המחזור ה-15 בפרמיירליג: Behind Blue Eyes

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/12/16.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי את הכוונה, השאלה שלי היא מה זה "ההגנה של סאות'האמפטון יותר טובה משלכם"? ההגנה של סאות'האמפטון מתמודדת עם דברים אחרים, היא משחקת בצורה שונה, וואן דייק שאתה מאמין שהוא פתרון מושלם עבורינו יכול להראות כמו שחקן אחר לגמרי כשתזרוק אותו לסיר הלחץ של אנפילד עם הוראות טקטיות שונות לגמרי ואיזה גארי נאוויל שעושה על חשבונך כותרות בעיתונים. ולראייה לוברן - הוא היה מצוין בסוטון, מה קרה? הוא שכח איך לשחק כדורגל? או שאולי יש פה גורמים אחרים שאתה לא לוקח בחשבון?

לא חולק עליך שההגנה חלשה, אמרתי את זה בעצמי ובטח לא בפעם הראשונה העונה. ממליץ פשוט להסתכל על קבוצות כמו סוטון ואברטון בקונטקסט הנכון ולא לצאת מנקודת הנחה שמה שעובד שם יעבוד באותה אפקטיביות בקבוצה אחרת. הייתי בטוח שאוהדי פרמיירליג כבר למדו מספיק אכזבות כדי להפיק את הלקח הזה.

גיל - וואן דייק הוא סתם השם שעלה פה והוא לא מזיז לי, לא יודע אם הוא טוב יותר מלוברן או לא, וכמובן שלא כל שחקן שנביא מקבוצה כזאת הוא אוטומטית כשלון רק בגלל שהיו כל מני לוברן ודאונינג למיניהם, זאת בכלל לא הנקודה. אני לא נכנס בכלל לאת מי צריך להביא או לא להביא, אני רק חושב שלהגיד שטויות כמו "הייתי לוקח את ההגנה של סאות'האמפטון על ליברפול" זה קל מדי וכמו שכבר חווינו על בשרנו מספיק פעמים בפועל זה לא תמיד נראה כמו שאתה מדמיין.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

איברהימוביץ' ומחטיריאן אלה חתיכת שני אפים. ועוד חושבים שטוטנהאם הם היהודים.

3. HEART BREAK KID RED DEVIL

תותחי על גבר!!!

4. alexshw Member

הארמנים גם ידועים באפיהם המפוארים [emoji2]
    לא רק היהודים.

5. HEART BREAK KID RED DEVIL

שלא נדבר על האזניים של דייגו קוסטה כן, הוא עקף את טוני אדמס ופרנסיס ג'פרס בקטע הזה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאיפה של ליברפול היא כמובן להחזיק הגנה מספיק חזקה למטרות שלה. ערכתי השוואה לסאות'המפטון כדי להסביר עד כמה הבעיה בליברפול קשה, שכן לא רק שהיא לא מספיק איכותית לאליפות, היא אפילו נופלת בהשוואה להגנה של קבוצה כמו סאות'המפטון.
    וכן, יצא לי לראות את סאות'המפטון השנה לא מעט, פעמיים במגרש (אולד טראפורד וטרנר) ולא מעט פעמים משחקים מלאים בטלויזיה, ואני באמת חושב שגם מבחינת משחק ההגנה וגם מבחינת אינבדואלים, ההגנה של סאות'המפטון טובה יותר.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי זה ברור מאליו שהחלק האחורי של סוטון טוב יותר.
    קצת חפרנו על זה אבל ברור שיש גם נקודה נכונה בזה שאותם השחקנים של סוטון עם הטקטיקה ההרפתקנית של קלופ היו חשופים הרבה יותר.
    לפני ואן דייק יש שלישיית קשרים שאם טאדיץ' פצוע אז כולה עם אוריינטצייה הגנתית, (רומאו, קלאסי, הסקנדינבי עם השם הלא ברור, וורד פראוס) ברור שזה עוזר לו, ברור שזה עוזר גם לשוער. אצלנו הם היו נתפסים יותר פעמים עם התחתונים למטה אין לי ספק. ועדיין......לוברן נכשל בפעולות בסיסיות הרבה יותר מדי פעמים מאז שחתם אצלנו וקאריוס כרגע הוא מתחת לכל ביקורת, אין שוער בליגה שנראה רע כמוהו נכון להיום.

oranfu אוהב/ת את זה.