המחזור ה-19 בפרמיירליג: D'You Know What I Mean?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/19.

1. k_700 Member

מילנר לא משחק מגיל 16 ברמה הכי גבוהה שיש,
    לא קרוב לזה.

גם לתפקיד שלך במגרש יש משמעות.
    חלוץ נבחן הרבה יותר בהיבטים של מהירות וזריזות, כשזה כבר לא שם אתה דועך מוקדם.

בעיקרון האוהדים שלנו מתחילת העונה מקדמים את האג׳הדה שצעירים צריך לשמור על הגוף שלהם ואסור להם לשחק שבןע אחרי שבוע(כשזה נוגע למשהו שפרגוסון האכיל אותם באיזה אוטוביוגרפיה מלפני 15 שנים, הם כבר חצי דוקטורים לפיוזיולגיה), כל זה בתל בשישים כשמסתכלים על הדקות של גרינווד בליגה.
    370 דקות עלובות בכמעט 20 מחזורים, יותר מחצי עונה.
    פעמיים הוא שיחק עם מארסיאל וראשפורד על אותו מגרש.
    זה הפשע הכי גדול של סולשאייר.
    את המינימום במה שברור שחייבים לעשות עפ הסגל הזה הוא לא עשה.

גרינווד בכלום דקות ששיחק נתן לנו 9 שערים.

נשאר רק לבכות על הנקודות המבוזבזות במשחקים שזרקנו מראש עם פריירה, לינגארד מאטה ופרד.
    לפעמים על ארבעתם ביחד בהרכב.

2. riquelme1 Member

וןלבס מנצחת פעמים את סיטי השנה בליגה, בית חוץ.
    שוב, נונו לטעמי אנדריטד רציני פה, עם סגל לא מדהים בנה קבוצה מדהימה כבר 3 שנים.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם אתה רציני, בעיני שחקן קו קלאסי, פיזי מהיר. אין לו מה לחפש אצלנו. הוא כל הזמן מחפש את רגל ימין ואת הקו.
    שחקן התקפה אצלנו צריך להיות מגוון, יצירתי, חכם.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן הזה מופיע רק נגד סיטי. הוא אפילו לא בטופ 5 של השחקנים הכי טובים שם.

הופתעתי שוולבס הצליחה לחזור אבל סיטי העונה באמת כ"כ פגיעה שאולי זה לא צריך להפתיע אותי. גם ב10 שחקנים להוביל 2-0 ולהפסיד 3-2 זה רע מאוד לקבוצה עם יומרות לאליפות.

אני אומר את זה בשקט אבל האליפות הזאת חייבת להיות שלנו. זה כבר הגיע לנקודה שמנגנון ההגנה הזה של להגיד "זה עדיין לא גמור" לא באמת יציל אף אחד משברון לב אם איכשהוא זה לא יקרה. מירוץ האליפות בדרך לאחד מ2 מקומות - אליפות שלנו או חרבון במכנסיים ברמה שתכנס לספרי ההיסטוריה. כבר אין אופציה שלישית באמצע.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר חרבנת במכנסיים בעבר.
    לא סביר שתחרבן אבל גמור זה עוד לא.
    לפי ההימורים 95-5.

סיטי פגיעה? ברור, רשמתי על זה גם בעונה שעברה כשהמצבים נגדה פשוט הוחמצו, השנה הם נכנסים באחוזים יותר גבוהים והשנה הם גם רודפים אחרינו ואנחנו לא מפסיקים לנצח. בעונה שעברה כשרדפו עשינו כמה תוצאות תיקו שנתנו להם המון רוח גבית.
    לשבת לראות אותנו בחמישי מנצחים 4-0 בלסטר, זאת פגיעה במוראל.

לקחת אליפות יהיה לא טריוויאלי בכלל, אפילו כשכולם מכתירים אותנו וזה רק דצמבר. בתחילת העונה נתנו לנו רק 20%, בגלל הדומיננטיות של סיטי באנגליה בשנים האחרונות.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Scouser Member

אי פעם קבוצה איבדה פער כזה באמצע העונה? אם לא ניקח אפשר לקפל את העסק. סיטי לא סיטי, אין פה תירוצים.
    הראינו מספיק אופי בשנתיים האחרונות בשביל לגרום לי להאמין שיהיה בסדר.

אגב, מישהו יכול להסביר לי למה שרקו לפנדל חוזר לסיטי אם רואים בבירור שהשחקן שהכי פרץ לרחבה בזמן הבעיטה הוא שחקן של סיטי (ברנרדו נדמה לי)?

7. Andrei Kanchelskis Member

זה הכל פסיכולוגי והכל בראש הרבה בגלל העובדה ש-30 שנה כבר לא לקחתם אליפות, אבל בשורה התחתונה אין אבל פשוט אין סיכוי שלא תהיו אלופים השנה ובשביל שזה לא יקרה צריכים לקרות יותר מדי דברים לא מציאותיים שאני לא רואה אותם קורים.

