המחזור ה-11 בפרמיירליג: עגל הזהב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/15.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, כולם אשמים ביכולת של רוני חוץ מואן חאל? אין מצב להוריד אותו לספסל או להוציא אותו היום בדקה ה - 60? כבר ראינו שואן חאל לא סופר אף אחד ממטר וגם אין לו בעיה לספסל שחקן שנקנה במחיר אסטרונומי כמו די מאריה כשהוא לא מספק תסחורה, אז כניראה הוא באמת לא רואה שרוני נמצא בתקופה נוראית, וזה עוד כישלון גדול שלו.

2. Gunner_ForeveR Member

טוב, מחצית שנייה הרבה יותר טובה, לא הייתי מנחש שככה תיראה המחצית השנייה אחרי המחצית הראשונה.
    ג'ירו ממשיך לכבוש (תגידו, יש שחקן בעולם שיותר טוב ממנו במשחק הראש? [פרט לרונאלדו אולי]), אוזיל ממשיך עם יכולת נהדרת ומבשל 2 שערים [מלך הבישולים של הליגה]), ההגנה נראית טוב, צ'ך נראה טוב - וממשיכים לצבור נקודות ועוד במשחקים לא פשוטים בכלל. דווקא אלכסיס די מאכזב, במיוחד במחצית הראשונה, זאת אחת ההופעות הכי חלשות שראיתי ממנו אם לא הכי והוא גם לא נלחם ורץ על כדורים היום כמו שהוא בד"כ, לא יודע מה עובר עליו - עייפות/משהו מנטלי... נקווה שיחזור לעצמו במהרה. קמפבל עם בכורה (בהרכב?) סבירה וגם כבש שער, אז אי אפשר יותר מדי להתלונן, נקווה שזה יתן לו ביטחון ויעזור לו ולנו בהמשך עד שהפצועים יחזרו.

עכשיו הפנים לבאיירן , המשחק הכי קשה ללא ספק העונה , תיקו יהיה הישג אדיר.

3. RG11 Member

איך אפשר להגיע להזדמנויות שזה מי שיש לך בחוד? בחיי שאני לא מצליח להבין איך הוא כל משחק משלים 90 דקות. נורא עם הגב לשער, נורא בכדורי עומק, תוקע כל התקפה. אין לי ספק שברגע שהוא יעוף כבר נראה הרבה הרבה יותר טוב.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

4. k_700 Member

ואן חאל אשם ענק בזה שהוא לא מגיב למה שקורה עם רוני.
    רוני אשם באיך שההתקפה הנכה שלנו נראית על המגרש עצמו, מה לעשות שלא בדקתי מתי הפעם האחרונה שואן חאל בעט בכדור במשחק רשמי.
    אבל שוב, סקולס צודק במאה אחוז, אין שם מילימטר של צביעות, גם הכתב הזה מהביביסי שלפני שבועיים טען שהרירה חייב להודות לאלוהים שרוני סבלני כלפי ההתאקלמות שלו גם הוא גנרל אמיץ ורודף צדק.
    פרופוגנדה אחת שלמה.
    לחשוב שעם מאמן אחר ווין רוני בחוד זה יראה אחרת זה מצחיק אותי.
    הבן אדם יותר איטי מפר מרטסקר, פחות פיזי וגבוה ממנו, לא משתלט על כדורים בפס של מטר.
    הוא מתחרה רק בלוקאס לייבה ברייטינג הכי נמוך מתחילת העונה, אולי אפילו גובר עליו.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson צודק. גם אם חלק גדול מהבעיה זה וויין רוני, הרי שכל העניין עדיין חוזר למנג'ר שלא רק מציב אותו בהרכב בכל משחק, אלא גם לא מחליף אותו בכלל. זה לא נראה טוב. כדורגל הוא לא משחק עד כדי כך מסובך. זה כאילו שוואן חאל מנסה לשחזר בכוח לא משחק טוב, אלא את המשחק המושלם ההוא, כפי שהגדיר את הניצחון של אייאקס בברנבאו לפני כמעט 20 שנה. בסדר, אנחנו נסתפק בכדורגל טוב מדי שבוע ולא בכדורגל נשגב פעם ב-20 שנה...

