המחזור התשיעי בפרמיירליג-Rock the Casbah

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/10/15.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ימים לא קלים בארץ, אבל בשבת אפשר להירגע עם מחזור חדש ומעניין בפרמיירליג שחוזרת אחרי עוד מחזור משעמם של מוקדמות היורו. במוקד-איש אחד, שמו יורגן. משחק הבכורה הכל כך מדובר של קלופ כמנג'ר ליברפול ייערך בשבת בצהריים, בוייט הארט ליין אצל טוטנהאם. אמנם קשה לצפות שכבר במשחק הראשון, ואחרי שהשחקנים היו מפוזרים שבועיים ברחבי העולם, קלופ יביא לשינוי משמעותי בליברפול, אבל לפחות את הצבע והאישיות הצבעונית והמרתקת הוא אמור להביא לידי ביטוי כבר על ההתחלה.

עוד במחזור-אחרי התבוסה לארסנל ולפני הדרבי, מנצ'סטר יונייטד יוצאת למשחק קשה מאוד בגודיסון פארק, שם בשלושת הביקורים האחרונים, תחת שלושה מנג'רים, רשמה 0 נקודות ו-0 שערים. ארסנל עצמה תנסה להימנע מהתסריט המוכר לה של חזרה כואבת לקרקע אחרי ניצחון גדול במשחק חוץ אצל ווטפורד המפתיעה. סיטי תארח את בורנמות', סאות'המפטון את לסטר במפגש מעניין מאוד, ואסטון וילה תנסה להצטרף לרשימה ההולכת וגדלה של קבוצות שיוצאת מסטמפורד ברידג' עם חיוך על הפנים. שימו לב גם לדרבי המזרח לונדוני בין קריסטל פאלאס לווסטהאם שהוא קרב צמרת לכל דבר.

טוטנהאם-ליברפול, שבת, 14:45, וייט הארט ליין
    צ'לסי-אסטון וילה, שבת, 17:00, סטמפורד ברידג'
    קריסטל פאלאס--ווסטהאם, שבת, 17:00, סלהרסט פארק
    אברטון-מנצ'סטר יונייטד, שבת, 17:00, גודיסון פארק
    מנצ'סטר סיטי-בורנמות', שבת, 17:00, אתיחד
    סאות'המפטון-לסטר, שבת, 17:00, סיינט מרי'ז
    ווסט ברומיץ'-סנדרלנד, שבת, 17:00, הות'ורנס
    ווטפורד-ארסנל, שבת, 19:30, ויקארג' רואד

ניוקאסל-נוריץ', ראשון, 18:00, סיינט ג'יימס'ס פארק

סוונסי-סטוק, שני, 22:00, ליברטי

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/15
    alexshw ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

נו הפעם יהיה 4:0 לאברטון?

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה מח׳ שלפחות על הנייר גם יכול לספק לא מעט הפתעות. נקווה שלא יאכזב בפועל.

אגב, קאריק, יש לך טעם משובח במוזיקה.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תודה רבה...

הדבר היחיד שמבאס זה שבשבת בחמש יהיו הרבה משחקים מעניינים במקביל, בעוד המשחקים של ראשון ושני מסתמנים כמעפנים למדי.

5. Gunner_ForeveR Member

המשחק של ארסנל ב-19:30
    אחלה של מחזור מצפה לנו, משחקים מעניינים.

6. k_700 Member

בלי לבדוק בכלל המשחק שלנו בגודיסון פארק ב-5 ביום שבת ואני מוכן לשים את הכלייה הימנית שלי שהם משלבים אותנו עם איזה סחנין- הפועל עארבה מחוז צפון או משהו מהליגה השנייה באנגליה(כי יש לגיונרים).

בכל אופן מחזור חשוב להמון קבוצות:
    מנצ'סטר סיטי? אנשים באופוריה מהם כי זו קבוצה שיכולה להלהיב והיא עשתה את זה נהדר ב-35 דקות ענקיות של אגוורו במחזור האחרון.
    אבל אגוורו לא פה, הוא סוחב האמסטרינג דרגה שנייה(כלומר חודש לפחות בחוץ) וגם סילבה לא שם.
    מצד שני למה בכלל לרחם עליהם?? הם מקבלים בחזרה את הקפטן ויש להם סגל אדיר.
    האם הם יחזרו למסלול או שנמשיך לראות רכבת הרים ואחרי שהפסידו בחודש הקודם 3 מ-4 משחקים.

על הנייר הם לא יכלו לבקש יריבה יותר נוחה למחזור הקרוב.

ארסנל- תנאים אידיאליים לארסנל. 0 פציעות מהפגרת נבחרות, אופוריה אחרי שסוף סוף נראים טוב ומנצחים בצדק את יונייטד באמירויות.
    אבל היריבה הכי קשה של ארסנל אחרי מחזורים כאלה היא...ובכן ארסנל עצמה.
    ווטפורד בחוץ על הנייר צריכה להיות יריבה שתתן להם להמשיך לצבור נקודות, מצד שני דווקא מול יריבות כאלה ארסנל נופלת.

עלינו- אברטון- מן הסתם משחק חשוב מאוד. אין הרבה מה להרחיב אחרי שמסתכלים על רקורד הנקודות שלנו שם עוד עמוק לתקופת האימון של פרגוסון.
    הם פייבוריטים, אנחנו אחרי הפסד כואב, שוויני? רוני? הרירה? דפאיי לא בעניינים?

