המחזור ה-16 בפרמיירליג: In The Crowd

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/12/19.

1. Footballover Member

וילה קבוצה מאוד מלוכלכת, ממש חבורה של נגרים שוברי רגליים.

מי חוץ ממינגס וגריליש בכלל שווה מקום בקבוצת בפרמיירליג? הם לא היו חסרים בליגה ולא אתנגד שירדו שוב. הם בדרך לשם.

2. cheddar Member

בתור מועדון הם היו חסרים גם אם לא לגמרי הסגל הזה, מועדון חשוב

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסטר פשוט מצוינים. מרגיש כמו תקליט שבור אבל אפשר לתת קצת הערכה לברנדן רוג'רס סוף סוף? מעמיד פה קבוצה מאוזנת, שאשכרה ספגה 10 שערים ב16 משחקים בליגה... אם בזמנו בליברפול הביקורת המרכזית עליו הייתה שלא ידע להעמיד הגנה - העונה יש לו את ההגנה הטובה בליגה. וזה אחרי שאיבד את הבלם הכי טוב של הקבוצה (כביכול).

מי היה מאמין שהם יהיו 6 מעל סיטי באיזשהו שלב בעונה הזאת? פשוט כל הכבוד, אין מה להגיד. לא אתפלא אם הם גם יצליחו להתקרב אלינו עוד במהלך החודש הקרוב.

oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

אגב זו העונה הגרועה בקריירה של פפ בשלב הזה שלה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. alexshw Member

ורדי פסיכי - 16 שערי ליגה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  6. owen11111 Member

לסטר שבוע הבא מארחת את נוריץ׳ למשחק שעל הנייר אמור להיות קליל למדי. אח״כ היא יוצאת ל:
    * משחק חוץ מול מנצ׳סטר סיטי
    * משחק בית נגדינו
    * משחק חוץ נגד ווסטהאם כ-40 שעות אחרי המשחק נגדינו.

יהיה מעניין לראות איך הם עומדים אחרי הרצף הזה. בהתחשב בעומס שצפוי לנו החודש, המשחק החסר והאיכות הפסיכית של ההרכב שלהם - בהחלט יכול להיות שהפער יקטן מ-8 נקודות בסוף דצמבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Andrei Kanchelskis Member

לסטר בכושרה המטורף הנוכחי היא בהחלט קבוצה שיכולה לסכן את ליברפול, בחודש הקרוב נוכל לדעת בבירור אם יש לשועלים את החוסן המנטלי כדי לעשות את הבלתי ייאמן בפעם השנייה תוך ארבע שנים.

סטיב ברוס הוא ללא ספק המאמן המפתיע של העונה עד כה ובתום המחזור הזה ניוקאסל כבר מרוחקת נקודה בלבד מהמקום החמישי. למרות שבתחילת העונה טענתי שסטיבי הוא מאמן מיושן שעבר זמנו ושזו הייתה טעות למנות אותו אני יותר מאשמח לראות אותו ממשיך להצליח וזאת לאות תודה על תשע העונות המופלאות שלו אצלנו כחומת הברזל בהגנה.

8. alexshw Member

קשה להגיד שהיה חומת ברזל בהגנה אבל בסדר.

9. Rushie Member

אני חושב שהביקורת העיקרית על רודג'רס אצלנו הייתה על הרכש. הוא היה מוגבל מאוד לשוק הבריטי ולא רצה/ידע איך להשתמש בשחקנים הזרים שהטרנספר קומיטי הביאו לו. כשסוארז ואח"כ סטרלינג עזבו והשחקנים "שלו" עמדו במרכז הבמה ההתרסקות הייתה מהירה מאוד.
    בינתיים הוא התמודד יפה עם העזיבה של מגווייר. אני חושב שבקיץ סיכוי לא רע שמדיסון וצ'ילוול כבר לא יהיו שם. גם וארדי עכשיו בריצה של שערים שהיא כנראה שירת הברבור מבחינתו. אני רוצה לראות את רודג'רס מתמודד עם זה. בגלל זה אני גם חושב שהחוזה הארוך שהוא קיבל שם השבוע הוא מוקדם מדי.