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. אבו Member

מה יהיה עם החסר תועלת ,מסוט אוזיל?! עוד הופעה נהדרת של אוזיל, ושוב הוא מוציא אותנו מהבוץ עם הרמה מושלמת לגירו ובישול נוסף לגואל-עוד שתי בישולים נוספים למלך הבישולים של הפרמייר ליג.

המחצית הראשונה הייתה ממש מזעזעת. אני לא מבין איך ונגר לא רואה את זה שההגנה עם גבריאל פשוט חד וחלק נראית הרבה יותר טוב מאשר עם פר? יש תחושה שונגר רוחש לו פשוט כבוד מוגזם ולא חושב יותר מדי מקצועית. בלרין לא היה באחד ממשחקיו הטובים ובכלל כל חוליית ההגנה, פרט לצ׳ך ששוב היה ענק בכמה רגעי מפתח. קלין שיט נוסף איכשהוא, אבל ההגנה הובכה היום יותר מפעם אחת.

ההחלטה לפתוח עם גואל קמפבל הייתה מאוד נכונה. סך הכל הבחור לא קיבל צ׳אנס אמיתי בקבוצה ומעבר לזה, זה היה ממש מיותר להכניס את פלאמיני ולשנות את כל מבנה המערך שדופק נהדר. עם כל הכבוד, אגף ימין עוד לפני הפציעות הוא החולייה הפחות חזקה(למרות שראמזי עשה עבודה טובה) שלנו. ואכן השתלם, קמפבל היה טוב. גירו היה שם שוב עם הראש ואלכסיס נראה קצת לא אלכסיס. אני נוסע לדרבי בשבוע הבא והיי אלכסיס שומע? כדאי שתתאפס. שורה
    תחתונה ניצחון מול קבוצה שאנחנו מתקשים מולה באופן קבוע, אפשר לסמן עוד וי על משחק קשה והפנים למינכן ולדרבי שני משחקים גדולים. שבוע מעולה שיהיה

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

:sm_22: : :sm_66: משחק מטורף בגודיסון פארק. התוצאה קצת משקרת אבל כמובן שאין לי תלונות.
    כששמטנו יתרון של שני שערים לא האמנתי שנצליח לנצח ועוד בכזה הפרש, שמחתי להתבדות.
    הצופה הנייטרלי יאהב לצפות במשחקים הבלתי צפויים של אברטון, עבור האוהדים שלה זה סיוט. בעידן מרטינז, ניכר שהקבוצה סובלת ממאניה דיפרסיה.

איש המשחק ללא ספק:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/12193277_10153678699693762_6238396708320600268_n.Xxx?oh=5eec4a23fc053053866bd72ee7a8ba5c&oe=56B0B6F8&__gda__=1455072238_eafa64e0340f437037494b2d9f18d5a7

*/aaa021

8. k_700 Member

זה די פשוט ואני לא יודע איך זה עדיין יכול להפתיע אנשים בטח אחרי שהראה את אותם דברים גם בקריירה שלו בוויגאן- אין לו מושג באיך להעמיד הגנה של קבוצה.
    הוא מוטיבטור לא קטן כשאתה עם החרב על הצוואר והוא אוהב שהקבוצה משחקת בקצב משחק מהיר מאוד וכתוצאה מזה מתפתח משחק התקפי, הרבה שערים, הרבה מצבים, הרבה חופש לשחקני התקפה מוכשרים.
    אבל זה תמיד יגיע לגבול מסויים בליגה הזאת, אגב, בדיוק כמו הקבוצות של ונגר בעשור האחרון(נוציא את העונה הנוכחית לרגע זה).
    קבוצה שיודעת להסתדר טקטית נכון, לסגור להם טוב את האמצע, לא לתת למגנים שלהם לצאת קדימה, לא לתת לקיצוניים לקבל עזרה ובעצם סתם מבודדת את לוקאקו למעלה יכולה לנטרל אותם.

