המחזור ה-11 בפרמיירליג-טוטנהאם מנצחת את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/10/08.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פחות מ-24 שעות עברו מאז המחזור המרתק של אתמול, וכבר צריך להתחיל להתכונן למחזור חדש.

במרכז המחזור יעמוד המשחק של שבת בערב-טוטנהאם, אחרי השוויון המדהים אתמול באמירייטס, תארח את המוליכה ליברפול, משחק שיהיה גם החזרה של רובי קין למגרש הביתי הקודם שלו.

שאר המחזור הוא אפרורי במקצת, אפשר לציין את המשחק בין מנצ'סטר יונייטד להאל סיטי שהריצה היפה שלה נעצרה אתמול.

אברטון-פולהאם, שבת, 14:45, גודיסון פארק
    צ'לסי-סנדרלנד, שבת, 17:00, סטמפורד ברידג'
    מנצ'סטר יונייטד-האל, שבת, 17:00, אולד טראפורד
    מידלסברו-ווסטהאם, שבת, 17:00, ריברסייד
    פורטסמות'-וויגאן, שבת, 17:00, פראטון פארק
    סטוק-ארסנל, שבת, 17:00, בריטניה סטאדיום
    ווסט ברומיץ'-בלקבורן, שבת, 17:00, הורת'ונס
    טוטנהאם-ליברפול, שבת, 19:30, וייט הארט ליין

בולטון-מנצ'סטר סיטי, ראשון, 18:00, ריבוק סטאדיום

ניוקאסל-אסטון וילה, שני, 22:00, סנט ג'יימס'ס פארק

מחזור מהנה, מי שמעוניין לעזור בפרוויואים מוזמן לפנות למנהלים.

2. odobry Member

איזה משחק מגיע! נקווה שהבלוף של ליברפול סוףסוף יתגלה. צ'לסי מתחילה את הרצף החדש בבית, בהצלחה!

3. The_Arsenal Member

odobry

האם לדעתך יונייטד תנצח את האל? אני מעוניין למלא ווינר ואני מאוד מתלבט לגבי המשחק הזה.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בלוף? הזה שחנק לכם את ההתקפה? או אולי זה ששלט לגמרי נגד פומפיי והגיע לו יותר מ1:0? או אולי זה בכלל הבלוף שחזר ממש לא במקריות נגד יונייטד, סיטי, וויגאן, ומידלסברו?

אני יודע שקשה לך לקבל את זה שעצרנו לכם דיי בצדק את הרצף באצטדיון שלכם, אבל זה לא סיבה לקרוא לנו בלוף. ולצורך העניין, גם אם נפסיד 2 נק' במשחק בשבת זה לא אומר שאנחנו בלוף.

5. odobry Member

וויגאן,סיטי,בלוף. כן בלוף לא ראויים לאליפות קבוצה שלא מצליחה לנצח ביותר מגול, מה לעשות. וגם לא תיקחו אליפות כי אי אפשר להסתמך על אדום או פנדל מפוקפק בכל משחק, נקווה שהבלוף יסתיים פה.

6. odobry Member

לדעתי לא. אין להם כלים בשביל יונייטד שבאה בכושר טוב. אבל טוטנהאם ליברפול. שם הייתי נותן תיקו או לפחות +1 לטוטנהאם ולשים על ניצחון שלהם. כאילו ניצחון או תיקו. מנהלים בבקשה לחוס עליי אני יודע שזה נגד החוקים אבל הוא ביקש טיפ =)

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/08
  7. Dakir Member

אוקיי... אני מבין שזו לא הייתה סרקסטיות...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

8. Strawberry Fields Member

נגדכם בברידג' לא היה אדום ולא היה פנדל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מצחיק (וקצת טיפשי) שזה מגיע מאוהד של צ'לסי. קבוצה שבזמן 2 האליפויות שלה תחת מוריניו לא כבשה יותר מקבוצות שסיימו מתחתיה אבל הסתמכה על הגנת ברזל.
    עברנו מספר לא קטן של משחקים לא קלים אבל אחרי טוטנהאם יש לנו את ווסט ברום, בולטון, פולהאם ו-ווסטהאם כאשר רק בולטון זה משחק חוץ.
    אם כיבוש שערים הוא אכן מדד לקבוצה שבשלה לאליפות (למרות שרמת המשחק יותר חשובה) אז תוכל לקבל תמונה יותר ברורה בקרוב.

אם כבר מדברים על בלוף, מה שלום הכספומט שלכם? כמה זמן לדעתך הוא עוד יחזיק מעמד? כמה זמן אחרי שהוא יעזוב יקח לכם לחזור להיות סתם עוד קבוצה באנגליה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/08
  9. odobry Member

