המחזור ה-15 בפרמיירליג: Behind Blue Eyes

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/12/16.

1. oranfu Member

פפ בתגובה לכתב שאמר לו שהם לא ניצחו אפילו תיקול אחד ב35 הדקות הראשונות: מה זה תאקל? אני לא מאמן של תאקלים, אני לא יודע מה זה.

סה"כ יהיה נחמד לראות אותו נכשל כשהוא כזה סנוב.

2. k_700 Member

רק לא לשכוח מי היה מרביץ בכם תורה על בסיס שבועי בקשר לאפסייד של גון הסטונס.

3. Sturridge Member

הוא גאון וג'נטלמן ואתה לא מבין את זה כי אתה לא Mes que un club. או משהו כזה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח, בטח.

פסוק אחד מתחת ל: א) קוסטה סוס מת. ב) לקאזט/לוקאקו/כל חלוץ אחר באות ל׳ יותר טוב. ג) מערך של 3 בלמים לא יצליח בפרמיירליג.

״הנבואה ניתנה לשוטים״ כך אומרים.

Gianzola, Sir Alex ו-golding אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

נדבר במאי כדי לראות כמה מערך של שלושה בלמים באמת מביא קבלות? או שיש גביע לאלופת החורף?

אגב, אתה גם יכול להוסיף את זה שאני ממש לא מחזיק מדוד לואיז.

ובקשר לסטונס, אנשים עוד בלבלו לי את המוח שהוא בסך הכל היה קורבן באברטון ובקבוצה טובה יותר לצד שחקני הגנה טובים יותר ותחת פפ הוא יראה את הפוטנציאל המדהים שלו(קצת מצחיק אבל גם אוהדי צלסי פה צידדו בו כשזה היה מקושר אליהם).
    בינתיים זה כל כך ברור שהוא לא קשור לרמות האלה והוא רק הורס(למרות קולארוב, סנייה וכל אלה, הוא מצליח להתעלות עליהם בעליבותו).

אבל אני רגיל כבר ממקרה פיל גונס, עד ששחקן אנגלי לא חוצה את גיל 26 וחצי ומחבר לפחות 400 הופעות אי אפשר להתייחס אליו כשחקן בוגר שלא צריך לקשקש על הפוטנציאל שלו.

עברנו את זה עם דני בוי וולבק, זה שלא ״נופל מאף חלוץ אחר בן גילו״, אז לא צריך להתרגש.
    כולנו נגלה סבלנות גם לאלה עם ההצתה המאוחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/16
  6. Raulito Madridista

לסטר הייתה המשחק הכי נוח של כמעט כל קבוצות הליגה העונה, להוציא אולי את ארסנל ממש בתחילת הדרך. אפילו יונייטד נראתה מולה כמו קבוצת כדורגל וכבשה ארבעה שערים. אני מאוכזב מהקבוצה של ראניירי, זה ערב יפה בעונה די חשוכה בליגה האנגלית, סוף-סוף וארדי. יש 'ירידת מתח' או 'חזרה לקרקע', 'חזרה לגודל הטבעי' - ויש עונה פאתטית, אשכרה 4 נק' בלבד מהקו האדום. לגבי סיטי - התקפה מוכשרת, אבל הגנה לא קיימת. פחות מידי משחקים שהיא מסוגלת לקחת בכוח כמו המשחק שהיא ניצחה עם הצמד של יא-יא טורה למשל. ההגנה כרגע נראית רע מאוד ומבחינת המגנים יש בעייה.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, אחרי 8 נצחונות רצופים עם המערך הזה אתה מדבר על אם זה יביא אליפות או לא? מצחיקול אתה.

לגבי לואיז: צחוק בצד, אבל במערך הנוכחי הוא אחד הבלמים המרשימים בליגה.

8. k_700 Member

בליגה שבה ואן דר וייק הוא השם הכי נוצץ לעמדה הזאת כרגע הייתי אומר שזה לא איזה הישג מדהים.

