המחזור ה-15 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/11/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אחרי מחזור אמצע שבוע מעניין, מגיע מחזור סוף שבוע שבו אין קרבות צמרת מובהקים, אבל בהחלט יש מפגשים מעניינים. המשחק שיפתח את המחזור הוא הדרבי הלונדוני בין ווסטהאם לצ'לסי, שתי קבוצות שעברו שבוע רע על המגרש (ווסטהאם עם שני הפסדים, צ'לסי עם שתי תוצאות תיקו מאופסות בבית) ומחוץ לו (הפטישים עם פרשת האוהד האנטישמי, והבלוז עם המתח בין בניטז והאוהדים) וינסו להיחלץ ממנו. לאחר מכן בשעה הראשית האלופה מארחת את אברטון שנמצאת בנסיגה קלה לאחרונה, אבל נוהגת להקשות על סיטי בשנים האחרונות. בשבת בערב מנצ'סטר יונייטד תתארח אצל רדינג שעונת הקאמבק שלה לפרמיירליג הופכת לסיוט מתמשך, הרויאלס מאוד הקשו על יונייטד בסיבוב הקודם שלהם בפרמיירליג אבל כיום הם רחוקים מלהיות הקבוצה הנחושה והמפתיעה של 2007. ובכל זאת, למרות שני הנצחונות השבוע יונייטד עדיין לא נראית טוב ויכולה למעוד בכל יום נתון.

כדאי לשים לב גם למאנדיי נייט פוטבול של השבוע, בשקט בשקט ניוקאסל רושמת ארבעה הפסדים רצופים והפתעת העונה שעברה כבר קרובה מאוד לקו האדום, יש לה השבוע משחק נוח יחסית להתאושש בו, וויגאן בבית, אבל כישלון נוסף יכול להחמיר מאוד את המצב.

ווסטהאם-צ'לסי, שבת, 14:45, אפטון פארק
    ארסנל-סוונסי, שבת, 17:00, אמירייטס
    פולהאם-טוטנהאם, שבת, 17:00, קרייבן קוטג'
    ליברפול-סאות'המפטון, שבת, 17:00, אנפילד
    מנצ'סטר סיטי-אברטון, שבת, 17:00, אתיחד
    ק.פ.ר-אסטון וילה, שבת, 17:00, לופטוס רואד
    ווסט ברומיץ'-סטוק, שבת, 17:00, הות'ורנס
    רדינג-מנצ'סטר יונייטד, שבת, 19:30, מאדג'סקי

נוריץ'-סנדרלנד, ראשון, 18:00, קארו רואד

ניוקאסל-וויגאן, שני, 22:00, סט. ג'יימסס פארק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/12
  2. Mellow29 Kopite

עד כמה שסחבק הבין, בתחילת העונה ניוקאסל חתמה הסכם חסות עם חברה כלשהי שהתנתה את החוזה בהחזרת שם האיצטדיון לשם המקורי (סט ג'יימסס פארק) או משהו בסגנון... ברשותך אורי, ואלא אם כן יגיע תיקון של אוהד ניוקאסל שיכול להגיד מהו השם הנוכחי של האיצטדיון, ערכתי את ה"ספורטס דיירקט ארנה" ל"סט. ג'יימסס פארק". ושמייק אשלי ינסה לעצור אותי.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בדקתי, אתה צודק רק שזה קרה בחודש שעבר ולא בתחילת העונה. יותר טוב לכולם (וגם פחות אותיות לכתוב).

4. RG11 Member

אוהדי ניוקאסל אסירי תודה בטח...

בכל מקרה משחק של להיות או לחדול לדעתי עבור צ'לסי מבחינת סיפור האליפות. ווסטהאם עשתה הרבה צרות ליונייטד ברביעי האחרון וכשצ'לסי בפורמה כל כך רעה לאחרונה וטורס לא פוגע, המשחק הזה יכול להוות מוקש רציני עבורם. תיקו או הפסד והפער מהצמרת יכול לצמוח ל-9-10 נקודות- נקודת פתיחה גרועה מאוד לתקופת מחזורי הכריסמס.

יונייטד שלי גם לא נראית טוב לאחרונה אך מצליחה (למעט המשחק עם נוריץ') לאסוף את הנקודות על אף יכולת לא מרשימה וסופגת כמעט בכל משחק. במישור הזה המשחק מול ווסטהאם בהחלט מעודד, אך דווקא ההתקפה הפורה של יונייטד לא הצליחה להבקיע במשחק הזה. באופן כללי הקבוצה נראית חסרת יצירתיות וברק במשחק ההתקפה, אך מצליחה לכפות על כך עם יעילות. האם מול רדינג נראה אותו דבר או שסוף סוף נזכה לראות את יונייטד בכדורגל הסוחף שכולם מצפים ממנה לשחק, נראה ב-19:30.