אויש באמת, תפסיק לדבר שטויות. לא הצלחתם לכבוש מול סטוק סיטי בבית, כאשר הם לא ניסו בכלל להכניס, הם הזמינו אותכם, באליפיות של צ'לסי הראינו שאנחנו לא סופגים ואולי בתחילת האליפות הראשונה התחלנו עם 1-0 קטן אבל לאט לאט גם התחלנו להבקיע, ומוריניו באמת שיחק כדורגל הגנתי, אני מעדיף את ביגפיל בהרבה, לפחות אנחנו לא ספגנו צמד מסיטי וצמד מוויגן. באמת קבוצה שחוטפת שתי גולים מול וויגן נראית כמו קבוצה שהולכת לאליפות? לדעתי ממש לא. ולדעתי בבולטון אתם יוצאים עם נקודות ובאמת עם 3 נצחונות כמו זה, אני מצפה שתיפלו מאוחר יותר. מול ארסנל אתם הולכים הבייתה עם כלום, עם מול וויגאן אתם חוטפים 2 חכה מה תקבלו מקבוצה התקפית כמו ארסנל. בסופו של דבר הבלוף יתגלה. כמו עם אברהם שנה שעברה. וצ'לסי השנה יקרטעו עד ינואר, יביאו איזה משהו התקפי, בטח איזה NONAME מברזיל בגלל סקולארי שמכיר את הליגה שם, וניקח את האליפות בהליכה כאשר יונייטד תהיה המתחרה העיקרית, ליברפול לאופ"א, רק חכה לסיבוב השני. הצרפתים ירוצו למקום שלישי כאשר הסיטי תעשה קנייה משמעותית בינואר וירוצו ל4. רק עונה הבאה הם יהיו איום משמעותי בגלל כמות הנקודות שהם מאבדים בסיבוב הזה.

10. Dakir Member

תגיד,אתה אמיתי?
    "קבוצה שלא יכולה לנצח יותר משער לא ראויה לאליפות"... בדיחת המאה.
    פשוט לא הגיוני איך לא ניצחנו ביותר משער אחד במגרשים כמו סיטי אוף מנצ'סטר,הברידג',איך לא ניצחנו את מנצ'סטר יונייטד בבית 4-0 איך... לא מובן פשוט.
    יונייטד שנה שעברה התחילה גרוע מאוד,וההתעשתות והריצה שלה קדימה חזרה אל הצמרת הייתה מלווה ברצף של נצחונות 1-0,מישהו יגיד שהם לא ראויים?
    וד"א,ניצחנו 2-0 את אברטון.

"פחות אנחנו לא ספגנו צמד מסיטי וצמד מוויגן. באמת קבוצה שחוטפת שתי גולים מול וויגן נראית כמו קבוצה שהולכת לאליפות?"
    חטפנו שני גולים מוויגאן כי העמדנו הגנה כמעט חדשה למשחק הזה אחרי הפציעה של סקרטל,מה בושה בלספוג 2 מסיטי בחוץ? קבוצה שסופגת במשחקים שלא צריכה לספוג באמת לא הולכת לאליפות אבל קבוצה שיש לה את הביצים לעשות קאמבק גדול אחרי הפאשלות שעשתה דווקא כן.

"ם מול וויגאן אתם חוטפים 2 חכה מה תקבלו מקבוצה התקפית כמו ארסנל"
    חטפנו 2 מוויגאן ו0 מצ'לסי (שלהזכירך לוקחת את הליגה בהליכה),מה זה אומר בדיוק? כלום.

גם אני רוצה קצת מהכדור בדולח שלך.

11. Strawberry Fields Member

רק אני רואה את האירוניה?

חשבת אולי על כך שאגר שיחק נגד וויגאן את משחק הליגה הראשון שלו אחרי כשנה של פציעה או שאתה יותר מדיי עסוק בלקטול קבוצה שניצחה אותך בביתך (מרירות?) שאתה לא מסוגל להבין שכדורגל זה קצת יותר מעובדות יבשות כמו הפרש שערים?

על FMA שמעת?

12. odobry Member

צ'לסי במשחק הכי גרוע שלה העונה. וליברפול 3 פעמים ניצחה כי היריבה קיבלה כרטיס אדום, אז סבבה תמשיך לזיין במוח ודבר איתי במחזור 25. כשאתם נלחמים על כרטיס לאלופות.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד... יש לי כמה שאלות
    1. האם ליברפול תיקח אליפות ב5 שנים הקרובות?
    2. עם כמה שערים יסיים העונה פרננדו טורס?
    3. האם פרננדו טורס יעזוב אותנו בינואר?
    4. מתי סטיבן ג'רארד יפרוש מכדורגל?
    5. לאיזו יחידה אני אתגייס בצבא?
    6. מתי אני אתחתן?
    7. עם מי אני אתחתן?
    8. איזה מידות גוף יהיו לאשתי?
    9. כמה ילדים יהיו לי?
    10. האם יום אחד אוכל להיות גורו מהולל כמוך?
    11. האם תוכל להשאיל לי את כדור הבדולח שלך לכמה ימים?

12. האם באמת קראת את כל השאלות המפגרות האלו בלי להבין מהשאלה הראשונה שאני סרקסטי לחלוטין ושאתה פשוט ליצן?

14. Dakir Member

אתה ילד פיקח...
    אבל זו בדיוק הבעיה-ילד.

כל הטענות שלך לא שוות שיט,זה כמו בערך להגיד "ריו פרדיננד לא הבלם הטוב בעולם כי ביום נתון בסופרקאפ דני מזניט עשה עליו מבצע".

15. Cup of Tea Liverpool, UK

ילד, אתה חי בסרט!!
    תגיד מה נראה לך, שאתה נביא? סקולארי מביא NONAME מברזיל ולוקח אליפות בהליכה?! אתה פשוט....הזוי! אפילו במנג'ר זה לא פשוט ופתאומי כ"כ.
    ומה בדיוק הקשר שאם ספגנו שני גולים מוויגאן (המשחק הראשון של אגר אחרי שנה), נספוג בכלל מארסנל.
    ואותה ההגנה אגב, שמרה על שער נקי מולכם. אתה פשוט...זורק דברים באוויר בלי שום מושג.

מה נאמר, פשוט מסכן, מתוסכל והזוי. רחמים.