המחזור ה-19 בפרמיירליג - בוקסינג דיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏25/12/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

do they, do they, do they know it's Christmas time at all?

אין ספק שאוהדי הכדורגל באנגליה וגם אנגלופילי ארצנו, בין אם הם נוצרים, יהודים או מוסלמים, יודעים שהחג הגיע. תקופת החגים באנגליה היא גם תקופת חג בכדורגל האנגלי, גדושה באקשן ודרמות, ומחר ייערך מחזור הבוקסינג דיי. בבוקסינג דיי באנגליה יש bank holiday, אבל הוא רחוק מלהיות holiday עבור ארסנל, שתצא למשחק חוץ קשה בפראטון פארק החם מול פומפי העיקשת, משחק שאמור לבחון את שאיפות האליפות של התותחנים עד לקצה. יריבותיה של ארסנל בצמרת ישחקו משחקים קלים יותר על הנייר, ויחכו למעידה של התותחנים כדי לצמצם את הפער מהם/לעקוף אותם בטבלה (במקרה של היונייטד).

משחקי המחזור:
    רביעי:
    צ'לסי-אסטון וילה (15:00)
    טוטנהאם-פולהאם (15:00)
    ווסטהאם-רדינג (15:00)
    בירמינגהאם-מידלסברו (17:00)
    דרבי קאונטי-ליברפול (17:00)
    אברטון-בולטון (17:00)
    סנדרלנד-מנצ'סטר יונייטד (17:00)
    וויגאן-ניוקאסל (17:00)
    פורטסמות'-ארסנל (21:45)

חמישי:
    מנצ'סטר סיטי-בלקבורן (21:45)

חג שמח לכל החוגגים וחג כדורגל שמח לכולנו :aaa12:

2. Dimitar Berbatov Member

איזה כיף, משחקי הכריסמס . התקופה האהובה עליי בלוח המשחקים בשנה. 3 משחקים ב-9 ימים, תענוג! :aaa12:
    אני מאוד בונה על וילה מחר, שתוציא נקודות מהברידג', ושהמרחק יגדל. צ'לסי השנה ממש לא מדאיגה. הם לא משחקים טוב במשחק האחרונים, וגרנט יכול לדבר עד מחר על "Positive Football", אבל צ'לסי בינונית מאוד, יונייטד, ארסנל ואפילו ליברפול משחקות טוב יותר. וילה מנגד נראת נהדר, למרות שהיא סיימה רק בתיקו עם שיטי, היא שיחקה הרבה יותר טוב והגיע לכמה מצבים נהדרים.
    לגבי פומפי-ארסנל, יש פונטציאל להפתעה, למרות שפומפי איכזבה אותי מאוד באנפילד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/12/07
  3. Ampelmann Member

אגב, לתוהים מבינכם ה-Boxing day לא קשור לשום מסורת בכדורגל, כמו שהועלה, זה גם, כמה מפתיע, לא קשור לאיגרוף בשום צורה. ה-26.12, היום השני של הכריסמס (המיסה היא ב-25.12 בערב) נקרא כך בגלל שבבוקר יום זה פותחים כולם את המתנות אותן קיבלו מסנטה בקופסאות (Boxes). כל השמועות לגבי האלימות בסיילים הן סתם תולדה של הומור לשוני משהו.

4. Gass12 Member

אני חושב שטעית ! מקור שמו של החג בא מתיבות הכסף (אלו תיבות שהסוחרים קיבלו בתוכן תמלוגים
    בעבור מכירות כל השנה ) אבל בעצם זה לא האישיו.
    מה שחשוב יותר שאנחנו מקבלים הפנינג ענק של כדורגל במשך תקופת הכריסמס. ומצידי שיקראו לחג
    על שם מזוודות הכסף שמקבלים הכדורגלנים והסוכנים (יש לי יום יום חג (או לפחות כל שבוע))

5. Bill Shankly Member

לאחרונה וילה מאוד מאכזבת. קשה לי לראות אותה מוציאה משהו מהמשחק נגד צ'לסי במיוחד
    בסטאמפורד ברידג' איפה שצ'לסי מאבדת נקודות רק במקרים נדירים.

למה שמו את סיטי - בלקבורן ביום חמישי ? חבל שלא שמו את כל המשחקים ממש ביום אחד.
    זה היה יכול להיות יותר "חגיגי".

לגבי דרבי - ליברפול, מי שחושב שליברפול תטייל כמו במשחק הקודם (0-6), טועה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    דרבי נראית אחרת לחלוטין תחת פול ג'יואל שמכיר את ליברפול היטב והוא ידע בדיוק איך
    להכין את קבוצתו למשחק, ובנוסף השחקן המוביל של "הרמס" ג'יילס בארנס חזר לשחק
    והוא יעשה לא מעט צרות לליברפול כמו שהוא עשה נגד ניוקאסל בתיקו 2-2 .

