המחזור ה-11 בפרמיירליג: עגל הזהב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/15.

1. alexshw Member

ואן חאל מצדיק את סקולס.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

היו שתי הזדמנויות מצוינות של שער אפשר להגיד, המסירה לרוני מול שוער והמסירה של מארסיאל בסוף להרירה שעמד ממש עם מבט חשוף מול השער והתפקשקש לו.
    הייתה עוד מסירה של מאטה לעבר רוני אחרי השתחררות טובה שלו מול קבאיי אבל מפני שהכתובת היא רוני זה אפילו לא חצי מצב.
    שתי הזדמנויות כאלה, פלוס הבעיטה חופשית של רוני זה לא מעט למשחק במגרש קשה מאוד.

אנחנו נראים ככה כי זה כמו לשחק עם עמוד שלא תורם בכלום איפה שההתקפה הכי צריכה אותו.

אז אם פול סקולס רוצה להגיד את האמת הגיע הזמן שיפסיק להשמע כמו טרחן ויקרא בקול ברור וצלול שווין רוני צריך איזה חודש מחוץ לסגל וגם אז לעבור הרבה מבחני כשירות.

בינתיים חוץ ממחזורי טענות כלפי ואן חאן אני רק שומע אותו מגן ומגן על סיר ווין רוני.

למרות הפתיחה של הרבע שעה השייקית שכמעט עלתה לנו בשני שערים אני ממש לא חושב שזו הייתה מחצית רעה במגרש כל כך קשה.

3. alexshw Member

מי שטרחן פה זה ואן חאל. טרחן זקן שמסרס ללא רחמים את קבוצתו
    כדורגל שעבר זמנו ומזמן

4. k_700 Member

אחלה אין לי בעיה שזו דעתך ודעתו, קצת יותר מפריע לי שבכל אפשרות לבקר את ואן חאל העונה הוא גם מגן ומגן ומגן על רוני.
    כאילו לא ברור לכל ציקלופ 'הכדורגל שלנו כל כך משובש ומסורס כי יש אוויר בחוד.
    לזה קוראים צביעות או חוסר אובייקטיביות מחשידה מאוד(מנסה לתפור את התפקיד לחבר שלו כמה שיותר מהר? מקווה שלא ככה, אני אוהב את סקולס).

ושוב עולה רק אצלי השאלה אם הצביעות ממדרגה ראשונה הזאת הייתה מתרחשת אם היה עומד פה מנג'ר בריטי.

5. alexshw Member

רוני רק חלק מהבעיה. השחקנים ממלאים אחר ההוראות של ואן חאל. זה הרעיונות שלו. לא אכפת לי כרגע אם יש לסקולס אינטרסים נסתרים. ואן חאל אויב של קבוצתו מאז המינוי שלו

6. All_Hale_Conradinho Member

מישהו יודע אם לסטר כבר שברה שיא של קאמבקים לעונה או משהו (אני כולל בזה גם כשהם יצאו עם תיקו)? מדהים כמה תחת יש לקבוצה הזאת.

7. k_700 Member

אתה אמרת שואן חאל מצדיק את סקולס.
    אני למדתי שאתה לא יכול להוכיח או להפריך טענה בלי להתייחס לשני האגפים במשוואה.

אז רוני רק חלק במשוואה? איזה חלק? אני ספרתי היום 6 כדורי עומק שנשלחו אליו ולאף אחד הוא לא הגיע.
    אני די סמוך שחלוץ נורמלי בליגה מנצל 4 מכדורי העומק שקיבל כדי לעשות משהו.
    שלא נדבר על מצב של 100 אחוז שמארסיאל העמיד אותו ורוני הכבד אפילו לא היה מסוגל לבצע את ההטעיה ולקבל הכשלה.

לי ברור לגמרי איך מגיעים למצב של 80 מסירות לפני איום על השער.
    שום תדרוך ושום בטיח, רואים איך בכל משחק השחקנים מאבדים בו אמון ומפסיקים לחםש אותו ואז אתה מגיע למצב שאתה צריך לקוות לכניסה טובה לעומק של אחד משחקני ההגנה.

בגלל זה אמרתי שכל כך חבל לי שלא התמזל מזלנו לבדוק איך כל זה היה יכול להראות עם די מאריה במקום רוני.

8. alexshw Member

מצדיק את סקולס. בכדורגל שהקבוצה מציגה כולם יכולים להווכח שסקולס צודק

9. k_700 Member

כן, לא חשבתי שאי פעם תצליח לפתוח קצת את העיניים ולקלוט משהו שהוא מעבר לטענה ממוחזרת, אינטרסנטית או סתם קלישאה.

RG11 אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

זכותך לחשוב שואן חאל זה שיא הקדמה. ביום שהוא יעזוב אני אמזוג שמפניה. ביונייטד צריכים להיות אנשי כדורגל במערכת כמו בבאיירן שיתנו להבין במצבים כאלה למאמן שזה לא מתקבל על הדעת לשחק ככה

11. Sir Alex Las' Killa

ואן חאל יורה לעצמו ברגל בשביל ווין רוני העלוב, שחקן שכבר הוכיח שהוא כפוי טובה מסריח.

עוד 0-0 עם החזקת כדור סתמית.

12. WellNeverDie Member

רוני נראה נוראי.
    בעטנו למסגרת בכלל? סיטי וארסנל יתחילו לברוח וזה לא נראה טוב, כי בשלב מסויים גם אגוארו יחזור ואז הסיכוי להצמד לצמרת יעלם. רק שהמקום השלישי לא יברח.
    יש עדיין כל כך הרבה ליקויים בסגל אחרי שנשפך כל כך הרבה כסף, אני לא מבין את זה. איך הוא לא שם לב?

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה פשוט נורא. כמה סמלי שבמגרש הזה סיטי וארסנל חילצו העונה ניצחונות בשיניים, ולנו חסר את מה שצריך כדי לעשות את זה.

14. alexshw Member

למה שיונייטד תתחרה בצורה כזו על התואר? טבעי אם הקבוצות האלה יברחו. ואן חאל עשה מספיק מאז שמונה בשביל לקבל מכתב פיטורים בכל מועדון אחר מהדרג הזה. אם הוא לא זונח את רעיונותיו ההזויים גם לא מגיע לו לסיים עונה.
    טוב תעשה יונייטד אם תסגור מהר עם פפ לקראת העונה הבאה.

כשיונייטד תפסיק להתבוסס בעבר של הכדורגל היא תחזור למקומה הטבעי

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוני הוא רק חלק מהבעיה. קבוצה עם שאיפות כמו שלנו לא יכולה להגיע להזדמנות אחת כל מחצית. קבוצה עם שאיפות כמו שלנו לא יכולה לבוא למשחק מול פאלאס קודם כל כדי לעצור אותה ורק לאחר מכן ליזום.

ואן חאל הוא אולי שדרוג למוייס, אבל הוא לא מספיק טוב לשאיפות שלנו, לא מספיק טוב להביא תקבוצה שלנו לתארים.