המחזור ה-11 בפרמיירליג: עגל הזהב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/15.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מחזור חדש מגיע, לפני מחזור של ליגת האלופות ולכן עיקר האקשן והמשחקים של הקבוצות הגדולות ייערך בשבת. המחזור ייפתח בסטמפורד ברידג' עם צ'לסי מול ליברפול. בד"כ משחק צמרת, הפעם מדובר במשחק בין המדורגות 15 ו-9. מוריניו נמצא בעיצומו של המשבר החמור ביותר בקריירה שלו, קלופ עדיין לא משכנע עם ליברפול אבל כמובן שזו רק ההתחלה ויש כלפיו הרבה סבלנות, מה שלא בטוח לגבי הפורטוגזי ששמועות על סיום דרכו כבר מתחילות לרחף. כרגע זה נראה רחוק, אבל עם כל הפסד שנצבר זה יכול להגיע.

רחוק משם, בצמרת, לשלוש מהמוליכות יש משחקי חוץ לא פשוטים בשבת: יונייטד אצל קריסטל פאלאס המצוינת, ארסנל אצל סוונסי שנמצאת בתקופה בינונית אבל תמיד קשה אצלה, והפטישים של ווסטהאם ינסו להמשיך ולהלום במשחקי החוץ שלהם, הפעם בויקארג' רואד של ווטפורד. רק מנצ'סטר סיטי צפויה לטייל מול נוריץ' באתיחד.

צ'לסי-ליברפול, שבת, 14:45, סטמפורד ברידג'
    קריסטל פאלאס-מנצ'סטר יונייטד, שבת, 17:00, סלהרסט פארק
    מנצ'סטר סיטי-נוריץ', שבת, 17:00, אתיחד
    ניוקאסל-סטוק, שבת, 17:00, סיינט ג'יימס'ס פארק
    סוונסי-ארסנל, שבת, 17:00, ליברטי
    ווטפורד-ווסטהאם, שבת, 17:00, ויקארג' רואד
    ווסט ברומיץ'-לסטר, שבת, 17:00, הות'ורנס

אברטון-סנדרלנד, ראשון, 15:30, גודיסון פארק
    סאות'המפטון-בורנמות', ראשון, 18:00, סיינט מרי'ז

טוטנהאם-אסטון וילה, שני, 22:00, וייט הארט ליין

yonmu ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. Raulito Madridista

אני חושב שאי-אפשר להתעלם מהסיטואציה הנוכחית בה ליברפול מארחת את צ'לסי - הרבה פיקנטריה ופחות כדורגל סביב המשחק היום. לפני שנתיים מוריניו וצ'לסי ניצחו באנפילד וחיבלו בתוכניות האליפות ההיסטורית של ליברפול, כמעט 'כל העולם' היה עצוב יחד עם ג'רארד שירד על הבירכיים אחרי ההחלקה האומללה. היום, אוהדי ליברפול חולמים על ניצחון בכורה בעידן החדש של קלופ שנפתח בינתיים עם הרבה מחויבות ורצון אך פחות תוצאות - ואין כמו לעשות את זה על-חשבון ז'וזה מוריניו כשיש 'רעשים' מסביב שהפסד היום והוא מפוטר מצ'לסי. אולי סוג של נקמה או סגירת מעגל. מבחינת כדורגל, ליברפול לראשונה בתקופת קלופ מגיעה למשחק כשהיא לא הסיפור המרכזי, פחות לחוצה ואולי זה ישחק לטובתה.

3. South Boy Member

לא ניצחנו בברידג' מאז הדחיקה של מיירלש אאל"ט, עם כל הפתיחה הנוראית של צ'לסי הם עדיין פייבוריטים בטח ובטח כשמכת הפציעות לא עוזבת אותנו.
    יש דיבורים על כך שבנטקה בספק להיום ואני מקווה מאוד שזה לא נכון כי אם גם הוא יצטרף לרשימה אוריגי יהיה בחוד וזה אומר 0 נוכחות התקפית שלנו ועוד משחק עקר ממצבים.
    קונה עוד תיקו, חשוב יותר שנראה את שיטת המשחק של קלופ מיושמת בהדרגה ותביא לעלייה הדרגתית ביכולת, עם כל הכבוד לניצחון על בורנמות' לא נראה לי שזאת תהיה האינדיקציה ליכולת של הקבוצה בהמשך.

4. oranfu Member

מרוב הדיבורים על זה שמוריניו על סף פיטורין, אני לא רואה שום תוצאה אחרת מלבד ניצחון של צ'לסי. לנצח אותם היום ולגרום לו לקבל בעיטה זה פשוט מתוק מדי על מנת שבאמת ייצא לפועל.

5. South Boy Member

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/12183928_10153852598567573_317061973095893714_o.Xxx

בלי חלוץ טבעי בהרכב לא רואה איך נבקיע אפילו מול ההגנה הפגיעה של צ'לסי, לא מוצא אפילו פינישר אחד נורמלי בהרכב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Turgi Guest

7. Gunner_ForeveR Member

למה בנטקה בספסל?

8. golding מנהלים

מיקל ורמירז באמצע... הממ. מדהים שקנינו את באבה בסכום אסטרונומי רק כדי שנציב את זומה בעמדת המגן הימני על חשבונו. אני מת על זומה, אבל מגן ימני הוא לא.

ובכל זאת, 2-0 לנו. זה ההימור שלי להיום.

9. Turgi Guest

הוא רק אחד מיני רבים.
    מעניין אם ישרוד אחרי ינואר. מהמר על השאלה בליגה האיטלקית.

10. South Boy Member

לא כשיר לפתוח בהרכב.

11. alexshw Member

הופעת פרמייר ליג מס' 400 למילנר

12. k_700 Member

לדעתי קלופ דיבר על האפשרות לשחק עם פרמינו כחלוץ, כמו שלמשל הוא שיחק בנבחרת ברזיל.

מוריניו בהרכב שמבשר על שירת הברבור שלו.
    לפחות זה מריח ככה.

13. oranfu Member

לא אוהב את ההרכב, הייתי מעדיף לראות את אוריגי בסגל.

מתקשה לראות אותנו מבקיעים בהרכב הפותח היום. גם אין פינישרים (חוץ מפירמינו שעוד מתאקלם) וגם אין מהירות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/15
  14. Civil Anti Madridista

הרמה מושלמת של אספיליקווטה

15. All_Hale_Conradinho Member

אתם יודעים, נראה לי שגם ניצחון על ליברפול לא יציל למוריניו את המשרה שלו, בדיוק כמו שניצחון מול אסטון וילה לא עשה את זה.