5. alexshw Member

לא חושב. שוב לא צפוי להיות לה משחק אגפים ראוי לשמו. מקווה שרוני יתאפס לפחות.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש נהנה מהמינוי של בניטז לצ'לסי בינתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

החגיגה של אלרדייס בגול השלישי - Priceless.

7. Gunner_ForeveR Member

במילה אחת: דיאמה. לא הבנתי עוד מלכתחילה למה אלרדייס לא פתח איתו בהרכב, ומהרגע שהוא נכנס במחצית השנייה הוא שינה את כל המשחק של ווסטהאם. לפחות אלרדייס לא חיכה יותר מדי עם החילוף כמו מאמנים אחרים שאני מכיר אז על זה מגיע לו כל הכבוד.

והעיקר אברמוביץ' האידיוט הזה פיטר את די מטאו אחרי 2 וחצי משחקים לא טובים, כאילו שבניטז יעזור במשהו... 2 נק' מתוך 9 לבניטז בינתיים. יהיה מצחיק אם הוא יספיק לפטר גם אותו עוד לפני סיום העונה.

Team in full: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Gervinho.

Subs: Mannone, Squillaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Giroud.

עוד פעם ג'רביניו בחוד? תהיה בריא ונגר. או שבעצם נראה כאן משהו חדש, פודולסקי/וולקוט בחוד. אבל אני מהמר שג'רביניו בחוד, כדי להכין את עצמי להתעללות הנפשית.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12
  8. alexshw Member

הפטישים פשוט פירקו את צ'לסי בחצי השני. זה לרק השלושה שערים אלא גם הצורה בה שיחקו.
    צ'לסי קבוצה כל כך אנמית וחסרת אכפתיות שזה מדהים. חסרים להם מאוד טרי ולמפרד.
    ורמינטור, אל תזלזל ביכולות של רומן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12
  9. golding מנהלים

אני מאוד מעריך את התרומה של רומן למועדון, אבל הפעם הוא חצה את הגבול. איך הוא או יועציו לא הבינו שפיטורין של מאמן שאהוב על ידי שחקניו לא יהרסו את מורל הקבוצה ובאותה נשימה את הסיכויים לסיים בטופ ארבע העונה.

10. Ryan Giggs11 Member

איך אני אוהב משחקים מוקדמים כאלה.
    מגיע שאפו ענק לווסטהאם על משחק לחימה וגם על כדורגל טוב לאורך כמעט כל המשחק.
    גם לאחר השוויון ווסטהאם לא נלחצה לאחור וב2-1 כשהראש אומר שצ'לסי צריכה ללחוץ להשיג את השוויון ווסטהאם לא נתנה להם סיכוי והתקיפה עד שהשיגה את השלישי.
    הכיסא של בניטז כבר מתחיל להתנדנד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הוא ראה את גרנט כמעט לוקח אליפות וגביע אירופה.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואת די-מתאו באמת לוקח את הגביע האנגלי ואליפות אירופה.

נראה לי שהפיתרון יהיה תקציב רכש אסטרונומי לראפא בינואר. הבעיה היא שהוא יכול להשתמש בזה כדי לרכוש איזה רובי קין או גלן ג'ונסון.

13. skyday20 Member

מוריד את הכובע, ( שאני לא לובש, כי אני בבית) בפני ווסטהאם, תוצאה גדולה.

למה צ'לסי צריכים עוד שחקנים נוספים, אם הסגל מספיק טוב לשחק מצוין בתחילת העונה,
    אז הוא מספיק טוב גם עכשיו להישאר בטופ של הליגה, איכות הסגל היא לא הבעיה, מדברים לפעמים על כך שהקבוצה לא ממש מחוברת, אז שחקנים חדשים לא עוזרים בנושא הזה.

14. Mellow29 Kopite

אני לא בטוח שרפא יחזיק מעמד עד שיפתח חלון ההעברות. עם ארבמוביץ' זו לא בדיחה.
    מצד שני, היום הזה כל כולו של הפטישים. כיף לראות אותם בפרמיירליג, מועדון ששייך לפה וקבוצה מאוד מעניינת. אפילו הסגנון שלהם לא מעצבן יחסית למה שנכתב עליהם בתקשורת וכו'... הרבה יותר דינמי ומרתק מאשר ניוקאסל וסנדרלנד למשל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

יאללה לתת 1:0 בראש לסיינטס.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הלו, עלי מוהר זה שלנו, תמצאו לכם משורר אחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx