המחזור ה-20 בפרמיירליג: Gimme Shelter

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/17.

1. oranfu Member

ברור שיכול. השחקן עם חוזה ארוך טווח, בלי סעיף שחרור ומשכורת מכובדת (נראה לי בערך מה שהזאר מרוויח).

2. alexshw Member

הדיון פה הוא לא תיאורטי. מה ארסנל מרוויחה מאלכסיס העונה?

3. Mellow29 Kopite

סאנצ׳ז דוגמא לא מוצלחת לדעתי, כי שם השיקול הכלכלי הוא הרבה יותר ישיר - זה הכל או כלום. מהבחינה הזו, ליברפול יכולה לטעון שגם בעוד שנה וחצי קוטיניו יהיה שווה את אותו סכום ואולי אפילו יותר.

אבל אפשר לראות את ואן דייק בסאות׳המפטון לקבוצה שלקחה הימור די מחורבן. הם התעקשו לא למכור אותו וזה כנראה עלה להם באפשרות לחזק את הסגל ולתת לפלגרינו חומר שחקנים טוב יותר, לקח כמה משחקים עד שהשחקן בכלל חזר להרכב בספטמבר, הוא נראה די בינוני, ובשלושת המשחקים האחרונים הוא שוב מחוץ לסגל למרות שהוא כשיר, ברור לכולם מה זה אומר. בלי קשר לשאלה לאן ובכמה המעבר יתבצע, זה ברור שהוא בחוץ. כשמסתכלים על זה בדיעבד, חצי העונה הזו לא הייתה שווה את הבלאגן והיה עדיף לקחת את הכסף מליברפול ולהשקיע אותו בבניית הקבוצה.
    על הרקע הזה, היכולת של קוטיניו הרבה יותר מרשימה. כבר בשנה שעברה הוא היה פנטסטי, והשנה הוא העלה את הרמה שלו עוד יותר. ההחלטה שלנו לשמור אותו התגלתה כמצויינת.

אני חושב שהוא יעזוב בקיץ אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, עדיין לא ראיתי עדות אחרת לקבוצה שמחזיקה בכוח שחקן למשך יותר מעונה אחת. כנראה שיש סיבות למה זה לא קורה, מעבר ל״ליברפול זה מועדון מטומטם״. עד אז אני לא רואה סיבה לדבר על זה, אפשר פשוט להנות ממנו.

Coutinho10 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  4. Coutinho10 Member

ביטחון, המון ביטחון במשחק של ההגנה לאחרונה. מאמין שזה שפירגנו להם בתקשורת גם תרם.
    מסכים לגבי רוברטסון, הוא סביר בהתקפה אבל הוא הגנתית מצוין.

לגמרי, מקרה קלאסי של קל לדבר כשאתה לא נמצא שם בפנים. בסופו של דבר זה בן אדם והחלום שלו זה כנראה לא לשחק בליברפול אלא בבארסה או ריאל. ההתעקשות בקיץ הייתה מוצדקת, אבל הוא גם התחיל לשחק ברמה פסיכית ויהיה קשה אפילו יותר לעשות לו את זה שוב. בסופו של דבר אם תשאיר אותו עוד קיץ בכוח הוא ירד ביכולת וזה השלב שבו כל הקבוצות מתייאשות ומעדיפות כבר את הכסף. (כמו ואן דייק שציינו כאן.)

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/17
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני האמנתי בזה בעבר, עד שראיתי שאפילו שחקן כמו דה חאה פתאום לא יכול היה להתרכז בכדורגל כשסירבנו לתת לו לעבור לריאל בזמנו ונאלצנו לשחק עם רומאו למרות שדה חאה מבחינה פיזית היה כשיר לגמרי.
    כבר ראיתם מה קרה עם קוטיניו בתחילת העונה כשסירבתם לתת לו לעבור, ואיך פתאום הוא נפצע בשריר החשק. אם ברצלונה יעלו את הסכומים, אז קוטיניו ילחץ אפילו יותר כי הוא יחשוב לעצמו שאתם מקבלים עבורו מחיר הוגן ואתם צריכים לתת לו ללכת. אם ברצלונה תלחץ מינואר, כמה זמן לדעתכם תצליחו למנוע ממנו את המעבר? בטח כשאתם לא נאבקים על תארים ומשלמים לו הרבה פחות כסף ממה שהם יציעו לו?
    לא יודע כמה יעזור לכם להחזיק את קוטיניו בכוח ולקבל שחקן "פצוע".

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, הייתי נותן הרבה בשביל לצפות באימון של ליברפול שבו ההתקפה משחקת נגד ההגנה (יש לפעמים תרגולים כאלה). זה בטח ירגיש כמו בשכונה שעושים בחירות ונוצרת קבוצה חזקה בטירוף וקבוצה חלשה בטירוף ואז תוך שתי התקפות זה 2-0 מהיר והקבוצה החלשה יוצאת החוצה :)

7. cheddar Member

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמא של לוברן כנראה יודעת לדבר יותר טוב מביבי אפילו.

cheddar ו-סולשאאאר אוהבים את זה.
  9. cheddar Member

ברקוביץ טוען לתיקו, בגלל הקור והטירוף של אוהדי ניוקאסל, מעניין אם יש בזה משהו

10. k_700 Member

אני גם נותן סיכוי לתיקו ל34-35 דקות ככה.

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

משחק מביך, אפילו נגד מכונה כמו סיטי.

12. k_700 Member

איזה נשק אדיר זה סטרלינג בכדורגל שלהם.
    הוא הולך לסיים עונת שיא מבחינתו, איזור ה25 שערים אם אתם שואלים אותי.

13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מדהים, ניוקאסל יכולה גם היא לשחק כדורגל. בניטז זה עוד דינוזאור שצריך להיכחד.

14. oranfu Member

השארתם את דה-חאה בצד איזה 5 משחקים משה.

15. alexshw Member

רק בשלושת מחזורי הליגה הראשונים של 2015/16 עד שהחלון נסגר.