המחזור ה-15 בפרמיירליג: Behind Blue Eyes

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/12/16.

1. Andrei Kanchelskis Member

טוטנהאם פייבוריטית מול מנצ׳סטר יונייטד באולד טראפוד, מי היה מאמין :(

2. Sir Alex Las' Killa

זה ציטוט שאמור לסכם את הקרדביליות של K700 (השווה את מאנה לפאקינג סאקו לפני תחילת העונה); ''להחזיק באותו טיעון מלפני שנה? לא שמעתי דבר מצחיק כזה מעולם''. הבנאדם יורה לכל עבר, פוגע במשהו ואז מציג עצמו כנביא. אבל רגע מה עם כל הטעויות חח!? מזכיר לי את אלכס ג'ונס.

3. cheddar Member

זה היה המחזור הכי טוב העונה הזאת, כל משחק מעולה!, אפילו היה לי כוח לראות motd מהתחלה ועד הסוף

מצחיק שלפני ראיתי רק את השמות של הכובשים ומבשלים של ארסנל. והיה לי בראש כבר איך השערים יראו תיאו עם טאפ אין , אוזיל יעשה משהו מגניב מהאמצע ואיובי פשוט ידחף לרחבה ויתן פס שטוח.
    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/16
  4. cheddar Member

הם לא... יש עוד כמה מנג'רים כושלים שצריכים לעבור ביונייטד, לפני שתגיעו לשלב הזה

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כאן כדי ללמד קטגוריה על סטונס (לא רציתי אותו בצ'לסי מעולם), אבל זה פשוט כל-כךךךךךך משעמם לספר לנו עוד פעם על הבלון האנגלי שהתפוצץ כשכל הקבוצה - כולל שחקני ההגנה שלצידו, כולל השוער, כולל המאמן - נראית כמו הגרסא הרופסת של ארסנל 2008. הוא בסה"כ עוד קורבן לאנשים שמחפשים להוכיח את צדקתם באיזה ויכוח דלוח שניהלו לפני כמה חודשים ולא באמת רוצים לדבר על כדורגל. סיטי של העונה היא אחת הקבוצות המרתקות בעולם, חבל להתעכב על איזו גרסא מוזרה של גארי קייהיל.

Gianzola, orimor2212 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  6. SerieA Il Capitano

אני חושב שאתם קוברים פה את גווארדיולה הרבה הרבה יותר מדי מהר. נכון הוא קיבל בראש והסיטי נראים רע כבר זמן רב, הוא פלצן ומעצבן, אבל עדיין, העונה לא גמורה וגם אם הוא לא ייקח אליפות הוא לא הגיע לשנה אחת.

מעבר לזה שהוא הגיע למגרש קשה מאד. מדובר באלופת הליגה אחרי הכל, שיודעת כעת שאין ליגת האלופות עד סוף פברואר, מגיעה אליה טוענת לכתר והיה צפוי לפחות לטעמי שלסטר תגיע בטירוף.

7. alexshw Member

פשוט חוגגים כאן את המונח "ערב קר וגשום בסטוק". מונח שאנשים ביטלו בגיחוך.
    בפרמייר ליג אתה נענש על ניסויים תמוהים במערכים או הצבות שחקנים כי אין לסיטי כזה יתרון יחסי על הליגה כמו בקבוצות הקודמות של פפ.

8. SerieA Il Capitano

מי שביטל בגיחוך את משחקי החוץ הקשים באנגליה התנהג בפזיזות בדיוק כמו מי שמספיד קבוצה שיכולה להוציא מיליארד ליש"ט בחלון העברות אחד.

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אולי ה״בעיה״ היא לא בפרמיירליג - אלא במנצ׳סטר סיטי?

10. alexshw Member

מי מספיד כאן?
    העבירו ביקורת הוגנת על הקבוצה.

11. HEART BREAK KID RED DEVIL

אך כמה כיף לפתוח את השבוע כשפפ ושיטי מקבלים בראש.
    אשכרה הרגיש כמו גמירה.

12. Raulito Madridista

אז אני אחדד את הנקודה - סטונס מסמן את הליגה הבזבזנית ביותר בעולם, שורה של שחקנים שעלו הון תועפות ולא יצדיקו לעולם את ההשקעה. מישהו אמר פול פוגבה? אבל גם מנצ'סטר יונייטד מתפרקת. סקרן לראות מה הקבוצות הספרדיות(לא מדבר על ריאל ובארסה) היו עושות עם 30% מהכסף שזורם בממלכה. סטונס עצמו נראה רע בפעולות פשוטות בלי קשר לחברים שלו. בקיץ גם סיטי וגם צ'לסי היו זקוקות בדחיפות לבלם וההימור של צ'לסי היה נראה מושכל הרבה יותר מלכתכילה. דויד לואיז הרבה יותר טוב ממנו לצורך העניין.

ועוד לגבי המחזור:
    1. שער מס' 100 לוולקוט במדי ארסנל. העונה היא יציבה מאוד נגד הקטנות ולכן היא חזק במאבק האליפות, אבל עדיין משהו חסר שם לדעתי.
    2. יונייטד-טוטנהאם - זוכר את ה-5:3 המטורף ההוא ב-2002. במחצית טוטנהאם הובילה בהפרש של שלושה שערים, אבל מנצ'סטר יונייטד ניצחה. לאוהדים נותר רק להתגעגע. הקבוצה הזו רוצה לחזור לנצח מתישהו?
    3. פפ עד עכשיו מאכזב בגדול על הקווים של סיטי, אבל תעשו לי טובה, תפרידו בין התקופה הזו לבין מה שהיה בבאיירן ובברצלונה כי אין קשר.

13. HEART BREAK KID RED DEVIL

לגביי 2.
    מנצחים היום בוודאות.

14. golding מנהלים

אם לקבוצות הספרדיות היה את הכסף של האנגליות, גם להן היו מוכרים שחקנים במחירים מופרכים.

ההבדל הגדול ביותר הוא שבאנגליה ישנן בעיות של אשרת עבודה, שמקשות על קבוצות - בעיקר קטנות יותר - לרכוש שחקנים שטרם פרצו ממדינות דרום אמריקה/אפריקה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

הבעיה הנוספת זה דלות השוק המקומי