מה שהכי מסקרן אותי הוא מה יהיה הלאה אחרי שתזכו באליפות: כזכור בפעם הקודמת אחרי ה-כמעט אליפות ב-2014 איבדתם את לואיס סוארז שהעדיף את הכסף הגדול של בארסה, האם יש ערבות לכך שהכוכבים הגדולים של השנה(סאלח, ואן דייק ופירימינו) לא יתפתו ללכת לריאל או בארסה או לכל מקום אחר שיציע להם חוזה חלומי שלא ניתן יהיה לסרב לו? איכשהו אני נוטה לסמוך על קלופ שלא משנה מה יהיה הוא תמיד הוא יידע להעמיד קבוצה ברמה גבוהה, מאחל לקבוצה שלי מכל הלב מאמן כמוהו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/19
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסיכולוגי שקשור בעיקר לאוהדים, לא לקבוצה הזאת שהיא מנטלית פנטסטית כמעט כמו שהיא טכנית וטקטית.
    האוהדים שרוטים, איך אפשר שלא? ההחמצה של איהנצ'ו, ההצלה מהקו באתיחאד על הקשקש של האיגל איי, ההחלקה של ג'ררארד, ה1 על אחד מאון סייד ברור של סטרלינג אצל סיטי, מאקדה, הפאשלות של דיוויד ג'יימס, הפסד במידלסבורו, הפסד לפוייט בווייט הארט ליין, פאליסטר צמד.
    לרוב האירועים האלה יש לי את התאריך חקוק בראש, את מה שעשיתי באותו יום, את האכזבה שאחרי.
    ערימת רגעי כמעט בליגה שגמרו לנו את החיים. הכל מצטבר. לא יכול לדמיין מה זה יהיה פעם אחת רגע הפוך שמפצה על כל זה, וראיתי 2 אליפויות אירופה שזה מדהים מדהים אבל זה...זה משהו שאי אפשר לדמיין.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Andrei Kanchelskis Member

גם האוהדים שלנו אכלו את כל המרורים הללו במשך 26 שנים תמימות(למזלי לא חייתי לאורך כל תקופת הבצורת ההיא), אבל האמת שבניגוד אליכם כמות האכזבות הייתה הרבה יותר נמוכה כי למעט עונת 92 בה הפסדנו את האליפות אצלכם בבית מחזור אחד לפני הסוף אף פעם לא היינו באמת קרובים לאליפות, מה שכן כמות הסבל של אוהדינו שראו אתכם זוללים תארים ללא הכרה בהחלט משתווה לכמות הסבל שאתם חוויתם מלראות אותנו זוללים תארים ללא הכרה במשך 30 שנים תמימות.

ומה היה קורה אם דאלגליש לא היה מתפטר בפתאומיות בחורף ההוא של 1991(בזמן שפה בארץ נורו עלינו סקאדים)? כנראה שהכל היה נראה אחרת...

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

80% צוחק, 20% מדמיין מה קלופ היה יכול לעשות עם מפלצת כזאת. אולי כגיבוי לטרנט?

11. oranfu Member

טראורה מפלצת פיזית, הוא יכול בעיקרון לגמור כל אחד. לא יודע כמה שחקנים בעולם, אם בכלל, מסוגלים להתמודד איתו באחד על אחד. אבל הוא יותר מדי צפוי, יותר מדי רשלן, קבלת ההחלטות שלו מזעזעת וגם הטכניקה מאוד לוקה בחסר.

הוא צריך לשפר מאוד את הליקויים במשחק שלו ובגיל 24 (אוטוטו) אני לא רואה יותר מדי סיכויים האמת. בשביל מועדון גדול הוא צריך להיות הרבה יותר יציב, גם אם רק כגיבוי מהספסל.

כבר מפחד ממנו לקראת מחר, כן...

בתור מחליף לטרנט? הגדולה העיקרית של טרנט זה יכולת המסירה המדהימה שלו. זה לא משהו שטראורה יכול למלא.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מפלצת אתלטית, יש לו גם דריבל טוב על שטח כי הוא מהיר מאוד וצעד ראשון מפחיד.
    אבל...אין רגל שמאל. תמיד מחפש לרוץ לאגף כי במרכז צריך לקבל החלטות פחות ברורות והוא חלש בזה.
    הוא אחלה שחקן לוולבס, אני לא חושב שיש לו מה לתרום יותר מזה.