אני מקווה להרירה ושניידרליין בקישור האחורי או להפתעה מהסוג שניידרליין, פלאיני לידו(כמו במחצית השנייה באמירייטס כשפלאיני היה ליד קאריק) ושוונשטייגר/דפאיי/הרירה מתחת למארסיאל.

בהגנה אין יותר מדי אופציות לשינוי. לפי מה שכתוב רוחו לא צפוי להיות כשיר ואני לא מהמר על ג'ונס בשום מצב ליד סמולינג.
    מאמין שנראה את יאנג בשמאל ודארמיאן בימין.

7. Gunner_ForeveR Member

חחח באמת יש שידור משולב שלכם עם ברייטון בגלל תומר חמד, אבל לפי מה שנראה לי זה רק פריצות כשיש שערים אז זה לא כזה נורא.

8. All_Hale_Conradinho Member

האמת שראיתי איזה לינק בפייסבוק (שלא נכנסתי אליו) שאמר משהו על ספק לגבי אלכסיס, אבל מצד שני אני די בטוח שזה היה של המירור ככה שיכול להיות שזה סתם קליקבייט שלהם. ועדיין, הוא בכל זאת שיחק שני משחקים כמעט מלאים השבוע בצד השני של העולם...

9. Gunner_ForeveR Member

on Alexis playing for Chile not fully fit…
    I cannot do a lot about it. He came off as you have seen against Manchester United with a hip problem, a problem with the rotator muscle and he wanted to go. He played in the last two games and we have to see how he comes back but it is always a tricky situation Chile are trying to qualify for the World Cup and he is an important player for them but they will use him if they can. He is a guy that always wants to play so I knew that was always going to be a tricky situation.
    Read more at Team news: Koscielny, Wilshere, Welbeck | News Archive | News | Arsenal.com

מה אפשר להבין מזה? אני לא יודע, אלכסיס כשיר כנראה, סוחב פציעה, היה עליו הרבה עומס, יכול מאוד להיות שיפתח על הספסל מחר.

10. k_700 Member

אז מקסימום הוא לא יפתח מול ווטפורד המפחידה.
    הוא יהיה זמין מקסימום מהספסל שזה גם לוקסוס.

זה ששיחק שני משחקים השבוע, אני מאמין שיש עוד כמה שחקנים בעולם ששיחקו פעמיים השבוע, הוא יכול להתנחם שהמשחקים שלו היו בתחילת קמפיין מונדיאל בעוד יש כאלה שעלו לשחק "על החיים שלהם" עם הנבחרת.

11. alexshw Member

העניין זה הטיסות המעייפות

12. אבו Member

K700
    מה שלום אוזיל ? למל״מ הא, או שמה אוברייטד? פשוט לא להאמין איך אנשים מעזים להקליד כזה בולשיט לפעמים מהמקלדת שלהם(או מהאייפון) בלי לחשוב פעמיים.

נ.ב
    קיי, קח נתון עליי, ואתה מוזמן לבדוק אותו גם-שום שחקן באירופה לא ייצר העונה יותר ״מסירות מפתח״(הזדמנויות לשער, שכנראה אפ היה לנו חלוצים ברמה גבוהה יותר היו באים לידי ביטוי ביותר בישולים) מאוזיל. 4.8 למשחק...אבל היי, בסדר, אני אשתדל לא להפריע לך לדבר יותר מדי שטויות

13. k_700 Member

מה אתה רוצה מחיי?? האוהדים של הקבוצה שלך פה מקיאים 24/7 למקלדת כמה אוזיל הורס, לא קיים, פרזיט, טפיל, "עושה פעולה טובה במשחק והורס ביתר".
    היה פה אחד שכבר טען כמה פעמים שהראשון שצריך להימכר זה אוזיל.

אבל אני מבין שאתה עדיין עם זקפה מהמשחק האחרון.
    בוא נראה את הוורלד קלאס האמין ביותר באירופה בייצור מצבים מול ווטפורד המאיימת ואז כמובן מתעלה מעל כולם מול באיירן מינכן כדי שלא תפגשו בטעות בקרסנודר בעוד כמה חודשים(שמעתי שמאוד קר שם).

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/15
  14. אבו Member

אין בעיה חביבי, אתה תמשיך לזלזל באלוף עולם(שגם באמצע השבוע היה איש המשחק בעלייה של גרמניה ליורו) ואחד הקשרים הטובים בעולם, ואני אמשיך להתענג עליו.

והיי, זה שאתה אומר לי שיש עוד כמה דבילים שדיברו שטויות כמוך זה רק אומר לי כמה גם הם דבילים.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אבו,

דביל = מי שלא חושב כמוך?

אגב, מה זה רלוונטי מה הרקורד של הבחור בנבחרת גרמניה? מה שמעניין זה מה הוא עושה בארסנל, לפחות מבחינתי. כמו כן, ״כדורי מפתח״ זה תחום סטטיסטי דיי אפור ולא ברור בפועל מה זה באמת אומר. אני יכול להבין את מי שיקרא לאוזיל אוברייטד ואין לי שום בעיה להגיד שאני מצפה ממנו ליותר.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.