המחזור ה-17 בפרמיירליג: Disco 2000

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/18.

1. Coutinho10 Member

מקווה שנגנוב היום את הגול ונסגור את המשחק טוב.

2. עידן444 Member

אמנם ראיתי רק 25 דקות אחרונות אבל מרשה לעצמי להגיד שזה הפסד מביש לארסנל בכל קנה מידה. חתיכת בומבה לשאיפות הטופ 4.
    אוזיל נכנס ואגזים אם אומר שרק הרס? לא אגזים. אני בטוח שהיה יותר טוב לפני שנכנס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

אתה יודע מול הגנת יונייטד העונה אין צורך "לגנוב" כדי לכבוש.

4. South Boy Member

מצחיק שקליין המגן הימני היחיד הטבעי בסגל ואני עדיין בהלם שהוא פותח. הייתי פחות מופתע אם שאקירי היה עולה מגן ימני.
    כל עוד הנדרסון לא בהרכב הכול מצוין, רק נשאר לקוות שלוברן לא יהרוס לואן דייק אליסון ורובו.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקים בשביל להרוס לליברפול (ועוד כשמי שתהנה זאת הסיטי) ולא בשביל לעזור לעצמנו (די ברור שעם מוריניו אין סיכוי ממשי לטופ 4), ואנחנו רק במחזור ה-16, אומר הכל על המצב הנוכחי שלנו. באסה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות טובות, יש שינוי בהרכב הראשון, סמולינג יוחלף על ידי באיי.

7. Mellow29 Kopite

אני חייב להודות שאני מסכים ומזדהה עם הבאסה. אני כנראה מאוד אתעצבן אם נפסיד ואשמח מאוד אם ננצח, אבל גם 5 דק׳ לפני המשחק אין לי את התחושה של ״המשחק הכי גדול של השנה״. במשחק מול צ׳לסי, שלא לדבר על המשחק מול סיטי, הרגשתי את זה הרבה יותר. הציפיה מהמשחק הנוכחי היא בעיקר בקונטקסט של הריצה שלנו מול סיטי. מעבר לזה, זה מרגיש כמו משחק מול אברטון (טוב, אולי עם קצת יותר פלפל בגלל מוריניו הבן זונה).

נהנה לראות אתכם במצב מחורבן כ״כ, אבל מבחינת היריבות היה הרבה יותר נחמד לנצח אתכם כשזה משחק שחשוב גם לצד השני.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא היית אתה שלפני שנה או שנתיים הילל פה את מוריניו שהוא יודע מתי לשחק על תוצאה, על נוק אאוט טקטי שלו לקלופ כי הוא הוציא 0-0 באנפילד, וכו' וכו'?

השאלה רטורית כמובן, זה היית אתה. אז מה השתנה פתאום?

חתיכת הרמה להנחתה הבאת פה לתרסיס.

9. Mellow29 Kopite

טוב, בשנה שעברה היה מקום 2, השנה הם מקום 9 או משהו כזה. נראה לי שלשנות את דעתך (באופן כללי) זה דבר הרבה יותר בריא מאשר להתקע על אותה דעה כל הזמן.

10. orelh94 Member

אשכרה מוריניו מעלה הרכב רק כדי לחבל לליברפול. פוגבה ומארסיאל על הספסל. מוותר על המשחק מראש, אולי בונה על לגנוב אחד. אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים. רק לדמיין מאמן נורמלי עם סגל כזה. אולי פוצ׳ בקיץ?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד נותן למנג'ר זמן. גם תחת קלופ כשהיו אצלכם חלק שביקרו אותו בתחילת הדרך אני טענתי שצריך לתת לו זמן. נדירים המאמנים שתוך זמן קצר אתה כבר רואה אצלם קבוצה אחרת. אפילו פפ לא הצליח בעונה הראשונה שלו בסיטי.
    אבל אני מצפה שעם הזמן הקבוצה תתפתח, תתקדם, בעוד אצל מוריניו לא רק שלא התקדמנו גם הלכנו אחורה.
    אני מנסה תמיד להיות אמיתי ונטול אינטרסים, יודע לתת גב כשצריך, יודע להיות סבלני כשצריך, אבל גם יודע לבקר כשצריך. ככה אני מאמין שצריך להתנהג בכדורגל.
    גם על כדורגלנים אני מנסה לנהוג בצורה דומה. כמובן שיש תמיד מקרי קיצון, אבל ברוב המקרים אני מאמין שצריך לתת לאיש המקצוע את הזמן כדי להראות שהקבוצה מתפתחת ומתקדמת תחתיו, ככה שאם תגיע הביקורת היא תהיה נקייה אחרי שנתת לו הזדמנות אמיתית.

12. k_700 Member

לסגור?
    מה יש לסגור?
    17 דקות של משחק בינתיים ופעם אחת חיברנו שתי מסירות, מאטיץ' לראשפורד ובעיטה מ40 מטר.
    בררר איזה פחד, חייבים לסגור קצת.

13. orelh94 Member

איזה כדור של פאביניו וואו. האמת שאחרי נאפולי הייתי בטוח שמאנה יחמיץ. שער לפנתיאון

14. South Boy Member

פאביניו איז אין דה פאקינג האוס! כדור כמו בקליפים שלו ממונאקו.

15. k_700 Member

להחנות אוטובוס עאלק.

במקום לשים 7 בלמים ושני מגנים האהבל הזה(אם כבר לא משחק עם פוגבה) היה צריך לדאוג לאיזה שלושה קשרים אחוריים.
    ליברפול מהדקה הראשונה מטיילת בין הגנה להתקפה. כמות החופש שיש לכל שחקן שלה באמצע בדיוק איפה שצריך להיות הקשר האחורי- שם הבית זונות.

קבוצת תחתית לא מתגוננת ככה.