ואן חאל למשל עשה את זה נהדר כשהציב את מארסיאל על קולמן(זו הייתה הפעם הראשונה לדעתי ששיחקנו עם הצרפתי בשמאל ואחת המשימות שלו במשחק היו לשמור על קולמן).

חוץ מזה באמת משחק טוב מאוד.
    איש המשחק שלי וזה הולך להיות מנוגד לכל דיעות הזלצרים והשכנרים למיניהם- זה לוקאקו.
    זה האיש שניצח שם על הקרנבל. חילק שם מסירות עם הפאלש ועם השפיץ של הרגל, אם זה היה ווין רוני היו מספרים לנו כמה יחודי הוא וכמה הוא המוצארט של החלוצים שהמציא את היכולת להוציא פסים כאלה.
    אגב, זה משהו ששמתי לב כבר מתחילת העונה שלוקאקו הוסיף לעצמו ומחפש הרבה פעמים כשהוא משחק ביחד עם קונה, לבוא מאחוריו ולחפש אותו במסירות חכמות, מראה כמה הוא רב גוני ולא רק חלוץ של גב לשער.
    היה איזה אוהד מצחיק שהתפלל שנקנה את קיין ב50 מיליון בקיץ כי הוא ההבטחה האנגלית, אם תשאלו אותי אם אני צריך לבחור חלוץ אחד מהליגה הזאת- רק לוקאקו, אם לא הוא עדיף להסתכל על תוצרת חוץ(מחוץ לליגה).

עוד דבר יפה-
    ג'רמיין דפו גורם לי לקינאה. בחור בן 33, חשבנו שכבר התחיל להינות מהפנסיה שצבר, אולי העמיס קצת כרס אחרי קריירה בטורונטו ובטורונטו חוץ משפע של אוכל מכל הסוגים אין כלום, אבל הוא נראה נהדר.
    זריז, מהיר, נראה שמח, רעב, השער שלו היום טאץ' נהדר בהקפצה מעל הבלם ופיניש אופייני לו. עצוב שבגיל 33 הוא נראה עם הרבה יותר ברק מווין רוני שחגג 30 בשבוע שעבר(כן אני יודע 13 שנים של ווין רוני זה לא כמו 13 שנה של שחקן אחר בכדורגל העולמי...).

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני זוכר שגם רובי קין יצא בזמנו ל-MLS ואז חזר כעבור חצי שנה בהשאלה לאסטון וילה ונראה הרבה יותר טוב מאשר איך שנראה בפרמיירליג בשנתיים-שלוש לפני המעבר. יש שחקנים שכנראה צריכים את הריענון הזה.

10. k_700 Member

נכון, יש מקרים כאלה.
    הוא שיחק שם בגאלאקסי, גם מזג אוויר הרבה יותר טוב ובריא, דקלים, שייקים בבוקר ולא גוגל מוגל, הרבה יותר בריא למערכת העיכול.

קצת חבל על דפו שהוא בקבוצה שבכל משחק יכולה לספוג שישייה וגם אם הוא יתן הופעות כמו היום.

11. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/CSzW4BhWcAAvl8r.Xxx:large

12. אבו Member

חייב לציין אחרי שראיתי את המאצ אופ דה דיי- ג׳ק באטלנד בהופעה אדירה ובכלל שוער נהדר ואני לא אומר את זה רק בגלל המשחק הזה, שממש מנע שם כמה מצבים אדירים של ניוקאסל אלא בכלל. באמת שהוא מרשים אותי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה חיה רעה היה ואן ניסטלרוי.