון וגם בייל בסופו של דבר הולכים להרים ולמסור את הכדור וזה ידוע לכל, מה שעוזר ליריבות)

העובדה שאנחנו משחקים עם דפו כחלוץ בודד בלי אף מטרה ברחבה כמו אדבאיור, ממש לא עוזרת גם היא )כשאני משער שהוא פשוט לא כשיר ב-100% כי אחרת אין סיבה שלא ישחק - כנ"ל דמבלה במקום ליברמור הלמלם).

קשה לי להאשים כאן יותר מידי את בואש, למרות שבהחלט יש לו חלק באשמה כמו כל מאמן. אבל כשמה שיש לך זה סאנדרו וליברמור במרכז המגרש כאחראיים על כיוון התנועה(שפוסחת על גילפי והולכת לאגפים, שם כאמור התוצאה הסופית תמיד תהיה הגבהה לרחבה - ששם נמצא גמד בשם דפו שלא יכול לעשות יותר מידי איתן) - רוב הסיכויים שהקבוצה שלך תראה כמו שהיא נראית במחצית הזו.

12. skyday20 Member

Sunderland! 2-1 against Swansea
    HALF TIME.
    שער ראשון מטעות בהגנה של סוונזי אחרי איבוד כדור קרוב לרחבה, והשער השני ממצב של בעיטה חופשית
    מהאגף לרחבה, שם פלטצ'ר מצא את הרשת בפעם השנייה.
    סוונזי השוו זמנית בתוספת הזמן הארוכה של 6 דקות, אחרי צירוף מסירות יפה, ומציאת שחקן חופשי ברחבה עם צ'יפ, שבעט חזק - גול.

13. מסוטיזם Member

http://narwhaler.com/img/o5/k/look-at-him-and-laugh-spiderman-O5KWtS.Xxx

*בואש

14. skyday20 Member

You're still laughing now.?

Great play from Jermain Defoe to set up the goal.'
    ' Moussa Dembele is on target to give Tottenham a 1 - 0 advantage.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזווית צילום ממעיין מעוף ציפור בווייט הארט ליין היא ללא ספק המכוערת שקיימת בעולם כולו, פשוט נוראי, אלא אם הכדור בצד איפה של הספסלים מדובר בזווית צילום מחרידה.

ושאלה מעניינת לאוהדי טוטנהאם - תגידו איך אתם אוכלים את וילאש בואש עד עכשיו? הוא ביצע מהפיכה לא קטנה הייתי אומר לא? האם יש איזושהי למידה/שינוי שהוא עושה או התכוון לעשות בעקבות החצי עונה בצ'לסי?