המחזור ה-14 בפרמיירליג: עוד פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/11/19.

1. cheddar Member

Scouser אוהב/ת את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה יותר מפחיד אותי בורנמות' בחוץ מאשר הגופה של אברטון באנפילד. אני מוותר על אליסון באנפילד גם אם באמת יש אפשרות לדחות את הקץ לבורנמות'.

3. alexshw Member

המרוויח העיקרי ממוריניו כרגע זה אלי. אבל צריך לקחת בעירבון מוגבל, כרגע זמן קצר מדי אחרי המינוי.
    צריך לראות מתי הוא יתחיל לטנף ולשפוך ארס.
    פוצ'טינו מאמן מצוין, אבל הוא העלים את אלי בשנתיים האחרונות. לא מבין למה.

4. one united Member

למרות ששניהם שחקנים שונים,אריקסן ואלי משחקים הכי טוב מאחורי החלוץ. פוצ'טיינו העדיף שם את אריקסן ודחף את אלי לצדדים או כ 50/50 וזה קצת דפק אותו.

5. k_700 Member

להיפך,
    אריקסן שיחק הרבה פעמים בצדדים.

מוריניו עוד לא עשה שום דבר מיוחד עם אלי.
    אלי נתן כמה הופעות באותה רמה ממש בטווח שלפני הפיטורים.

ההגנה שלהם נראית חמאתית מתמיד, בחריקות הראשונות זה יהיה כואב בעיניים(ויספרו לי שהגנה מוריניו -יודע, עוד מיתוס).

6. one united Member

על הלוח הוא היה אולי רשום כשחקן צד אבל בפועל הוא נכנס לאמצע המון כדי לשחק קרוב לקיין וסון שהגיע גם הוא מהצד השני. היום כשאין אריקסן, אלי יכול להכנס לשטחים האלו ולהיות כמו חלוץ שני.
    ..............מה שלי יותר מבאס ,שעכשיו שמוריניו בטוטנהאם הלך הסיכוי לטרייד קלאסי פוגבה-אריקסן.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין איך VAR פספס את היד של סאות'המפתון.
    השחקן הזה של סאות'המפתון דז'נפו או איך שקוראים לו, הוא בקלות הכי טוב שם בהתקפה אבל בבישול שלו יש יד ברורה.
    אבסורד שלא נפסל השער.

8. k_700 Member

מי יתן טרייד על שחקן שמסיים חוזה עוד 7 חודשים? פחח.

אריקסן היה משחק מלא באגף, משם הגיעו רוב ההגבהות שלו.

מוריניו צריך לשחק עם שניהם אם הוא רוצה להצליח.
    כל מחשבה שסיסוקו האכבר נגר הזה יכול להביא לך משהו , הזייה אחת גדולה אבל זה לא מפתיע שמוריניו הולך עם הגודל והגולמיות על פני הכשרון.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיסוקו אתלט, שיילך לאולימפיאדה.
    קבלת החלטות ביזיונית, בחיים אני לא אתפוס מהשחקן הזה.
    כשאתה לא נותן לו שטח הוא אובד עצות.

אריקסן גאון כדורגל, מה הוא עושה על הספסל אני לא יודע, דברים מוזרים קורים בטוטנהאם העונה. לא יכול להבין כבר.
    אבל הנה הם 6 מאלופות, זה הספיישל וואן, לקח אותם מקום 15 ומביא אותם לאלופות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אריקסן על הספסל בגלל ענייני חוזה. בוא נגיד המחויבות שלו לפחות אצל פוצי ירדה לרמת פוגבה.

11. Andrei Kanchelskis Member

מי יודע אולי מוריניו בכלל כל חייו כמאמן התאים לקבוצה שהיא אנדרדוג ורק עכשיו הוא מגלה את זה...ימים יגידו....

12. Raulito Madridista

הסגל של טוטנהאם טוב משמעותית משאר הליגה חוץ משתי הגדולות, בהחלט רואה אותה מגיעה גם למקום השלישי. סיסוקו טוב למשחקים בהם צריך להתגונן, כל מיני משחקים באיתחאד או באנפילד אך לא מעבר לדעתי. אריקסן קצת איטי לטעמי וחווה ירידה בכושרו מעבר לסוגיית החוזה, לא כזה מפתיע מה שקרה איתו. מוריניו בינתיים מנצח ולא צריך יותר מזה. והיריבה הבאה: מנצ'סטר יונייטד, באולד טראפורד.

ליברפול מראה שיש לה גם תוכנית מגירה למעשה כל העונה וזה חשוב, אין שום סיבה שואן דייק לא יהווה איום מטורף על ההגנות במצבים הנייחים (כמעט) כמו סרחיו ראמוס.

קטלתי לא אחת את ז'ירו, אתמול הוא קיבל את המקום בהרכב בשל הפציעה של תמי אברהם, לא ראיתי את המשחק אז לכן אני שואל, יש חדש תחת השמש?

אי אפשר בלי מילה על מנצ'סטר סיטי: תאבד את כתר האליפות העונה, זה היה ברור כבר ממזמן, ואין בעיה אחרי שנתיים מטורפות כי היא מתמודדת עם מפלצת בעצמה. העניין הוא שסיטי, שוב, לא אגרסיבית מספיק, והרקורד שלה לא היה מספיק לה גם לא בליגה האיטלקית שם יובה לא מפסידה וגם לא בספרד למרות שאף קבוצה לא נראית באמת טוב עם כל הכבוד לחודש האחרון של ריאל מדריד. זה הזוי מבחינתי שפפ הניף דגל לבן עוד בנובמבר. מזכיר את העונה האחרונה של מוריניו בריאל מדריד. פאנצ'ר פה, פאנצ'ר שם, יריבה מושלמת ושמים את כל הביצים בסל של הצ'מפיונס. זו באמת נראית לי כעונה האחרונה שלו.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווא ווא איזה הסקת מסקנות... שם בצד כרגע את הדיבור האם ברור שניקח אליפות או לא (לא ברור), בעיניי התרחיש ההגיוני הוא דווקא שנראה את גוארדיולה מביא 2 שחקנים ב40-50 מיליון פאונד בינואר ויוצא לרצף נצחונות מרשים. זה לא מאמן שמניף דגל לבן בנובמבר בשום עולם, זה מאמן אובססיבי שמצבו הנפשי נפגע כשהקבוצה שלו מפסידה נקודות. בוא נגיד שהרבה יותר סביר שהם יצליחו לצמצם את הפער הזה מאשר שאנחנו נגדיל אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/19
    oranfu, yakov_y, Liverpool-Forever ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים ב100% עם ההודעה שמעלי.
    דגל לבן אתה לא תראה מגווארדיולה, יותר מזה, אני יודע שלא ייקחו אותי ברצינות כי נאחס כי בלהלבהלהלההבל אבל ה11 האלה לא גדולים כמו שנדמה לכם. אם סיטי היו מובילים ב11 היינו סוגרים את הליגה. ליברפול מנצחת על הקשקש משחקים, כל פציעה אצלה משנה את התמונה. כלום לא גמור.

למה טירני לא פותח בארסנל?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליונברג עם השינויים שלו לנוריץ:

סוקרטס וטיירני אאוט - מוסטאפי וקולאסינק אין.
    גם ווילוק ושאקה האפס בהרכב לצד גונדוזי וטוריירה המאכזב ירד לספסל גם כן.