המחזור השמיני בפרמיירליג: עוד לילה עבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/10/15.

1. alexshw Member

ההפסד לארסנל היה צריך להגיע מתישהו. מעדיף עכשיו מאשר בחלק השני של העונה.
    סך הכל אני צופה בפרמייר ליג הרבה וכמובן בעיקר קבוצות גדולות. בכל אחת מהן אפשר קודם כל לבוא בטענות למנג'ר על ניצול הכסף, או במקרה של ארסנל על אי ניצול. עבודה אימון פשוט מאכזבת. לדוגמא ביונייטד הרבה ליקויים בסגל.
    אז אולי מצד אחד נהנים ממתח בפרמייר ליג והרבה סיפורים מצדי שני זו הסיבה לדעתי לתוצאות בצ'מפיונס.

שוב יונייטד צריכה לנצל את שוק המאמנים שיש בקיץ. מגיע לה מנג'ר טוב יותר(נכון להיום לא מבחינת רקורד עבר כמובן, כאן ואן חאל ענק) גם אם הוא משיג משהו העונה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Gunner_ForeveR Member

ניצחון גדול וסוף סוף אנחנו מנצחים את החלאות האלה בליגהועוד בתוצאה מרשימה. המחצית הראשונה הייתה חלומית ובעיקר ה20 דקות ראשונות, כל גול יותר יפה מהשני. אבל שוב עשינו את אותה טעות שעצבנה אותי שאנחנו מורידים את הרגל מהגז ביתרון נוח. כמובן שלא הייתי רגוע עד הרבע שעה אחרונה ועוד עם כל המתנות שחילקנו להם, גבריאל ומרטסקר לא צמד מדהים בלשון המעטה וגם ראמזי (חלש) וקאזורלה עם איבודי כדור מפגרים. השלשייה הקדמית מצויינת בראשותו של אלכסיס האליל, מה עוד נותר לומר עליו. צך היה גדול היום והציל אותנו כמה פעמים ואני מקווה שלמרות הפדיחות בתחילת העונה הרווחנו שוער.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות מכך שבמשחק כזה, היחיד שנראה כמו מבוגר אחראי זה הילד בן ה-19.

שלושת המשחקים הבאים: אברטון בחוץ (בשלוש העונות האחרונות שם-0 נקודות, 0 שערים), סיטי (יתגדל ויתקדש שמי רבא) ופאלאס בחוץ (קבוצה פנטסטית שבקלות יכולה לנצח אותנו). כאן יוכרע אם אנחנו רצים לאליפות או לעוד עונה של מירוץ עכברים מול ליברפול על הצ'מפיונס-מי פחות גרוע, והמצב נראה רע לקראת המשחקים האלה.

Gunner_ForeveR אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

עם יד על הלב קשה לראות סגל כזה מביא תארים. אלא אם בינואר יהיו שוב רכישות גדולות.
    כמובן צריך להתפלל למיעוט פציעות. הררה מאוד חסר היום. רוחו צריך להיות כשיר כדי להיות מגן.
    הסגל לא מספיק עמוק בחלק מהמקומות.
    ואן חאל לא האיש האולטימטיבי לנצל את הסכומים שיש ביונייטד.
    מלבד זה שאני לא מתלהב מהכדורגל גם בהרבה ניצחונות. זה אולי יכול להיות טוב, אבל זה לא מספיק טוב.
    אני רוצה מספיק טוב.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Sturridge Member

כשמובילת הטבלה חוטפת שלישייה ב- 20 דקות מהקבוצה היחידה בליגה שלא הצליחה לכבוש נגד שלישיית ההגנה של צ'לסי, אז כבר לא מפתיע מה קורה לאנגליות באירופה.

אני לא זוכר צמרת כזו חלשה לפחות... חמישה חודשים.

Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

עם יד על הלב הסגל הזה עמוק מאוד במספיק עמדות.
    עם יד על הלב הסטנדרט של הליגה הזאת לא מספיק רציני וגבוה כדי שסגל כזה עם מאמן בעל שיעור קומה לא יהיה קונטנדר בשנה שניה שלו.
    הווה אומר, שום דבר לא גמור.
    אליפות באנגליה לא מוכרעת בהפסד או ניצחון של יונייטד על ארסנל.
    איך שצמרת הטבלה נראית יכולה להטעות וכאילו מדובר בליגה של 7-8 קבוצות ממש טובות.
    המצב ממש לא ככה. אולי הפער בין הקבוצות הממש עשירות לקבוצות ביניים בליגה הוא לא גבוה(אולי לא ממש קיים), אבל בשביל להתמודד על אליפות בליגה הזאת אפשר וצריך עם סגל כמו שיש למנצ'סטר יונייטד(דברים אלה נכונים גם לארסנל שאני טוען ואטען בכל שבוע שהסגל שלה מצוין למאבק על האליפות, אני מקווה שאוהדיה יקלטו את זה מתישהו).

אז ליונייטד יש את אברטון בחוץ(אחלה הזדמנות ומבחן אופי להראות שאנחנו יכולים לחזור מסתירה מצלצלת שקבלנו מול יריבה ישירה), סיטי בבית וקריסטל פאלאס בחוץ. משחקים קשים לכל הדעות אבל אלה מה שיכריעו אם נרוץ על אליפות?? אל תצחיקו אותי.
    לוח משחקים קשה כל קבוצה בליגה מקבלת בשלב מסוים.

סיטי שכל כך קל להלל אותה- מישהו זוכר בכלל שהיא הייתה עם 4 הפסדים בחמישה משחקים(כשהמשחק שניצחה היה גביע הליגה?).
    מישהו זוכר שרק לפני שבוע ויום היא קיבלה 4 חתיכות מהספרס? הינה מה שניצחון אחד מדהים שאגב גם הוא היה בניגוד גמור לאיך שנראתה המחצית הראשונה.
    מישהו זוכר שניוקאסל הובילה 1-0, החמיצה החמצה של 120 אחוז בדקה ה27 ושנשרק לה נבדל שלא היה לאחר מכן למצב של שער? מישהו זוכר שזה יכול היה להיות 3-0 עוד לפני ההפסקה לטובת ניוקאסל? איך סיטי הייתה חוזרת מ3-0 בבית מול אחת מנמושות הליגה? רק מראה כמה גם המצב של הקבוצה הטובה ביותר בליגה, עם הסגל הטוב ביותר בליגה, גם הוא נפיץ מאוד.

אגב סיטי ולוח משחקים:
    יום אחרי היום הולדת שלי, 21 לאוק' היא מארחת את סביליה למשחק מאוד לא פשוט באלופות, 4 ימים אחר כך מתארחת לדרבי, ואחר כך מארחת את פאלאס.
    לא הלוח הכי סימפטי.
    אבל עזבו בואו נקפוץ חודש אחד קדימה:
    ב21 לנובמבר מארחת את ליברפול עם מאמן חדש, 4 ימים אחר כך מתארחת בטורינו למפגש של יכול מאוד להיות או לחדול מול יובה, חוזרת למשחק בית מול סאוהתמפטון, שבוע אחר כך מתארחת בסטוק וכשבהמשך דצמבר יש לה עוד מפגשים מול ארסנל וגלדבאך שנצחה אותה כבר.
    נראה לי אתגרים לא פחות קשים ממה שמחכה ליונייטד בחודש הקרוב.

גם לארסנל יחכו עוד תקופות של משחקים קשים מאוד על הנייר אבל אם אני אוהד ארסנל אני מפחד יותר ממשחקים כמו נגד בורנמות' בחוץ, וילה בחוץ, סאותהמפטון בחוץ, אלה המקומות שארסנל מאוד אוהבת ליפול בהם.

הליגה עוד ארוכה, הפסד אחד, גרוע וצפוי כמה שהוא לא צריך לשנות את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/15
  7. Lebron Member