6. pralia28 Member

לא מדוייק אבל קרוב, זה היום בו באות המשאיות ואוספות את קופסאות המתנות שמחכות ברחוב אחרי שנפתחו לילה קודם.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטסמות'-ארסנל:
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44317000/Xxx/_44317603_por_ars_0506.Xxx

תאריך: 26.12
    שעה: 21:45
    איצטדיון: פראטון פארק
    שופט: סטיב בנט

ארסנל נכנסת לתקופת החגים במוראל גבוה, אחרי שני ניצחונות חשובים בדרבים על צ'לסי וטוטנהאם, אבל יודעת שיהיה לה קשה לצאת מתקופה זו כשהיא עדיין בראש הטבלה. ההגרלה זימנה לתותחנים שני משחקי חוץ רצופים תוך 3 ימים מול קבוצות מהשביעייה המובילה של הטבלה בדמותן של פורטסמות' ואברטון, ואף פעם לא קל לשחק בפראטון פארק או בגודיסון פארק. התותחנים ינסו להתמקד קודם כל בפומפי, כשהם ודאי לוקחים לתשומת ליבם את העובדה שהם לקחו נקודה אחת בלבד מ-2 משחקי החוץ האחרונים שלהם. ונגר כנראה ימשיך לתת היום בערב קרדיט ל4-5-1 איתו הוא הולך לאורך כל העונה, בעיקר לאור העובדה שרובין ואן-פרסי, שלא שיחק מול טוטנהאם, נמצא בספק גם הערב בגלל פציעה. עמנואל אבואה כשיר בעוד שת'יאו וולקוט לא כשיר במאת האחוזים, מה שאומר שהחוף שנהבי ימשיך לאייש את עמדת הקיצוני הימני. דנילסון מושעה, אך גם ככה הוא לא היה אמור לפתוח בהרכב.
    http://www.africahit.com/news/images/articles/2007_05/2109/u1_eboue.Xxx
    עוד משחק לאבואה בעמדת הקשר הימני, למורת רוחם של חלק מהאוהדים

פורטסמות' מנגד, אחרי פתיחת עונה חזקה מאוד, מגיעה למשחק דווקא במומנטום שלילי, אחרי שני הפסדים בשני המחזורים האחרונים. הדרומיים יירצו לעצור את המפולת דווקא מול ארסנל, אבל גם הם ודאי יודעים שהניצחון האחרון שלהם על התותחנים היה אי שם בשנת 1958. גם היכולת הביתית של הקבוצה השנה באופן כללי די מאכזבת. באמתחתם של הפומפות שני נצחונות ליגה ביתיים בלבד, ואת רוב הנקודות שלהם העונה הם אספו דווקא במשחקי חוץ, נתון מפתיע בהתחשב בעובדה שהאיצטדיון בפראטון פארק הוא אחד החמים והביתיים בפרמיירליג. המנג'ר הארי רדנאפ עשוי ליהנות משירותם של נואה פמארו ושון דייויס, שכנראה יהיו כשירים למשחק אחרי שהיו פצועים. הוא גם ייהנה משירותיהם של סול קמבל, לאורן וקאנו, 3 אקסי-ארסנל עם עבר עשיר באדום-לבן של צפון לונדון, שודאי יירצו להוכיח לארסן ונגר שעדיין לא נס ליחם.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ויקיפדיה בכל אופן (אני יודע, אבל בכל זאת), יש משהו כמו 5-6 גרסאות למקור השם, אבל ברור שזה לא נובע מאגרוף אלא מהקופסאות שזאת הנקודה העיקרית.

9. Rudess Member

אני חושב שאנחנו נמשיך להיות בראש הטבלה גם אחרי מחזורי חג המולד , קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים :)
    מנין לך באיזה מערך ונגר יפתח? אולי הוא יחזור ל-4-4-2 דווק היום? זה שואן פרסי פצוע ות'יאו וולקוט לא כשיר לא מחייב שנשחק ב-4-5-1, תיאורטית אפשר לחזור ל-4-4-2 הקלאסי.

10. Tony Adams Member

אני הולך בעניין הזה עם נייג'ל. אני חושב שונגר ילך על ה-4-5-1 שהוא הולך איתו כמעט כל העונה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודס מה גורם לך לחשוב שדווקא היום אדוארדו/בנדטנר ייזרקו להרכב אחרי שזה לא קרה לאורך כל העונה? RVP כשיר זו הדרך היחידה לגרום לונגר לסטות מה4-5-1, נקודה.

12. Rudess Member

כי כידוע לך אנחנו בתקופת הכריסמס, וארסן ונגר חייב לחלק בצורה חכמה את הדקות בין כל שחקני הסגל כדי למנוע עייפות ופציעות מיותרות, לכן סיכויים גבוהים לראות שינוי במערך הטקטי, גם למרות שרובין פצוע.

13. beitar4ever Member

היום יהיה מחזור נטול משחקים גדולים להוציא משחק אחד של פומפי מול התותחנים.
    ארסנל יגיעו למשחק היום במצב מרומם לאחר שהם התאוששו מההפסד לפני שלושה שבועות מול מידלסבורו והם כבר עם ניצחון שני ברציפות(ניצחון על הספרס ועל צ'לסי).
    למרות היכולת המאכזבת של ארסנל במשחק האחרון מול הספרס, היא מוכיחה שהיא יודעת לחזור מפיגור והיא מראה על אופי חזק.
    לעומת זאת פורטסמות' יגיעו לאחר שני הפסדים ,האחרון היה תבוסה קשה לליברפול, אצל הפומפי רוצים לחזור לעצמם ובמיוחד במשחק חשוב כמו היום.
    אני חושב שיהיה לנו משחק מעניין היום, הראש שלי נוטה לחשוב על הפתעה ,וללכת עם הקבוצה של גאידמק ג'וניור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/07
  14. KirkH Member

בפעם הראשונה בקדנציה שלו, אברם שם את התחת לפני הפה שלו. הרכב התקפי!!!

15. Tony Adams Member

צ'ך בשער. איפה הפציעה הכל כך מדוברת?