Sir Alex Ferguson ו-Walkon אוהבים את זה.
  10. Andrei Kanchelskis Member

אני לא דואג לרודג'רס ולסטר ומאמין שעם הכסף הרב שיכנס לקופת המועדון מההעפלה הצפוייה לליגת האלופות הם יידעו להביא את שחקני הרכש המתאימים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון, אבל צריך לתת את שני הצדדים למטבע - *לדעתי* גם לFSG היה חלק בבלאגן הזה. כלומר, יותר משאני מאשים את רוג'רס בזה (לפחות בדיעבד), אני פשוט מבין שהייתה אצלנו מערכת שהוא לא בדיוק ידע לעבוד איתה, וכנ"ל ההיפך. ואפשר לקחת את זה גם צעד קדימה ולדבר על תפקיד המאמן כיום, כשלדעתי חוץ ממנג'רים אלוהיים סטייל קלופ, גוארדיולה, סימאונה ואולי עוד איזה 2-3 בעולם - כיום רוב המאמנים הם מאמנים ולא נוגעים ממש בכל קצוות המועדון. בקונטקסט הזה אני חושב שהוא מאמן מצוין והוא הוכיח מספיק בשביל להיחשב ככזה.

12. k_700 Member

גם בקטע של האימון היו לו עונות נפילה גדולות של חוסר פרגמטיות משווע ביחס לכלים שהיו לו, שיטת משחק לא פרקטית.
    הפקרות הגנתית בחלקים גדולים ממנה(בטח בהיעדר מנהיגים בהגנה).

זה היה נראה יפה מאוד עונה אחת בליברפול, אחר כל הנפילה הכואבת.
    לא הכל היה על הרכש וחוסר השתפ עם fsg.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוסר פרגמטיות זה הדבר האחרון שאפשר היה להאשים אותו בו בליברפול. הבנאדם שיחק בכל מערך אפשרי בערך, לעיתים בקטע הזוי לחלוטין (3-5-2 פירמינו וויגבק), ולעיתים עם הברקות של ממש (4-4-2 יהלום עם סטרלינג כ10). לגבי ההפקרות ההגנתית כתבתי כבר בהודעה הראשונה בעמוד הזה, מכאן התחיל הדיון - שהחמאתי לו על כך שהוא מצליח להעמיד את ההגנה הטובה בליגה העונה, אחרי שהוא היה ידוע בתור מאמן שלא יודע להעמיד הגנה. זה מראה על התקדמות ולמידה, לא?

עונה אחת? הוא הגיע אחרי עונת נפל של דלגליש, ואין לי כוח לחפור על כל מה שעשה בעונה הראשונה שלו, אבל הייתה שם התקדמות משמעותית מבחינת סגנון משחק וגם מבחינת פיתוח שחקנים גולמיים כמו סטרלינג, פלאנגן, הנדרסון, סטרידג' וקוטיניו. נכון שזה התפוצץ ב13/14 אבל זה לא הגיע לחלוטין משום מקום.

oranfu, Ori8 ו-Walkon אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

לא כזה חוכמה היה לשפר את הסגנון לעומת מנג'ר שהיה מחוץ למשחק מעל לעשור, אני בדעה שהוא רכב המון על סוארס.
    סוארס שחקן כה מדהים לא רק במה שהוא יודע, אלא איך גורם לשחקנים לידו להשתפר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוכמה או לא חוכמה זה לא אני שופט. אני אומר מה ראיתי בתור אוהד של הקבוצה שאגב - לא כזה מחבב את רוג'רס. יש בו משהו מתייפייף ומזויף בראיונות, אפילו מעצבן. אבל זה לא מונע ממני להגיד שמגיע לו קצת יותר קרדיט ממה שנותנים לו.

להיות עם לסטר מודל 2019 מקום שני עם 38/48 זה גם לא חוכמה? סתם שאדע מה הקריטריון.