המחזור ה-18 (בוקסינג דיי): הגיהנום הוא הזולת, שמור על נקיונו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/15.

1. Mellow29 Kopite

בזמן המשחק הייתי די בטוח שבנטקה בנבדל. צ'אן איחר מאוד במסירה וכשכבר מסר קדימה לבנטקה, הוא היה בחצי של לסטר כשרק שחקן הגנה אחד נמצא מאחוריו ולכן הדגל היה צריך להיות מונף. אני לא יודע איך הקוון פספס את זה כי לדעתי בנטקה היה כמה מטרים בתוך החצי של לסטר.
    מה היה קורה? כלום, היינו מנצחים 2-0. זה לא שבלסטר היו מתלוננים במיוחד על השער הזה. יותר מעניין לראות מה היה קורה אם היינו סופגים את השוויון בהתקפה הבאה.

2. k_700 Member

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו? לא להאמין, אברטון כובשת בפוזישן האחרון ומי הכובש? טום קלברלי.

מדברים על פרז שכביכול מבוקש בכל העולם מהסיבות הנכונות("לדבריו"), אבל היהלום הגדול בניוקאסל זה אמבמבה.
    יהלום במחראה.
    שניה לפני שהשוער שלו יוצא כמו אהבל להרחיק כדור לראש של קלברלי הוא מציל מלוקאקו שער של 200 אחוז.
    כל המשחק הוא תסכל את לוקאקו, כמה חבל בשבילו שהוא משחק בהגנה שמסוגלת להוציא חמישייה מהרשת בכל משחק.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יש!!! אין דרך מתוקה יותר לנצח... עם ההחמצה של לוקאקו חצי דקה לסיום כבר השלמתי עם ה-0:0 בתקווה שלשם שינוי לא נספוג,
    אבל רוב אליוט התחפש לסנטה קלאוס וקלברלי ניצל את המתנה הזו.

4. All_Hale_Conradinho Member

אני בעד לבדוק האם תמיד מרססים ליד השער השמאלי באיצטדיון סיינט מאריז איזשהו חומר שמשטש חושי שוערים. שנה שעברה שצ'זני היה שם ליצן, היום צ'ך עשה טעות לא אופיינית.

5. alexshw Member

כשאומרים על ונגר שהוא לוזר אז זה הרבה בגלל מחזורים כאלה.
    שלא יהיה ספק, גם בעת המשבר המערכתי של יונייטד מעולם לא קינאתי ביציבות של ונגר.
    מעדיף להכשל שנתיים-שלוש-ארבע עם מאמנים ולסיים מתחת לארסנל בשביל שיאתרו בסוף את המאמן שיוביל לתארים, מאשר להתקע 20 שנה עם לוזר כל כך מדופלם שרק גונב דעת.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/15
    Sturridge אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה האנגלית הכי גרועה שאני זוכר מאז שאני רואה כדורגל.
    בעונה כזאת לסטר מסוגלת לגמרי לזכות באליפות.

7. oranfu Member

מדהים כמה ארסנל נחנקים, מדהים.

8. golding מנהלים

הליגה האנגלית הכי טובה מאז שאני רואה כדורגל. ככה ליגה צריכה להיות, ולא אכפת לי שביחס לקבוצות הelite של הליגות האחרות הרמה כאן נמוכה.

RG11 אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

בשביל אוהד נייטרלי העונה הזו תכנס לקלאסיקה ובצדק.

10. yonmu Member

נו באמת. מי מדבר ביחס לקבוצות העלית של אירופה? תסתכל איך אוהדי יונייטד מדברים אחרי משחקים של הקבוצה שלהם, איך אוהדי צ'לסי מדברים אחרי משחקים של הקבוצה שלהם. זה נחמד לראות את היריבה מפסידה, אבל רמה אין כאן. אולי גם בליגה בסין יש הפתעות כל שבוע, זה הופך אותה לטובה?

JohnTerry26, Sturridge ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. All_Hale_Conradinho Member

לא שאני לא עצבני ולא מסכים לגבי העניין של הלוזריות, אבל אחרי הניצחון על סיטי בשבוע שעבר אני עוד איכשהו יכול לסלוח על הפסד חוץ במגרש קשה יחסית. אנחנו פחות או יותר עדיין במצב טוב.

12. alexshw Member

זו בדיוק הסיבה שונגר רק עם 3 אליפויות ב - 19 שנים.
    ניצחון על סיטי וניצחון על סותון זה אותן 3 נקודות.
    תפריד בין דיון של אוהד על קבוצתו לבין דיון כללי על העניין בליגה. הליגה באמת מרתקת העונה.
    בשיא הפריחה של הפרמייר ליג כולם בכו שהיא משעממת ויש מועדון טופ 4 סגור ויש פערים מטורפים.

13. golding מנהלים

אתה יודע, יש עוד קבוצות בליגה חוץ מצ׳לסי ויונייטד. ובמקרה חלק מהקבוצות הפחות נוצצות עושה חיל העונה. אז כן, הליגה השנה אדירה.

ההשוואה לסין היא מגוחכת. אם אתה יושב וצופה בליגה האנגלית כנראה שיש לכך סיבה טובה.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי טובה מאיזה בחינה? זה לא שקבוצות המרכז - תחתית משחקות איזה כדורגל גדול, זה פשוט עונה שבה הקבוצות הגדולות הם פשוט רעות מבחינה מקצועית, וזה התבטא גם בליגת האלופות שם סיטי סיימה שנייה בבית שהיא הייתה צריכה לסיים ראשונה, וכמובן ביונייטד שעפה בבתים, וגם בצ'לסי וארסנל שנזקקו להזיע במחזור האחרון למרות בתים שמהם כל הארבעה היו צריכות לעלות עוד לפני המחזור האחרון.

גם בבלגיה הליגה צמודה וכל קבוצה יכולה לנצח קבוצה אחרת, אז מה?
    אברטון שנלחמה על הטופ 4 וגם סיימה שם, טוטנהאם שנלחמה על הטופ 4 וסיימה שם, היו הרבה יותר איכותיות מכל מה שיש השנה ומכל הקבוצות שנמצאות היום למעלה.

קבוצות הצמרת בירידה חדה ביכולת וזה מאפשר לשאר הקבוצות לצמצם פערים, זה לא מעיד על ליגה טובה ואיכותית, וזה גם לא גורם לליגה להיות מהנה יותר, לפחות מבחינתי.

yonmu אוהב/ת את זה.
  15. All_Hale_Conradinho Member

אתה צודק בעיקרון, אבל התמזל מזלינו ואיבוד הנקודות הספציפי הזה איננו קריטי מבחינת המיקום בטבלה. אני מספיק מאמין בקבוצה הזאת אם הצלחנו לנצח את סיטי ומאמין שנתאושש. קלישאת ה"זה רק משחק אחד" דווקא נכונה הפעם.