מחליף לטרנט אנחנו צריכים להביא מגן טכני שיכול לשחק עם 2 הרגליים ויוכל גם לגבות את רוברטסון. חבל שיש שאננות בנושא הזה כי יום יבוא וטרנט או רוברטסון יחטפו פציעה וכולנו נראה כמה גרוע זה נראה שהמחליף זה בלם או קשר אפור.
    פתרונות מתוך המועדון הייתי רץ עם הובר לימין ולארוצי לשמאל. שניהם נראים אחלה בהתקפה ולדעתי יכולים לעשות את העבודה אם אין ברירה בשוק.
    גומז או מילנר משנה את המשחק שלנו לגמרי. במקרים כאלה חייבים קישור יצירתי הרבה יותר כי מהצדדים אתה לא מקבל את התרומה ההתקפית המטורפת שהתרגלת לקבל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתון מעניין על הגנת סיטי: ספגו כבר את אותה כמות השערים כמו בכל העונה שעברה (23). פחות או יותר אומר הכול על המשמעות של לאפורט, קומפאני (כנראה שלא רק מקצועית כמו הנוכחות שלו כ-born leader בכל הפלסטיק הזה), זינצ'נקו ופרננדיניו בעונה שעברה. הגיבויים שלהם חלשים מאוד, ואין ספק - ולדעתי גם לא בדיעבד - שנרדמו שם חזק בשמירה שהחליטו להמשיך עם אוטמנדי וסטונס בסגל שבשום שלב לא הראו שהם מתאימים לרמה (ההפך הוא הנכון). גם מנדי, עם יותר מדי רגעים של brain farts שהוא לא מזכיר בשום צורה את המגן ההתקפי שהיה לפני כל הפציעות האחרונות.

בסופו של דבר, הוחלט להביא את רודרי וקאנסלו שעלו הרבה מאוד כסף ואולי עוד יתנו בשנים הבאות אימפקט גדול יותר (בעיקר הראשון), אבל כרגע שום דבר ששווה לציין יתר על המידה, בטח לא השני שבכלל לא משחק ובטח לא ביחס לאלטרנטיבות שכבר היו שם (פרננדיניו > רודרי).

דיי מדהים שהשחקן הכי טוב שלהם, קד"ב, בכלל לא היה פאקטור בעונה שעברה. זה כמה הם היו טובים כקבוצה.

רחוק מלהיות נכון. הוא וראול חימנז בולטים מעל כולם שם העונה. השני לדעתי כבר PLAN B מצוין לקבוצות כמו ליברפול/סיטי.

טראורה ללא ספק במגמת שיפור העונה (דריבליסט הכי טוב בפרמיירליג), ונראה שהוא מקבל יותר קרדיט על כך מנונו. יותר משחקים בהרכב ובעמדה קדמית יותר ופחות סופר-סאב מהספסל שלפעמים משחק יותר כווינג-בק התקפי ופחות כווינגר פרופר. אבל נראה, כרגע עוד צריך להגיע שם שיפור משמעותי בכל הנוגע לקבלת החלטות ומספרים בשביל לעסוק בדיונים על מעבר לקבוצה טובה יותר, אבל הוא בהחלט השתפר בוולבס.

בוא נהיה גם אמיתיים. אף אחד לא יוכל להיכנס לנעליים של ארנולד כפליימייקר שמוסר כדורים כמו קד"ב. אין חיה כזו בשום קבוצה אחרת וזה גם לא צריך להיות הטייפקאסט שליברפול צריכה להסתכל עליו במידה ותחפש לו גיבוי או יותר מזה בעתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/19
    Big Virgil אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טראורה בשיפור זה ברור, זוכרים שהוא היה מחליף באסטון וילה ולא נראה כמו שום דבר?
    היום הוא כבר קבוע בהרכב של וולבס, אגב גם זה לא היה נכון בתחילת העונה.
    יש לו מה שיש לו וזה לא מעט.

חימינז חלוץ טוב מאוד, אם הם יביאו מישהו טוב לידו זה יהיה שדרוג משמעותי כי הקוטרון הזה שחקן ממש גרוע (מחר שלושער).

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חימנז מלך. כמה לב וביצים יש במשחק שלו, בנוסף לעובדה שהוא complete forward טוב. חוץ מוארדי שנמצא בכושר הטוב בקריירה שלו אני לא שמתי לב לחלוץ שנתן סיבוב ראשון מרשים ממנו. הוא לא כובש בצרורות - אבל כמו פירמינו - זה בכלל לא הקטע שלו.

הסיפור עם קוטורונה וקן* דיי מצחיק או עצוב אם תרצו. הגיעו על תקן חלוצי העתיד של הכדורגל האיטלקי - מי פחות ומי יותר - והם נראים קטסטרופה. לא פחות. כאילו, ברמה שאתה מסתכל עליהם ואתה בכלל לא מבין מה הקשר שלהם לענף. למה ואיך, לא נכנס לזה בכלל.

- הייתי משוכנע שיהיה סוג של לוקאקו שהוחתם (הימרתי עליו כהחתמה העונה).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.