המחזור השנים עשר בסריה א 2019/2020:: יובנטוס מארחת את מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏8/11/19.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעל ומעבר עושים מאמנים כמו מאראן וגספריני, קונטה עם הסגל שלו עושה עבודה טובה מאוד (בליגה).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  2. טל. Member

פיניאמונטי הערב הזה נראה כמו שחקן של סריהb ביום רע.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבין שיש רצון להאדיר את הסרייה א ואת הבטן שלה, אבל קונטה עושה מעל ומעבר. קצב צבירת הנקודות של אינטר דומה לזה של יובנטוס שמחזיקה בסגל עמוק יותר, איכותי יותר ומחובר לזה. הכדורגל שאינטר משחקת, ודווקא במשחקים הקשים ביותר, הוא כדורגל יותר טוב מכל מה שראינו תחת ספאלטי. זאת קבוצה חדשה יחסית, בין אם במערך או בחלק גדול מהשחקנים עצמם, והיא נראית כאילו קונטה כאן שלוש שנים.

אפשר לשנוא אותו, וגם אותי הוא מעצבן, אבל בחיאת. אינטר עם 31 נקודות מ-36 אפשריות ועדיין יכולה להעפיל מבית קשה מאוד בצ'מפיונס. זה הרבה מעבר לציפיות שלי או של כל אוהד עם מחשבה ריאלית.

4. DRORIKO Member

דה לאורנטיס צריך לסגור את עצמו במחנה סגור על זה שהוא הביא את לוזאנו

5. SerieA Il Capitano

ייתכן מאד שבעוד כמה שנים, הבלם האיטלקי הכי טוב יהיה אלסנדרו באסטוני. איזה משחק נהדר שלו.

בארלה גדול מהחיים, ולזארו צריך לפתוח מעתה ואילך נגד כל קבוצה שמגנה טוב כמו הלאס אך תוקפת פחות. ממש קוואדראדו של לפני חמש שנים הבחור הזה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

צ'וקי שחקן נהדר, אי אפשר לבוא אליו בתלונות כשקבוצה שלמה מתעסקת בחרטות.

@SerieA באסטוני היה הכי טוב וקר רוח על המגרש.

SerieA אוהב/ת את זה.
  7. SerieA Il Capitano

אנחנו חוזים בימים אלו בסופה של נאפולי של החבר'ה שבניטז הביא.

בקיץ נפרדים מקוליבאלי, קאייחון, מרטנס, אלאן ואולי גם אינסינייה.

השאלה מי תנצל את חולשתה של נאפולי כדי לתפוס את המקום הרביעי.

ההימור שלי הוא שרומא בכל מקרה תסיים שלישית, לפחות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אטלנטה יכולה וצריכה להגיע לעונה שנייה בבתים של הצ'מפיונס, מה שיהווה בוסט כלכלי רציני למועדון בסדר גודל כזה. רומא המועמדת הטבעית לרשת את נאפולי והיא מתחילה לקבל צורה בשבועות האחרונים. אלמלא הפציעות יש מצב הייתה קרובה יותר לאינטר ויובה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

״אני מבין שיש רצון להאדיר את הסרייה א ואת הבטן שלה״. לא הבנתי. רק שלושום דרור כעס עלי שאני ממעיט בערכה.

לעניין קונטה. אני לא שונא אותו (וכמו בנבחרת רק אשמח אם הוא יצליח), אבל אני חושב שהסגל שהועמדת לרשותו הוא הטוב מאז ימי מוריניו, הוא הסגל הטוב ביותר בליגה פרט לזה של יובנטוס, ולכן אני חושב שעבודתו היא, כפי שכתבתי, טובה מאוד (בליגה), אני לא מסכים על מעל ומעבר (די דומה על אי הסכמתי על ׳לזרוק׳ ביחס של לאציו על אירופה) וזה משום ש׳מעל ומעבר׳ דורש ממני יותר מהצפיות, בטח שלי, מהסגל שעומד לרשותו.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסגל שעומד לרשותו נראה חזק לא מעט בגלל קונטה עצמו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע... הסיפורים הללו, בטח אחרי יום שלישי הם פיקנטיים, ברם אני לא בטוח שהם אלה שמשפיעים על הדשא. לדעתי (עד כמה שקשה להתווכח עם אחד המאמנים הטובים בהיסטוריה), גם אחרי המשחק הזה, ההתקשות של אנצ׳לוטי על ה 4-4-2, למרות שלכל השחקנים (גם אחרי חלון העברות של הקיץ) עדיף ה 4-3-3, הם הסיבה שנאפולי נמצאת כרגע במקום ה 7.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אחד המאמנים הטובים בהיסטוריה שמאז הגביע עם ריאל ב-2014 נכשל שנה אחרי שנה. כמו מאמנים גדולים אחרים בתקופה האחרונה אולי הגיע הזמן שגם הוא יוריד את הטרנינג והמשרוקית(אלא אם יקבל הצעה באחת מהליגות שקר במזרח)

EO11 אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, אני מאז ומתמיד כותב שקונטה מוטיבטור שגורם לשחקנים להוציא את המקסימום שבראותיהם. ולא רק אני, גם נשיא ההתאחדות של איטליה אמר על מינויו של קונטה לנבחרת ״רצינו מוטיבטור אחרי הכשלון.״

שנית, אתה לא משתמש חדש בפורום ולכן אתה אמור להכיר אותי, זה שרואה כמעט את כול המשחקים בסרייה ואת האיטלקיות באירופה (וזה עוד כשאני נשוי פלוס 2), אז תרשה לי לגבש דעה של עצמי עד כמה קונטה הופך את הסגל של אינטר לחזק יותר ממה שהוא באמת.

ושלישית, כתבתי שעבודתו ״טובה מאוד (בליגה)״, ממתי ׳טובה מאוד׳ אומר שאני שונא אותו או לא מעריך את מה שהוא עושה...

14. RubberSoul Member

שמצד שני, ידוע בחולשה היחסית שלו לנהל קבוצה בליגה לעומת נוקאאוט. אני לא מופתע מחוסר ההצלחה שלו בנאפולי, למרות המקום השני הקל אשתקד.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ראג'ה על God Mode היום. האוויר של סרדיניה ללא ספק עושה לו טוב.