הוא טוב כרגע הרבה יותר ממה שציפינו אבל עם שחקנים חשודים כאלה אני תמיד מחכה לקראנץ טיים לפני שאני נאלץ לתת ביס בכובע.

כמו שאמרתי, את האיכות של המערך הזה והמיצוי שופטים אחרי עונה מלאה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח תאמין לי מה לא תעשה כדי לצאת צודק. גדול. מעניין מה היית אומר אם היה מדובר ב-8 הפסדים רצוף עם אותו מערך.

אני יכול להגיד את זה גם על שחקנים לא ״חשודים כאלה״. אני פשוט אחכה שהם יפשלו כדי ״לתת ביס בכובע״ בדיוק כמו שאנשים עושים עם פפ היום. מעניין איפה הם היו שהקבוצה שלו עשתה 6 מ-6 והייתה נראית כמו מישהי שהולכת לדרוס את כל הליגה (סתם לוקח את זה כדוגמא אקטואלית).

אגב: גם אם נצא מגבולות הפרמיירליג, דויד לואיז באמת נותן הופעות מצוינות במערך החדש.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גווארדיולה הוא אידאליסט פלצן. יש לו המון רעיונות טובים, הוא יודע לגרום לקבוצה לשחק בצורה מאוד מדויקת ולשלוט ללא עוררין, אבל זו חייבת להיות קבוצה של שחקני על כי מה שהוא דורש הוא בדרגת קושי מאוד גבוהה.
    אם הוא מאמן טוב או לא זה עניין של טעם אישי, אבל בכל אופן נראה כאילו הוא לא ממש מתאים לרוב הקבוצות בעולם.

11. Scouser Member

מה שהולך עם פיקה, פויול ודני אלבס לא הולך עם סטונס, סאנייה וקולארוב. המערך שלו הזוי וכולל יותר מגנים ממה שקבוצת כדורגל אמורה להציג, שחקנים מוגבלים נאלצים לשחק משחק מסירות והנעת כדור שהם פשוט לא יכולים ולכן זה נגמר בטעויות כמו בשער הרביעי. במערך הזה סיטי חשופה למתפרצות באופן קיצוני ואין כמו לסטר של שנה שעברה כדי להראות את זה.
    אגב, מי שעולה עם חסוס נאבאס מגיע לו לחטוף. כבר כמה שנים שהוא לא ברמה הזו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

שלושער ראשון לורדי בקריירה המקצוענית. הקודם היה בליגה החמישית ב - 21.2.2012. פליטווד שלו ניצחה בביתה את אבספליט 6:2.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב רק שכל התבוסות שציינת של לסטר היו בחוץ ואילו ארסנל ומנ סיטי היו משחקי בית.
    אני עדיין חושב שלשחק אצל לסטר זה משחק לא פשוט עבור אף קבוצה בליגה ועוד גדולות ישאירו שם נקודות.
    זה כמובן לא חייב להיות בצורה משפילה כמו שקרה היום.

14. Sturridge Member

ראיתי עכשיו את התקציר, פאק איזה טאץ' יש למאחרז בשער הראשון והשלישי.

Mellow29, Rushie ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גדולה של מאמן זה לדעת להשתמש בשחקנים שיש לו בצורה הטובה יותר. ואם השחקנים שיש לו לא מתאימים לשיטה שהוא דוגל בה, אז שישנה שיטה, יותר ריאלי מלהחליף את כל הקבוצה.
    מצד שני, זה מה שהייתי אומר בקבוצות אמצע טבלה שיש להן תקציב מוגבל וסגל שחקנים ממוצע. פה הוא מאמן את סיטי, עם שחקנים ברמהה הגבוהה ביותר, עם תקציב כמעט בלתי מוגבל. להגיד שהוא לא מצליח עם השיטה שלו כי אין לו שחקנים מספיק טובים לזה... לא יודע.